Handbol Absoluta Plata Divisió d'Honor Plata (Jornada 27)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Teucro 47 28 22 3 3 814 725 27 14 13 1 0 424 363 20 14 9 2 3 390 362
2 Palma del Río 42 28 21 0 7 764 657 26 14 13 0 1 394 290 16 14 8 0 6 370 367
3 Barça B Lassa 41 28 19 3 6 858 768 25 14 12 1 1 440 375 16 14 7 2 5 418 393
4 Zamora 38 28 18 2 8 713 645 23 14 11 1 2 365 313 15 14 7 1 6 348 332
5 Torrelavega 34 28 16 2 10 740 699 18 14 8 2 4 372 345 16 14 8 0 6 368 354
6 Alcobendas 34 28 14 6 8 789 744 23 14 11 1 2 428 364 11 14 3 5 6 361 380
7 Ciudad Real 30 28 14 2 12 746 751 18 14 9 0 5 385 365 12 14 5 2 7 361 386
8 Covadonga 30 28 14 2 12 741 723 18 14 9 0 5 386 363 12 14 5 2 7 355 360
9 Cisne 28 28 13 2 13 782 783 22 14 10 2 2 400 364 6 14 3 0 11 382 419
10 BMC 25 28 10 5 13 706 712 15 14 6 3 5 370 356 10 14 4 2 8 336 356
11 Bordils 25 28 11 3 14 692 731 18 14 8 2 4 359 339 7 14 3 1 10 333 392
12 Amenabar 23 28 10 3 15 651 700 15 14 6 3 5 346 353 8 14 4 0 10 305 347
13 Viveros Herol 21 28 10 1 17 726 770 12 14 6 0 8 372 372 9 14 4 1 9 354 398
14 Còrdova 19 28 9 1 18 718 754 15 14 7 1 6 365 357 4 14 2 0 12 353 397
15 Juanfersa Gijón 6 28 2 2 24 633 790 3 14 1 1 12 324 378 3 14 1 1 12 309 412
16 Tolosa 5 28 2 1 25 692 813 3 14 1 1 12 350 388 2 14 1 0 13 342 425
  Ascens   Play-off ascens   Descens
Darrera actualització: 23-04-2017 20:31:14

Resultats i calendari

Jornada 27 (09/04/2017)
Zamora Palma del Río 22-25
Barça B Lassa Bordils 29-26
Ciudad Real Covadonga 27-24
Còrdova BMC 23-22
Juanfersa Gijón Tolosa 26-27
Amenabar Viveros Herol 32-24
Alcobendas Teucro 32-26
Cisne Torrelavega 25-26
Jornada 28 (23/04/2016)
Amenabar Zamora 26-25
Viveros Herol Cisne 32-27
Covadonga Alcobendas 24-22
Tolosa Còrdova 24-27
BMC Ciudad Real 19-20
Torrelavega Juanfersa Gijón 27-23
Bordils Palma del Río 27-26
Teucro Barça B Lassa 26-26
Jornada 29 (30/04/2017)
Còrdova Torrelavega  
Cisne Amenabar  
Alcobendas BMC  
Palma del Río Teucro  
Barça B Lassa Covadonga  
Ciudad Real Tolosa  
Bordils Zamora  
Juanfersa Gijón Viveros Herol  

Tots els partits

Alcobendas Amenabar Barça B Lassa BMC Bordils Cisne Ciudad Real Còrdova Covadonga Juanfersa Gijón Palma del Río Teucro Tolosa Torrelavega Viveros Herol Zamora
Alcobendas 25-23 32-31 35-27 36-31 29-25 31-28 32-23 33-17 30-25 32-26 35-24 23-28 26-26 29-30
Amenabar 27-27 24-31 24-20 18-19 26-24 30-30 25-20 22-22 25-29 20-29 25-23 22-30 32-24 26-25
Barça B Lassa 31-27 25-19 35-30 29-26 37-30 31-23 30-25 35-24 33-28 31-31 36-28 29-24 34-28 24-32
BMC 27-27 29-23 30-28 24-27 19-20 38-29 22-28 29-29 19-25 31-27 26-18 29-25 23-26 24-24
Bordils 27-29 23-22 27-25 27-27 30-25 27-27 24-22 18-25 30-15 27-26 21-26 30-23 20-23 28-24
Cisne 28-28 28-35 25-23 33-26 29-25 32-31 28-25 32-26 20-17 28-28 40-35 25-26 30-18 22-21
Ciudad Real 34-27 21-25 28-29 26-24 32-22 32-28 27-26 27-24 24-19 29-33 27-28 20-31 29-24 29-25
Còrdova 27-28 25-19 24-31 23-22 33-25 27-26 30-27 24-24 25-26 25-29 22-25 33-24 26-25 21-26
Covadonga 24-22 30-25 26-25 28-29 31-27 30-23 27-28 27-25 29-22 25-30 31-27 28-26 29-30 21-24
Juanfersa Gijón 26-26 19-21 30-36 22-24 24-31 22-23 22-25 27-24 22-30 22-24 24-33 26-27 22-31 16-23
Palma del Río 22-23 22-15 30-25 31-22 31-17 29-27 33-21 23-19 29-20 30-19 33-25 29-17 29-22 23-18
Teucro 32-28 28-24 26-26 24-22 32-31 32-31 37-30 31-28 36-25 33-27 29-20 27-25 29-23 28-23
Tolosa 20-22 27-31 24-25 22-22 29-37 23-28 24-27 27-28 27-24 29-30 26-29 26-27 27-30 19-28
Torrelavega 24-21 26-29 28-28 21-21 22-21 33-23 27-21 31-28 27-23 24-25 24-28 34-26 30-33 21-18
Viveros Herol 26-23 29-21 29-34 22-27 24-26 32-27 24-27 21-28 29-21 29-27 28-29 23-22 27-29 29-31
Zamora 25-25 25-17 34-31 24-20 28-16 30-24 25-26 26-22 26-19 22-25 23-21 24-20 27-26 26-21