Classificacions i resultats
Hoquei patins Sénior femení OK Lliga femenina Grup únic (Jornada 23)
Cerca
Classificació
TOTALS | CASA | FORA | Pos. | Equip | PTS | PJ | G | E | P | GF | GC | PTS | PJ | G | E | P | GF | GC | PTS | PJ | G | E | P | GF | GC |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Manlleu Magic Studio | 49 | 18 | 16 | 1 | 1 | 84 | 21 | 25 | 10 | 8 | 1 | 1 | 47 | 8 | 24 | 8 | 8 | 0 | 0 | 37 | 13 |
2 | Cerdanyola | 47 | 19 | 15 | 2 | 2 | 77 | 38 | 22 | 8 | 7 | 1 | 0 | 43 | 14 | 25 | 11 | 8 | 1 | 2 | 34 | 24 |
3 | Generali Palau | 46 | 18 | 15 | 1 | 2 | 78 | 22 | 25 | 9 | 8 | 1 | 0 | 40 | 10 | 21 | 9 | 7 | 0 | 2 | 38 | 12 |
4 | Voltregà Stern Motor | 38 | 18 | 11 | 5 | 2 | 47 | 26 | 18 | 9 | 5 | 3 | 1 | 26 | 12 | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 21 | 14 |
5 | Bigues i Riells | 35 | 18 | 11 | 2 | 5 | 62 | 43 | 22 | 10 | 7 | 1 | 2 | 39 | 22 | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 23 | 21 |
6 | Telecable | 32 | 17 | 10 | 2 | 5 | 73 | 37 | 15 | 8 | 5 | 0 | 3 | 41 | 15 | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 32 | 22 |
7 | Vila-sana | 24 | 18 | 7 | 3 | 8 | 45 | 33 | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 24 | 16 | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 21 | 17 |
8 | Alcorcón | 19 | 16 | 6 | 1 | 9 | 30 | 46 | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 20 | 24 | 6 | 8 | 2 | 0 | 6 | 10 | 22 |
9 | Garatge Plana Girona | 19 | 17 | 6 | 1 | 10 | 45 | 67 | 12 | 9 | 4 | 0 | 5 | 24 | 26 | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 21 | 41 |
10 | Sant Cugat | 15 | 17 | 5 | 0 | 12 | 42 | 57 | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 25 | 31 | 6 | 8 | 2 | 0 | 6 | 17 | 26 |
11 | Vilanova | 13 | 18 | 4 | 1 | 13 | 32 | 77 | 3 | 9 | 1 | 0 | 8 | 13 | 38 | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 19 | 39 |
12 | Las Rozas | 12 | 16 | 4 | 0 | 12 | 30 | 74 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 23 | 12 | 11 | 4 | 0 | 7 | 24 | 51 |
13 | Cuencas Mineras | 9 | 19 | 3 | 0 | 16 | 55 | 86 | 3 | 11 | 1 | 0 | 10 | 28 | 44 | 6 | 8 | 2 | 0 | 6 | 27 | 42 |
14 | Areces | 4 | 19 | 1 | 1 | 17 | 29 | 102 | 1 | 10 | 0 | 1 | 9 | 18 | 52 | 3 | 9 | 1 | 0 | 8 | 11 | 50 |
Play-off pel títol | Descens |
Darrera actualització: 08-03-2020 16:10:17
Resultats i calendari
|
|
|
Tots els partits
Alcorcón | Areces | Bigues i Riells | Cerdanyola | Cuencas Mineras | Garatge Plana Girona | Generali Palau | Las Rozas | Manlleu Magic Studio | Sant Cugat | Telecable | Vila-sana | Vilanova | Voltregà Stern Motor | |
Alcorcón | 3-2 | 2-5 | 4-6 | 1-5 | 2-1 | 4-2 | 3-3 | 1-0 | ||||||
Areces | 2-3 | 1-6 | 3-4 | 1-9 | 2-10 | 3-5 | 4-4 | 2-6 | 0-3 | 0-2 | ||||
Bigues i Riells | 3-1 | 7-1 | 2-3 | 8-3 | 6-2 | 4-2 | 0-4 | 2-1 | 1-1 | 6-4 | ||||
Cerdanyola | 2-1 | 4-0 | 10-4 | 5-1 | 9-0 | 6-4 | 3-3 | 4-1 | ||||||
Cuencas Mineras | 3-4 | 1-3 | 3-4 | 2-4 | 9-5 | 1-5 | 1-3 | 3-6 | 2-3 | 1-2 | 2-5 | |||
Garatge Plana Girona | 2-1 | 9-3 | 3-7 | 4-3 | 0-2 | 1-3 | 1-3 | 1-3 | 3-1 | |||||
Generali Palau | 5-1 | 2-0 | 4-1 | 7-2 | 7-1 | 5-2 | 3-1 | 6-1 | 1-1 | |||||
Las Rozas | 2-5 | 0-1 | 1-8 | 2-5 | 1-4 | |||||||||
Manlleu Magic Studio | 4-0 | 9-0 | 6-0 | 7-3 | 2-1 | 9-0 | 6-0 | 2-3 | 1-0 | 1-1 | ||||
Sant Cugat | 8-1 | 1-6 | 6-5 | 0-1 | 0-4 | 2-5 | 4-2 | 3-4 | 1-3 | |||||
Telecable | 5-1 | 1-2 | 6-2 | 14-0 | 2-4 | 3-2 | 7-0 | 3-4 | ||||||
Vila-sana | 5-0 | 2-2 | 3-1 | 1-3 | 1-5 | 2-0 | 1-2 | 7-0 | 2-3 | |||||
Vilanova | 3-0 | 1-5 | 3-4 | 1-4 | 1-2 | 1-6 | 1-11 | 2-5 | 0-1 | |||||
Voltregà Stern Motor | 3-0 | 3-0 | 1-1 | 2-2 | 3-1 | 2-4 | 4-0 | 2-2 | 6-2 |