Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Matí del Dissabte, 16 octubre de 2021
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
Clan TVE
Neox
Eurosport
Boing
Nova
Canal + Liga
Disney Channel
Energy
Canal + Deportes
Barça TV
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
Dijous
6.00
8.00
10.00
12.00
6.00
06.00
12.30
TV3
Notícies 3/24
Més
Informatius
Durada: 390'
06.00
06.21
33
La vaca Connie
Més
Infantils
Durada: 21'
06.00
06.30
Esport 3
Temps d'aventura
Més
Esports
Durada: 30'
06.00
09.55
La 1
Noticias 24 horas
Més
Informatius
Durada: 235'
06.00
06.15
La 2
La 2 express
Més
Informatius
Durada: 15'
06.00
06.15
Antena 3
Minutos musicales
Més
Altres
Durada: 15'
06.00
06.30
La Sexta
Minutos musicales
Més
Altres
Durada: 30'
06.00
06.23
Clan TVE
Zak Storm
Infantils
Durada: 23'
06.00
07.00
Neox
iZombie
Més
Sèries
Durada: 60'
06.00
06.50
Nova
Crímenes imperfectos
Més
Documentals
Durada: 50'
06.00
07.00
Eurosport
Northern Ireland Open
Més
Esports
Durada: 60'
06.00
06.10
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
06.00
06.25
Disney Channel
Art Attack
Més
Altres
Durada: 25'
06.10
06.20
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
06.15
06.35
La 2
Pequeños universos: el universo escondido
Més
Documentals
Durada: 20'
06.15
07.30
Antena 3
Pelopicopata
Més
Altres
Durada: 75'
06.19
07.05
Paramount Channel
Alaska y Mario
Altres
Durada: 46'
06.20
06.35
Tele 5
Gen360
Més
Altres
Durada: 15'
06.20
06.30
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
06.21
06.45
33
Tex
Més
Infantils
Durada: 24'
06.23
06.31
Clan TVE
Mister Magoo
Infantils
Durada: 8'
06.25
06.40
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Més
Infantils
Durada: 15'
06.30
06.50
Esport 3
324 Esports
Més
Esports
Durada: 20'
06.30
08.05
La Sexta
Bestial
Més
Documentals
Durada: 95'
06.30
07.30
Barça TV
Tots els gols de...
Esports
Durada: 60'
06.30
08.30
Canal + Liga
LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 120'
06.30
06.45
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 15'
06.31
06.38
Clan TVE
Mister Magoo
Infantils
Durada: 7'
06.35
07.30
La 2
El falsificador que amaba demasiado a Galileo
Més
Documentals
Durada: 55'
06.35
07.40
Tele 5
I love TV: lo mejor
Més
Altres
Durada: 65'
06.35
07.05
Canal + Deportes
ATP al descubierto
Esports
Durada: 30'
06.38
06.45
Clan TVE
Mister Magoo
Infantils
Durada: 7'
06.40
06.50
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Més
Infantils
Durada: 10'
06.45
07.06
33
Pat, el gos
Més
Infantils
Durada: 21'
06.45
06.56
Clan TVE
Puerto papel
Infantils
Durada: 11'
06.45
06.50
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 5'
06.50
07.25
Esport 3
Zona zàping
Més
Altres
Durada: 35'
06.50
07.20
Nova
Hoy cocinas tú
Altres
Durada: 30'
06.50
06.55
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 5'
06.50
07.05
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Més
Infantils
Durada: 15'
06.55
07.05
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 10'
06.56
07.07
Clan TVE
Puerto papel
Infantils
Durada: 11'
07.00
07.30
Cuatro
Mejor llama a Kiko
Més
Altres
Durada: 30'
07.00
07.25
Teledeporte
Racing for Spain
Esports
Durada: 25'
07.00
09.45
Neox
Neox Kidz
Més
Infantils
Durada: 165'
07.00
08.30
Eurosport
Tennis US Open
Més
Esports
Durada: 90'
07.00
07.15
Energy
El zapping de surferos
Més
Altres
Durada: 15'
07.05
08.00
Canal + Deportes
Transworld sport
Esports
Durada: 55'
07.05
07.12
Paramount Channel
Cinexpress
Altres
Durada: 7'
07.05
07.10
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 5'
07.05
07.15
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Més
Infantils
Durada: 10'
07.06
07.30
33
Tib i Tatoum
Més
Infantils
Durada: 24'
07.07
07.28
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 21'
07.10
07.15
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 5'
07.12
07.40
Paramount Channel
Balcony Stories XL
Altres
Durada: 28'
07.15
07.25
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 10'
07.15
07.25
Disney Channel
Pat, el perro
Més
Infantils
Durada: 10'
07.15
07.55
Energy
Marvel: Agentes de S.H.I.E.L.D.
