Futbol Absoluta 2a divisió B Grup 3 (Jornada 17)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Castelló 31 17 8 7 2 25 13 18 8 5 3 0 14 5 13 9 3 4 2 11 8
2 Espanyol B 30 17 8 6 3 29 19 17 8 5 2 1 16 9 13 9 3 4 2 13 10
3 Andorra 30 17 8 6 3 24 17 21 9 6 3 0 17 8 9 8 2 3 3 7 9
4 Sabadell 29 16 8 5 3 19 12 17 8 5 2 1 10 4 12 8 3 3 2 9 8
5 Lleida 27 16 7 6 3 18 10 15 8 4 3 1 10 4 12 8 3 3 2 8 6
6 Llagostera 27 17 7 6 4 20 16 15 9 4 3 2 10 10 12 8 3 3 2 10 6
7 Barça B 26 16 6 8 2 22 16 16 8 4 4 0 15 8 10 8 2 4 2 7 8
8 Vila-real B 26 17 7 5 5 19 18 12 9 3 3 3 10 10 14 8 4 2 2 9 8
9 La Nucía 24 16 6 6 4 18 12 16 8 4 4 0 10 4 8 8 2 2 4 8 8
10 Cornellà 24 16 6 6 4 23 20 14 8 4 2 2 10 6 10 8 2 4 2 13 14
11 Olot 22 17 5 7 5 14 11 14 8 4 2 2 8 4 8 9 1 5 3 6 7
12 V. Mestalla 20 17 4 8 5 21 20 10 8 2 4 2 11 8 10 9 2 4 3 10 12
13 Eixea 20 17 5 5 7 20 22 17 8 5 2 1 13 3 3 9 0 3 6 7 19
14 Ebre 20 17 4 8 5 16 18 14 9 3 5 1 11 8 6 8 1 3 4 5 10
15 Nàstic 17 16 4 5 7 20 24 9 8 2 3 3 10 13 8 8 2 2 4 10 11
16 Badalona 16 17 4 4 9 11 20 8 8 2 2 4 5 8 8 9 2 2 5 6 12
17 Atl. Llevant 15 16 4 3 9 14 24 13 8 4 1 3 10 9 2 8 0 2 6 4 15
18 Hèrcules 13 17 3 4 10 18 25 9 9 2 3 4 12 12 4 8 1 1 6 6 13
19 Oriola 12 17 2 6 9 14 34 6 9 0 6 3 8 14 6 8 2 0 6 6 20
20 Prat 11 16 2 5 9 11 25 1 8 0 1 7 4 15 10 8 2 4 2 7 10
  Promoció d'ascens   Promoció de permanència   Descens
Darrera actualització: 14-12-2019 21:20:27

Resultats i calendari

Jornada 17 (15/12/2019)
Cornellà Lleida  
Hèrcules Badalona 1-2
Oriola Espanyol B 1-3
Andorra V. Mestalla 4-3
Vila-real B Eixea 3-1
Ebre Castelló 2-1
Sabadell Prat  
Atl. Llevant Nàstic  
Barça B La Nucía  
Llagostera Olot 1-0
Jornada 18 (22/12/2019)
V. Mestalla Ebre  
Nàstic Hèrcules  
Prat Vila-real B  
Olot Barça B  
Espanyol B Llagostera  
Badalona Oriola  
Sabadell Lleida  
Eixea Atl. Llevant  
La Nucía Andorra  
Castelló Cornellà  
Jornada 19 (05/01/2020)
Andorra Olot  
Llagostera Badalona  
Lleida Castelló  
Atl. Llevant Prat  
Ebre La Nucía  
Cornellà V. Mestalla  
Vila-real B Sabadell  
Barça B Espanyol B  
Hèrcules Eixea  
Oriola Nàstic  

Tots els partits

Andorra Atl. Llevant Badalona Barça B Castelló Cornellà Ebre Eixea Espanyol B Hèrcules La Nucía Llagostera Lleida Nàstic Olot Oriola Prat Sabadell V. Mestalla Vila-real B
Andorra 2-0 2-1 3-0 2-1 1-1 1-0 2-2 4-3 0-0
Atl. Llevant 1-1 0-2 3-1 0-2 1-0 3-1 1-0 1-2
Badalona 1-0 0-2 0-1 1-1 2-1 0-0 0-1 1-2
Barça B 0-0 2-0 2-1 3-3 2-2 3-0 2-2 1-0
Castelló 3-1 3-1 1-1 1-0 0-0 1-0 2-2 3-0
Cornellà 2-0 1-0 1-1 0-1 2-1 1-1 2-0 1-2
Ebre 3-1 1-1 2-1 1-1 0-0 0-2 2-0 1-1 1-1
Eixea 2-0 1-0 1-1 0-0 0-2 4-0 3-0 2-0
Espanyol B 2-0 1-2 0-0 2-2 3-1 3-2 2-1 3-1
Hèrcules 1-2 4-1 3-0 1-1 0-0 1-3 0-2 1-1 1-2
La Nucía 1-1 1-1 1-0 2-1 3-0 0-0 2-1 0-0
Llagostera 1-1 2-1 2-2 2-1 1-0 1-0 0-1 1-1 0-3
Lleida 0-0 1-1 0-0 2-1 0-2 1-0 4-0 2-0
Nàstic 0-3 1-1 2-2 2-0 2-2 2-1 1-3 0-1
Olot 3-0 1-0 1-1 0-1 2-1 0-1 0-0 1-0
Oriola 1-1 1-1 2-2 1-2 1-3 0-0 0-3 1-1 1-1
Prat 0-1 0-1 1-2 0-2 1-1 0-3 1-2 1-3
Sabadell 1-0 0-2 2-0 3-1 1-0 2-0 1-1 0-0
V. Mestalla 3-1 0-0 1-1 0-0 1-2 1-1 4-1 1-2
Vila-real B 2-1 0-0 0-1 1-1 3-1 1-3 1-1 2-1 0-1