Tennis taula Absoluta Superdivisió (Jornada 22)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Priego 40 22 19 2 1 83 26 22 11 11 0 0 44 7 18 11 8 2 1 39 19
2 Arteal 36 22 17 2 3 78 33 17 11 8 1 2 38 20 19 11 9 1 1 40 13
3 Borges Grup Vall 28 22 11 6 5 64 48 14 11 6 2 3 32 25 14 11 5 4 2 32 23
4 Leka Enea 25 22 10 5 7 63 47 14 11 6 2 3 31 20 11 11 4 3 4 32 27
5 Burgos 24 22 8 8 6 60 55 14 11 5 4 2 33 24 10 11 3 4 4 27 31
6 Vincios 23 22 9 5 8 57 63 14 11 5 4 2 32 29 9 11 4 1 6 25 34
7 SS de los Reyes 21 22 7 7 8 57 62 14 11 5 4 2 35 28 7 11 2 3 6 22 34
8 CER L'Escala 16 22 6 4 12 45 66 10 11 3 4 4 26 30 6 11 3 0 8 19 36
9 Híspalis 16 22 6 4 12 42 64 10 11 5 0 6 24 27 6 11 1 4 6 18 37
10 Pontevedra 13 22 4 5 13 46 70 9 11 3 3 5 28 31 4 11 1 2 8 18 39
11 Cambados 12 22 2 8 12 46 73 7 11 1 5 5 24 35 5 11 1 3 7 22 38
12 Vilagarcia 10 22 3 4 15 42 76 3 11 1 1 9 19 41 7 11 2 3 6 23 35
  Lliga campions   Copa ETTU   Descens
Darrera actualització: 13-05-2019 11:45:16

Resultats i calendari

Jornada 20 (13/04/2019)
Leka Enea Cambados 1-4
Priego Arteal 4-1
Burgos Híspalis 4-0
Vincios Borges Grup Vall 3-3
Vilagarcia SS de los Reyes 1-4
Pontevedra CER L'Escala 4-1
Jornada 21 (04/05/2019)
Híspalis Vincios 2-4
SS de los Reyes Burgos 3-3
Borges Grup Vall Pontevedra 1-4
CER L'Escala Priego 0-4
Cambados Vilagarcia 3-3
Arteal Leka Enea 4-1
Jornada 22 (11/05/2019)
CER L'Escala Arteal 0-4
Vincios SS de los Reyes 4-2
Priego Borges Grup Vall 4-0
Burgos Cambados 4-2
Pontevedra Híspalis 4-0
Vilagarcia Leka Enea 0-4

Tots els partits

Arteal Borges Grup Vall Burgos Cambados CER L'Escala Híspalis Leka Enea Pontevedra Priego SS de los Reyes Vilagarcia Vincios
Arteal 3-3 1-4 4-1 4-0 4-0 4-1 4-1 2-4 4-2 4-2 4-2
Borges Grup Vall 3-3 4-1 4-2 4-2 3-3 0-4 1-4 1-4 4-0 4-1 4-1
Burgos 1-4 3-3 4-2 4-0 4-0 3-3 4-2 3-3 0-4 3-3 4-0
Cambados 0-4 4-0 3-3 2-4 3-3 2-4 3-3 0-4 3-3 3-3 1-4
CER L'Escala 0-4 1-4 1-4 3-3 4-1 3-3 4-0 0-4 4-1 3-3 3-3
Híspalis 1-4 1-4 4-0 4-1 4-2 0-4 4-0 0-4 4-0 0-4 2-4
Leka Enea 0-4 0-4 4-0 1-4 4-0 4-0 3-3 4-1 3-3 4-1 4-0
Pontevedra 1-4 0-4 3-3 4-1 4-1 4-0 3-3 2-4 3-3 2-4 2-4
Priego 4-1 4-0 4-2 4-0 4-0 4-1 4-2 4-0 4-0 4-0 4-1
SS de los Reyes 1-4 3-3 3-3 3-3 4-2 3-3 4-2 4-1 2-4 4-1 4-2
Vilagarcia 2-4 1-4 1-4 3-3 2-4 1-4 0-4 4-2 2-4 1-4 2-4
Vincios 0-4 3-3 3-3 4-2 0-4 3-3 4-2 4-2 3-3 4-2 4-1