Handbol Absoluta Plata Divisió d'Honor Plata (Jornada 25)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Teucro 44 25 21 2 2 730 636 24 12 12 0 0 366 306 20 13 9 2 2 364 330
2 Palma del Río 38 25 19 0 6 683 583 24 13 12 0 1 364 265 14 12 7 0 5 319 318
3 Barça B Lassa 38 25 18 2 5 778 686 23 13 11 1 1 411 349 15 12 7 1 4 367 337
4 Zamora 36 25 17 2 6 635 565 23 13 11 1 1 343 288 13 12 6 1 5 292 277
5 Torrelavega 30 25 14 2 9 661 622 16 12 7 2 3 319 293 14 13 7 0 6 342 329
6 Alcobendas 30 25 12 6 7 706 667 21 13 10 1 2 396 338 9 12 2 5 5 310 329
7 Covadonga 26 25 12 2 11 666 649 14 12 7 0 5 335 316 12 13 5 2 6 331 333
8 Cisne 26 25 12 2 11 693 696 22 13 10 2 1 375 338 4 12 2 0 10 318 358
9 Ciudad Real 26 25 12 2 11 668 676 16 13 8 0 5 358 341 10 12 4 2 6 310 335
10 BMC 24 25 10 4 11 636 640 14 12 6 2 4 322 307 10 13 4 2 7 314 333
11 Bordils 23 25 10 3 12 612 647 16 12 7 2 3 305 284 7 13 3 1 9 307 363
12 Viveros Herol 19 25 9 1 15 641 680 10 12 5 0 7 311 314 9 13 4 1 8 330 366
13 Amenabar 17 25 7 3 15 564 625 11 12 4 3 5 288 304 6 13 3 0 10 276 321
14 Còrdova 15 25 7 1 17 643 681 13 13 6 1 6 342 335 2 12 1 0 11 301 346
15 Juanfersa Gijón 5 25 2 1 22 555 707 3 13 1 1 11 298 351 2 12 1 0 11 257 356
16 Tolosa 3 25 1 1 23 612 723 3 12 1 1 10 297 324 0 13 0 0 13 315 399
17 Silkeborg 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Ascens   Play-off ascens   Descens
Darrera actualització: 25-03-2017 22:00:13

Resultats i calendari

Jornada 25 (26/03/2017)
Amenabar Tolosa 25-23
Ciudad Real Bordils 32-22
Cisne BMC 25-23
Còrdova Teucro 22-25
Viveros Herol Torrelavega 27-29
Juanfersa Gijón Covadonga 22-30
Zamora Barça B Lassa 34-31
Alcobendas Palma del Río 30-25
Jornada 26 (02/04/2017)
Palma del Río Barça B Lassa  
Teucro Ciudad Real  
BMC Juanfersa Gijón  
Covadonga Còrdova  
Viveros Herol Zamora  
Torrelavega Amenabar  
Tolosa Cisne  
Bordils Alcobendas  
Jornada 27 (09/04/2017)
Zamora Palma del Río  
Barça B Lassa Bordils  
Ciudad Real Covadonga  
Còrdova BMC  
Juanfersa Gijón Tolosa  
Amenabar Viveros Herol  
Alcobendas Teucro  
Cisne Torrelavega  

Tots els partits

Alcobendas Amenabar Barça B Lassa BMC Bordils Cisne Ciudad Real Còrdova Covadonga Juanfersa Gijón Palma del Río Silkeborg Teucro Tolosa Torrelavega Viveros Herol Zamora
Alcobendas 25-23 32-31 35-27 36-31 29-25 31-28 32-23 33-17 30-25 35-24 23-28 26-26 29-30
Amenabar 27-27 24-31 24-20 18-19 26-24 30-30 25-20 22-22 25-29 20-29 25-23 22-30
Barça B Lassa 31-27 25-19 35-30 37-30 31-23 30-25 35-24 33-28 31-31 36-28 29-24 34-28 24-32
BMC 27-27 29-23 30-28 24-27 38-29 22-28 19-25 31-27 26-18 29-25 23-26 24-24
Bordils 23-22 27-25 27-27 30-25 27-27 24-22 18-25 30-15 21-26 30-23 20-23 28-24
Cisne 28-28 28-35 25-23 33-26 29-25 32-31 28-25 32-26 20-17 28-28 40-35 30-18 22-21
Ciudad Real 34-27 21-25 28-29 26-24 32-22 32-28 27-26 24-19 29-33 27-28 20-31 29-24 29-25
Còrdova 27-28 25-19 24-31 33-25 27-26 30-27 24-24 25-26 25-29 22-25 33-24 26-25 21-26
Covadonga 30-25 26-25 28-29 31-27 30-23 27-28 29-22 25-30 31-27 28-26 29-30 21-24
Juanfersa Gijón 26-26 19-21 30-36 22-24 24-31 22-23 22-25 27-24 22-30 22-24 24-33 22-31 16-23
Palma del Río 22-23 22-15 31-22 31-17 29-27 33-21 23-19 29-20 30-19 33-25 29-17 29-22 23-18
Silkeborg
Teucro 32-28 28-24 24-22 32-31 37-30 31-28 36-25 33-27 29-20 27-25 29-23 28-23
Tolosa 20-22 27-31 24-25 22-22 23-28 27-28 27-24 29-30 26-29 26-27 27-30 19-28
Torrelavega 24-21 28-28 21-21 22-21 33-23 27-21 31-28 24-25 24-28 34-26 30-33 21-18
Viveros Herol 26-23 29-21 29-34 22-27 24-26 24-27 21-28 29-21 29-27 28-29 23-22 27-29
Zamora 25-25 25-17 34-31 24-20 28-16 30-24 25-26 26-22 26-19 23-21 24-20 27-26 26-21