Televisió

Programació

Dimecres, 11 desembre de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
09.30
Ben trobats
Magazín amb Clara Tena
Altres
10.00
Notícies locals
Altres
12.00
Ben trobats
Amb Clara Tena
Altres
13.00
Promeses
Altres
07.15
600''
Esports
07.45
El partit de bàsquet
Esports
08.00
Històries del Mini
El bressol del Dream Team
Altres
09.45
El partit de futbol sala
Esports
10.00
Promeses
Altres
11.30
El partit de Champions
Esports
12.00
600''
Esports
13.45
324 Esports
Esports
06.00
InserSport
Altres
06.25
Temps de neu
Esports
06.30
Zona Champions
Esports
06.55
Top gols La Lliga
Esports
08.05
Top gols La Lliga
Esports
08.35
Zona zàping
Altres
09.00
Zona UFEC
Esports
09.40
Afrontant les onades
Documentals
09.50
World Surf League
Esports
10.10
Camins per anar a l'escola
El camí per anar a l'escola del Chunfu
Documentals
10.55
Associar-se al planeta terra
Associar-se a l'Ecosistema Terra
Documentals
11.20
Thalassa
Casetes de vorera
Altres
12.35
Viure als Pirineus. A banda i banda
Cinto Gabriel i Jean Hourticq-Hivern
Documentals
12.50
GR. Camí de Sant Jaume
D'Olot a Roda de Ter
Documentals
13.45
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Ben trobats
Amb Clara Tena
Altres
13.00
Notícies locals
Informatius
15.00
Caminant per Catalunya
Vilajuïga
Altres
16.00
Notícies locals
Altres
16.30
Teló de fons
Altres
17.30
Gaudeix la festa
Altres
18.00
Notícies locals
Informatius
18.30
Connecti.cat
Altres
19.00
Notícies locals
Altres
20.00
Connecti.cat
Altres
21.00
Barça News
Esports
14.00
El partit juvenil
Esports
14.15
Barça News
Esports
16.00
Aquí Palau
Esports
16.15
Històries del Mini
El bressol del Dream Team
Altres
16.45
El partit de la Lliga
Esports
17.00
Seguim en joc
Esports
18.45
600''
Esports
19.15
Històries
El torneig dels valors
Altres
19.30
600''
Esports
19.45
Barça News
Esports
20.00
Aquí Palau
Esports
20.15
El 9
Esports
20.45
El partit de Champions
Esports
21.15
GR. Camí de Sant Jaume
D'Olot a Roda de Ter
Documentals
13.45
Cuina nòrdica amb Tareq Taylor
Lulea, Suècia
Documentals
14.10
Karakia
Jan, benvinguts a Groenlàndia
Altres
14.40
Viatges insòlits
China (II)
Documentals
15.15
Esport club
Esports
16.00
Temps de neu
Esports
17.00
Refugis i guardes
Altres
17.30
Actius
Escola de sirenes. Les àvies de la sincro
Altres
17.45
Basketball Champions League
Esports
17.55
Esport club
Esports
19.45
Flaix
Esports
20.50
Basketball Champions League
Esports
21.25
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Notícies locals
Altres
22.00
Notícies locals
Informatius
22.30
El partit de Champions
Esports
21.15
Promeses
Altres
23.00
Hora B
Esports
23.30
Hora B. La tertúlia
Esports
00.15
Aquí Palau
Esports
01.15
600''
Esports
01.45
Basketball Champions League
Esports
21.25
El club de la mitjanit
Esports
23.00
324 Esports
Esports
00.35
El club de la mitjanit
Esports
01.00
324 Esports
Esports
02.30
Flaix
Esports
02.55
Basketball Champions League
Esports
03.35
324 Esports
Esports
05.10
Sports Quest
Documentals
05.30