Més
Sèries
Durada: 40'
07.20
08.05
Nova
¿Qué me pasa, doctor?
Més
Altres
Durada: 45'
07.25
08.00
Esport 3
Esport club
Més
Esports
Durada: 35'
07.25
07.50
Teledeporte
FIM Enduro World Championship
Esports
Durada: 25'
07.25
07.30
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 5'
07.25
07.35
Disney Channel
Pat, el perro
Més
Infantils
Durada: 10'
07.28
07.35
Clan TVE
Brave bunnies
Infantils
Durada: 7'
07.30
07.44
33
Misha, la gata violeta
Més
Infantils
Durada: 14'
07.30
08.00
La 2
UNED
Més
Altres
Durada: 30'
07.30
09.00
Antena 3
Supergirl
Més
Sèries
Durada: 90'
07.30
07.50
Cuatro
El zapping de surferos: lo mejor
Més
Altres
Durada: 20'
07.30
08.15
Barça TV
Origens
Esports
Durada: 45'
07.30
07.50
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 20'
07.35
07.42
Clan TVE
Brave bunnies
Infantils
Durada: 7'
07.35
07.40
Disney Channel
Pat, el perro
Més
Infantils
Durada: 5'
07.40
08.10
Tele 5
Mejor llama a Kiko
Més
Altres
Durada: 30'
07.40
08.05
Paramount Channel
Balcony Stories XL
Altres
Durada: 25'
07.40
08.05
Disney Channel
Patoaventuras
Més
Infantils
Durada: 25'
07.42
07.49
Clan TVE
Bing
Infantils
Durada: 7'
07.44
07.59
33
Louie
Més
Infantils
Durada: 15'
07.49
07.56
Clan TVE
Bing
Infantils
Durada: 7'
07.50
08.30
Cuatro
Malas pulgas
Més
Altres
Durada: 40'
07.50
08.20
Teledeporte
FIA World Rally Championship
Més
Esports
Durada: 30'
07.50
07.55
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
07.55
08.00
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
07.55
08.45
Energy
Marvel: Agentes de S.H.I.E.L.D.
