Futbol sala Absoluta 1a divisió (Jornada 5)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Llevant 15 5 5 0 0 20 8 6 2 2 0 0 6 1 9 3 3 0 0 14 7
2 Palma 10 4 3 1 0 15 5 6 2 2 0 0 7 1 4 2 1 1 0 8 4
3 Movistar Inter 9 4 3 0 1 16 8 3 2 1 0 1 10 6 6 2 2 0 0 6 2
4 Peníscola 8 5 2 2 1 17 17 5 3 1 2 0 10 8 3 2 1 0 1 7 9
5 Valdepeñas 7 3 2 1 0 14 10 3 1 1 0 0 4 1 4 2 1 1 0 10 9
6 Cartagena 7 5 2 1 2 15 14 6 2 2 0 0 11 4 1 3 0 1 2 4 10
7 Osasuna 7 5 2 1 2 10 11 4 2 1 1 0 4 3 3 3 1 0 2 6 8
8 Burela 7 5 2 1 2 17 19 4 3 1 1 1 10 10 3 2 1 0 1 7 9
9 Córdoba 5 4 1 2 1 12 11 3 2 1 0 1 8 7 2 2 0 2 0 4 4
10 Jaén 5 3 1 2 0 6 5 4 2 1 1 0 4 3 1 1 0 1 0 2 2
11 Santa Coloma 5 5 1 2 2 14 14 0 2 0 0 2 3 6 5 3 1 2 0 11 8
12 Saragossa 5 4 1 2 1 13 13 3 1 1 0 0 4 3 2 3 0 2 1 9 10
13 El Pozo 4 4 1 1 2 15 16 1 3 0 1 2 13 15 3 1 1 0 0 2 1
14 Antequera 4 5 1 1 3 9 17 1 3 0 1 2 5 10 3 2 1 0 1 4 7
15 Betis 3 3 1 0 2 10 15 3 1 1 0 0 4 3 0 2 0 0 2 6 12
16 Ribera Navarra 3 5 1 0 4 12 22 3 3 1 0 2 9 14 0 2 0 0 2 3 8
17 Parrulo 2 5 0 2 3 12 18 2 2 0 2 0 6 6 0 3 0 0 3 6 12
18 Barça 1 4 0 1 3 8 12 1 3 0 1 2 7 9 0 1 0 0 1 1 3
  Play-off títol   Promoció   Descens
Darrera actualització: 21-10-2020 23:45:05

Resultats i calendari

Jornada 5 (20/10/2020)
Peníscola Córdoba 3-3
Ribera Navarra Parrulo 6-4
Betis Osasuna 4-3
Jaén Santa Coloma 1-1
Palma Cartagena 3-0
Burela Saragossa 5-5
El Pozo Llevant 5-6
Antequera Valdepeñas 3-4
Barça Movistar Inter 2-3
Jornada 6 (24/10/2020)
Cartagena Ribera Navarra  
Santa Coloma Betis  
Movistar Inter Peníscola  
Valdepeñas Barça  
Osasuna Burela  
Córdoba Palma  
Llevant Jaén  
Parrulo El Pozo  
Saragossa Antequera  
Jornada 7 (31/10/2020)
Betis Llevant  
Cartagena Córdoba  
Jaén Parrulo  
Barça Saragossa  
Antequera Osasuna  
Ribera Navarra El Pozo  
Palma Movistar Inter  
Burela Santa Coloma  
Peníscola Valdepeñas  

Tots els partits

Antequera Barça Betis Burela Cartagena Córdoba El Pozo Jaén Llevant Movistar Inter Osasuna Palma Parrulo Peníscola Ribera Navarra Santa Coloma Saragossa Valdepeñas
Antequera 1-1 1-5 3-4
Barça 2-2 2-3 3-4
Betis 4-3
Burela 5-2 0-3 5-5
Cartagena 5-1 6-3
Córdoba 3-1 5-6
El Pozo 5-6 2-3 6-6
Jaén 1-1 3-2
Llevant 2-0 4-1
Movistar Inter 2-3 8-3
Osasuna 2-2 2-1
Palma 3-0 4-1
Parrulo 4-4 2-2
Peníscola 3-3 3-3 4-2
Ribera Navarra 0-4 6-4 3-6
Santa Coloma 1-2 2-4
Saragossa 4-3
Valdepeñas 4-1