Televisió

Programació

Divendres, 13 setembre de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
09.30
Ben trobats
Magazín amb Clara Tena
Altres
10.00
Notícies locals
Altres
12.00
Gaudeix la festa
Tronada a les Borges
Altres
12.30
Notícies locals
Altres
13.00
600''
Esports
06.00
Tots els gols de...
Esports
06.15
600''
Esports
06.45
Hora B
Esports
07.00
Hora B. La tertúlia
Esports
07.45
El partit de la Lliga
Esports
08.45
Gent blaugrana
Joel Joan
Documentals
10.30
600''
Esports
11.00
UEFA Women's Champions League
Esports
12.15
324 Esports
Esports
06.00
Refugis i guardes
Altres
06.25
Temps d'aventura
Esports
06.40
El club de la mitjanit
Esports
07.05
World Surf League
Esports
08.35
InserSport
Altres
08.40
World Surf League
Esports
08.45
Copa Catalunya
Esports
09.30
GR Terres del sud
Un camí ple de paisatges
Documentals
11.00
Els habitants de la fi del món
Egipte
Documentals
11.45
GR. Camí de Sant Jaume
De Girona a Sant Esteve d'en Bas
Documentals
12.30
Aràbia
Síria-Jordània
Documentals
12.55
Karakia
María Patricia (Chuquisaca)/Hyemin (Seül)
Altres
13.50
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
L'illa de Robinson
Amb Igor Llongueres
Altres
14.00
Notícies locals
Altres
15.00
Gaudeix la festa
Tronada a les Borges
Altres
16.00
Notícies locals
Altres
16.30
Torna-la a tocar, Sam
Altres
17.30
Teló de fons
Tàrrega dels joves
Altres
18.00
Notícies locals
Altres
18.30
Caminant per Catalunya
Altres
19.30
Notícies locals
Informatius
20.00
Torna-la a tocar, Sam
Pitu Anaya
Altres
21.00
On tot comença
Altres
21.30
Barça News
Esports
14.00
El partit de bàsquet
Esports
14.20
600''
Esports
15.45
Barça News
Esports
16.00
Tots els gols de...
Esports
16.20
600''
Esports
16.47
Roda de premsa
Altres
17.02
Porta 104
La última del Generalísimo
Altres
17.30
600''
Esports
17.45
Entrenament del primer equip
Esports
18.00
600''
Esports
18.15
Roda de premsa
Altres
19.00
Hora B
Esports
19.30
Hora B. La tertúlia
Esports
20.16
El partit d'handbol
Esports
21.16
Karakia
María Patricia (Chuquisaca)/Hyemin (Seül)
Altres
13.50
Karakia
Carolina i Josep (Montevideo)/Andrea (Budapest)
Altres
14.25
Viure als Pirineus
Un guia dels Pirineus, primavera-estiu
Documentals
15.00
Viure als Pirineus
Un guia dels Pirineus, tardor-hivern
Documentals
15.25
Meravelles naturals del món: La vida al límit
Sobreviure amb animals
Documentals
15.50
Thalassa
L'Ametlla, mar de migracions
Altres
16.45
GR. Camí de Sant Jaume
De Vilagrassa a Lleida-Alcarràs
Documentals
17.05
El petit tren de Sichuan
Documentals
17.30
Karakia
Ola i Abi (Ondo)/Soren (Vendsyssel)
Altres
18.15
Karakia
Karin (Steiermark)
Altres
18.50
Flaix
Esports
19.30
Pedro Veniss, genet i cavall guanyadors
Altres
20.20
Lliga Asobal
Esports
20.25
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Teló de fons
Altres
22.00
Notícies locals
Informatius
22.30
El partit d'handbol
Esports
21.16
Roda de premsa
Altres
23.02
Hora B
Esports
23.30
Hora B. La tertúlia
Esports
00.15
Jugadors de llegenda
Thierry Henry
Altres
01.15
600''
Esports
01.45
Lliga Asobal
Esports
20.25
Roda de premsa
Ernesto Valverde
Altres
22.15
WRC
Esports
22.35
El club de la mitjanit
Esports
23.00
324 Esports
Esports
00.30
El club de la mitjanit
Esports
00.55
Zona zàping
Altres
02.25
324 Esports
Esports
03.05
WRC
Esports
03.25
Monster Energy Nascar Cup Series
Esports
03.55
Roda de premsa
Ernesto Valverde
Altres
05.20