Més
Sèries
Durada: 50'
07.56
08.07
Clan TVE
Pablo
Infantils
Durada: 11'
07.59
08.20
33
Comptem amb la Paula
Més
Infantils
Durada: 21'
8.00
08.00
08.25
Esport 3
324 Esports
Més
Esports
Durada: 25'
08.00
09.35
La 2
Los conciertos de La 2
Més
Altres
Durada: 95'
08.00
08.30
Canal + Deportes
Track and Field Weekly
Esports
Durada: 30'
08.00
08.15
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 15'
08.05
08.20
La Sexta
Crea lectura
Més
Altres
Durada: 15'
08.05
09.20
Nova
Joyas TV
Més
Altres
Durada: 75'
08.05
08.33
Paramount Channel
Balcony Stories XL
Altres
Durada: 28'
08.05
08.35
Disney Channel
Patoaventuras
Més
Infantils
Durada: 30'
08.07
08.19
Clan TVE
Super Wings
Infantils
Durada: 12'
08.10
11.00
Tele 5
Got Talent España
Més
Altres
Durada: 170'
08.15
09.15
Barça TV
Acte de renovació de Pedri
Esports
Durada: 60'
08.15
08.25
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 10'
08.17
09.08
#0
Tesoros al descubierto
Més
Documentals
Durada: 51'
08.19
08.31
Clan TVE
Super Wings
Infantils
Durada: 12'
08.20
08.33
33
Mya Go
Més
Infantils
Durada: 13'
08.20
08.40
La Sexta
No es depre, es depresión
Més
Altres
Durada: 20'
08.20
09.45
Teledeporte
Liga Guerreras Iberdrola
Esports
Durada: 85'
08.25
09.55
Esport 3
Onze
Més
Esports
Durada: 90'
08.25
08.45
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 20'
08.30
09.25
Cuatro
Malas pulgas
Més
Altres
Durada: 55'
08.30
10.30
Eurosport
Northern Ireland Open
Més
Esports
Durada: 120'
08.30
09.00
Canal + Liga
LaLiga Nations
Esports
Durada: 30'
08.30
09.00
Canal + Deportes
Behind the gate
Esports
Durada: 30'
08.31
08.43
Clan TVE
44 Gatos
Infantils
Durada: 12'
08.33
08.59
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 26'
08.33
09.00
Paramount Channel
Balcony Stories XL
Altres
Durada: 27'
08.35
08.40
Disney Channel
Sandra Pelusa
Més
Infantils
Durada: 5'
08.40
10.00
La Sexta
Zapeando
Més
Altres
Durada: 80'
08.40
09.10
Disney Channel
GhostForce
Més
Infantils
Durada: 30'
08.43
08.55
Clan TVE
44 Gatos
Infantils
Durada: 12'
08.45
08.55
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 10'
08.45
09.30
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 45'
08.55
09.06
Clan TVE
Gigantosaurus
Infantils
Durada: 11'
08.55
09.10
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 15'
08.59
09.26
33
Manduka
Més
Altres
Durada: 27'
09.00
10.30
Antena 3
Los más...
Més
Altres
Durada: 90'
09.00
09.30
Canal + Liga
LaLiga Show
Esports
Durada: 30'
09.00
09.30
Canal + Deportes
NFL Game Day
Esports
Durada: 30'
09.00
10.10
Paramount Channel
La tienda de Galería del Coleccionista
Altres
Durada: 70'
09.06
09.19
Clan TVE
Gigantosaurus
Infantils
Durada: 13'
09.08
09.56
#0
Tesoros al descubierto
Més
Documentals
Durada: 48'
09.10
09.40
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
09.10
09.40
Disney Channel
GhostForce
Més
Infantils
Durada: 30'
09.15
11.00
Barça TV
Lliga Nacional de Futbol Sala
Esports
Durada: 105'
09.19
09.31
Clan TVE
PJ Masks
Infantils
Durada: 12'
09.20
10.15
Nova
La tienda de Galería del Coleccionista
Altres
Durada: 55'
09.25
10.40
Cuatro
El líder de la manada
Més
Altres
Durada: 75'
09.26
10.09
33
Dracs: Els genets de l'illa del Fred
Més
Infantils
Durada: 43'
09.30
10.00
Canal + Liga
LaLiga World
Esports
Durada: 30'
09.30
13.15
Canal + Deportes
NBA
Esports
Durada: 225'
09.30
10.15
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 45'
09.31
09.43
Clan TVE
PJ Masks
Infantils
Durada: 12'
09.35
10.05
La 2
Senderos de gran recorrido
Més
Documentals
Durada: 30'
09.40
10.05
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
09.40
10.10
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Més
Infantils
Durada: 30'
09.43
09.50
Clan TVE
Momonsters
Infantils
Durada: 7'
09.45
10.00
Teledeporte
Titan Desert Marruecos
Més
Esports
Durada: 15'
09.45
10.00
Neox
Hazte eco
Altres
Durada: 15'
09.50
09.57
Clan TVE
Momonsters
Infantils
Durada: 7'
09.55
10.25
Esport 3
WRC
Més
Esports
Durada: 30'
09.55
13.30
La 1
MasterChef Celebrity
Més
Altres
Durada: 215'
09.56
10.49
#0
¿Cómo eran los neandertales?
