Handbol Absoluta Lliga Asobal (Jornada 18)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Barça 36 18 18 0 0 687 444 16 8 8 0 0 334 189 20 10 10 0 0 353 255
2 Ademar 31 18 15 1 2 529 472 11 8 5 1 2 237 226 20 10 10 0 0 292 246
3 La Rioja 28 18 14 0 4 567 503 16 9 8 0 1 287 249 12 9 6 0 3 280 254
4 Bidasoa 25 18 11 3 4 491 450 15 10 7 1 2 280 245 10 8 4 2 2 211 205
5 Cuenca 21 18 10 1 7 493 466 12 9 6 0 3 257 228 9 9 4 1 4 236 238
6 Fraikin Granollers 19 17 9 1 7 495 482 13 9 6 1 2 269 240 6 8 3 0 5 226 242
7 Valladolid 14 18 7 0 11 495 510 12 10 6 0 4 282 274 2 8 1 0 7 213 236
8 Benidorm 14 18 6 2 10 460 502 8 9 4 0 5 219 235 6 9 2 2 5 241 267
9 Puente Genil 13 17 6 1 10 471 499 10 9 5 0 4 257 257 3 8 1 1 6 214 242
10 Anaitasuna 13 17 6 1 10 468 510 7 9 3 1 5 240 261 6 8 3 0 5 228 249
11 Sinfin 13 17 6 1 10 425 478 10 8 5 0 3 207 203 3 9 1 1 7 218 275
12 Viveros Herol 12 17 4 4 9 416 446 5 8 2 1 5 206 231 7 9 2 3 4 210 215
13 Port Sagunt 12 17 4 4 9 453 518 10 8 4 2 2 220 234 2 9 0 2 7 233 284
14 Guadalajara 11 17 3 5 9 435 465 8 8 2 4 2 216 224 3 9 1 1 7 219 241
15 Osca 9 18 4 1 13 450 500 8 10 4 0 6 254 263 1 8 0 1 7 196 237
16 Morrazo Cangas 9 17 3 3 11 412 502 9 8 3 3 2 210 213 0 9 0 0 9 202 289
  Lliga de campions   Copa EHF   Descens
Darrera actualització: 19-02-2020 22:45:08

Resultats i calendari

Jornada 18 (22/02/2020)
La Rioja Cuenca 31-28
Valladolid Ademar 30-32
Fraikin Granollers Sinfin  
Anaitasuna Puente Genil  
Guadalajara Viveros Herol  
Port Sagunt Morrazo Cangas  
Bidasoa Benidorm 27-27
Osca Barça 26-32
Jornada 19 (29/02/2020)
Ademar Fraikin Granollers  
Benidorm Osca  
Barça Valladolid  
Morrazo Cangas La Rioja  
Cuenca Anaitasuna  
Viveros Herol Port Sagunt  
Puente Genil Bidasoa  
Sinfin Guadalajara  
Jornada 20 (14/03/2020)
Osca Puente Genil  
Morrazo Cangas Cuenca  
Guadalajara Ademar  
Bidasoa Anaitasuna  
Port Sagunt Sinfin  
Valladolid Benidorm  
Fraikin Granollers Barça  
La Rioja Viveros Herol  

Tots els partits

Ademar Anaitasuna Barça Benidorm Bidasoa Cuenca Fraikin Granollers Guadalajara La Rioja Morrazo Cangas Osca Port Sagunt Puente Genil Sinfin Valladolid Viveros Herol
Ademar 28-35 27-33 30-21 34-31 26-26 35-27 34-31 23-22
Anaitasuna 24-32 18-39 25-26 28-28 24-27 34-27 24-29 36-31 27-22
Barça 42-25 42-25 33-25 38-24 39-18 49-26 46-25 45-21
Benidorm 24-30 27-24 18-22 26-25 25-24 21-30 31-30 26-27 21-23
Bidasoa 23-27 23-26 27-27 28-22 28-26 32-19 30-27 28-24 26-19 35-28
Cuenca 21-22 28-39 28-23 35-28 32-23 32-23 30-21 25-26 26-23
Fraikin Granollers 32-33 32-23 25-29 28-24 27-23 40-35 31-23 29-25 25-25
Guadalajara 26-39 26-26 26-31 29-22 24-24 32-32 28-28 25-22
La Rioja 28-32 30-24 31-28 25-23 38-25 38-31 35-34 30-24 32-28
Morrazo Cangas 23-29 26-31 27-27 36-33 24-23 23-19 28-28 23-23
Osca 24-27 30-26 26-32 27-25 25-27 21-28 28-29 22-20 32-26 19-23
Port Sagunt 23-33 37-34 34-28 26-26 28-25 19-36 28-27 25-25
Puente Genil 26-33 27-33 31-30 25-29 26-32 35-27 25-24 30-26 32-23
Sinfin 22-27 29-32 29-24 26-29 24-21 27-22 30-29 20-19
Valladolid 30-32 27-39 25-26 25-28 34-29 29-24 28-23 29-26 29-23 26-24
Viveros Herol 24-39 18-27 26-28 27-27 27-31 24-25 29-25 31-29