Documentals
Durada: 53'
09.57
10.03
Clan TVE
Simon
Infantils
Durada: 6'
10.00
10.00
14.00
La Sexta
Equipo de investigación
Més
Altres
Durada: 240'
10.00
10.30
Teledeporte
Álvarez Café
Altres
Durada: 30'
10.00
12.20
Neox
Modern Family
Més
Sèries
Durada: 140'
10.00
10.30
Canal + Liga
Especial El Clásico
Més
Esports
Durada: 30'
10.03
10.08
Clan TVE
Simon
Infantils
Durada: 5'
10.05
10.40
La 2
Agrosfera
Més
Altres
Durada: 35'
10.05
10.35
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
10.08
10.29
Clan TVE
Las pistas de Blue y tú
Infantils
Durada: 21'
10.09
10.56
33
Les misterioses ciutats d'or
Més
Infantils
Durada: 47'
10.10
10.12
Paramount Channel
Cinexpress
Altres
Durada: 2'
10.10
10.40
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Més
Infantils
Durada: 30'
10.12
11.05
Paramount Channel
Embrujadas
Sèries
Durada: 53'
10.15
12.55
Nova
Doctor en los Alpes
Altres
Durada: 160'
10.15
12.55
Nova
Doctor en los Alpes
Més
Altres
Durada: 160'
10.15
12.55
Nova
Doctor en los Alpes
Més
Altres
Durada: 160'
10.15
12.55
Nova
Doctor en los Alpes
Més
Altres
Durada: 160'
10.15
11.00
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 45'
10.25
11.30
Esport 3
FIA World Rally Championship
Esports
Durada: 65'
10.29
10.34
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 5'
10.30
13.00
Antena 3
La Voz
Més
Altres
Durada: 150'
10.30
11.30
Teledeporte
FIA World Rally Championship
Més
Esports
Durada: 60'
10.30
11.30
Eurosport
Maratón de Chicago
Més
Esports
Durada: 60'
10.30
11.30
Canal + Liga
Especial El Clásico
Més
Esports
Durada: 60'
10.34
10.39
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 5'
10.35
10.45
Boing
Elliott de la tierra
Més
Infantils
Durada: 10'
10.39
10.46
Clan TVE
Croco doc
Infantils
Durada: 7'
10.40
11.15
La 2
Para todos La 2
Més
Altres
Durada: 35'
10.40
11.15
Cuatro
Especial Callejeros viajeros
Més
Altres
Durada: 35'
10.40
11.10
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 30'
10.45
11.00
Boing
Elliott de la tierra
Més
Infantils
Durada: 15'
10.46
10.53
Clan TVE
Croco doc
Infantils
Durada: 7'
10.49
11.43
#0
Sesiones Movistar+
Més
Altres
Durada: 54'
10.53
11.00
Clan TVE
Croco doc
Infantils
Durada: 7'
10.56
11.19
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 23'
11.00
12.00
Tele 5
Más que coches
Més
Altres
Durada: 60'
11.00
11.05
Clan TVE
Kid-e-Cat
Infantils
Durada: 5'
11.00
11.30
Barça TV
Entrenament del primer equip
Esports
Durada: 30'
11.00
11.10
Boing
Elliott de la tierra
Més
Infantils
Durada: 10'
11.00
11.45
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 45'
11.05
11.10
Clan TVE
Kid-e-Cat
Infantils
Durada: 5'
11.05
12.00
Paramount Channel
Embrujadas
Sèries
Durada: 55'
11.10
11.15
Clan TVE
Kid-e-Cat
Infantils
Durada: 5'
11.10
11.30
Boing
Elliott de la tierra
Més
Infantils
Durada: 20'
11.10
11.35
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 25'
11.15
12.00
La 2
La aventura de Joanna Lumley en la Ruta de la Seda
Més
Documentals
Durada: 45'
11.15
11.55
Cuatro
Viajeros Cuatro
Més
Altres
Durada: 40'
11.15
11.25
Clan TVE
Los Lunnis de leyenda
Infantils
Durada: 10'
11.19
12.00
33
Mike el magnífic
Més
Infantils
Durada: 41'
11.25
11.36
Clan TVE
Pablo
Infantils
Durada: 11'
11.30
13.15
Esport 3
Ligue 1
Més
Esports
Durada: 105'
11.30
12.00
Teledeporte
Tour Universo Mujer
Esports
Durada: 30'
11.30
12.30
Barça TV
600'': Els millors precedents
Esports
Durada: 60'
11.30
12.30
Eurosport
Hall of Fame
Esports
Durada: 60'
11.30
12.30
Canal + Liga
La casa del fútbol
Esports
Durada: 60'
11.30
11.40
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 10'
11.35
12.05
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 30'
11.36
11.49
Clan TVE
Robocar Poli
Infantils
Durada: 13'
11.40
11.55
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 15'
11.43
12.42
#0
Ver-Mú
Altres
Durada: 59'
11.45
12.30
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 45'
11.49
12.01
Clan TVE
Ricky Zoom
Infantils
Durada: 12'
11.55
12.40
Cuatro
Planes Cuatro
Més
Altres
Durada: 45'
11.55
12.05
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
12.00
12.00
12.43
33
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Més
Infantils
Durada: 43'
12.00
13.30
Tele 5
Got Talent España. Momentazos
Més
Altres
Durada: 90'
12.00
12.55
Paramount Channel
Embrujadas
Sèries
Durada: 55'
12.01
12.12
Clan TVE
Ricky Zoom
Infantils
Durada: 11'
12.05
12.20
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 15'
12.05
12.15
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 10'
12.12
12.34
Clan TVE
Vera y el reino del arcoiris
Infantils
Durada: 22'
12.15
12.40
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 25'
12.20
12.30
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
12.30
13.45
TV3
El punt D
Més
Altres
Durada: 75'
12.30
13.45
TV3
P de pràctiques sexuals
Més
Altres
Durada: 75'
12.30
13.45
TV3
G de Genitals
Més
Altres
Durada: 75'
12.30
13.45
TV3
S de Salut
Més
Altres
Durada: 75'
12.30
13.00
Barça TV
L'àlbum
Esports
Durada: 30'
12.30
13.45
Eurosport
Northern Ireland Open
Més
Esports
Durada: 75'
12.30
13.00
Canal + Liga
LaLiga Show
Esports
Durada: 30'
12.30
12.45
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 15'
12.30
13.20
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 50'
12.34
12.42
Clan TVE
Pat, el perro
Infantils
Durada: 8'
12.40
13.55
Cuatro
Viajeros Cuatro
Més
Altres
Durada: 75'
12.40
12.45
Disney Channel
El minuto de la tele divertida de Miss Tilly
Més
Infantils
Durada: 5'
12.42
13.10
#0
Susi Free
Més
Altres
Durada: 28'
12.42
12.51
Clan TVE
Pat, el perro
Infantils
Durada: 9'
12.43
13.18
33
Els bons ossos bruns
Més
Infantils
Durada: 35'
12.45
12.55
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
12.45
13.10
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 25'
12.51
13.13
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
12.55
13.05
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
13.00
13.50
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 50'
13.00
13.30
Barça TV
Roda de premsa de Ronald Koeman
Esports
Durada: 30'
13.05
13.10
Boing
Videoclip de La casa de los retos
Altres
Durada: 5'
13.10
13.40
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
13.10
13.40
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 30'
13.13
13.21
Clan TVE
Los superminihéroes
Infantils
Durada: 8'
13.18
13.54
33
Mike el magnífic
Més
Infantils
Durada: 36'
13.21
13.29
Clan TVE
Los superminihéroes
Infantils
Durada: 8'
13.29
13.36
Clan TVE
Los superminihéroes
Infantils
Durada: 7'
13.30
14.00
La 1
Audiencia abierta
Més
Informatius
Durada: 30'
13.36
13.58
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
×
Close