Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Tarda del Dijous, 23 maig de 2024
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
Clan TVE
Energy
Boing
Eurosport
Disney Channel
Neox
Canal + Liga
Divinity
Nova
Canal + Deportes
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
Diumenge
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
15.05
Esport 3
Esport club
Més
Esports
Durada: 65'
14.00
14.10
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 10'
14.00
14.55
Cuatro
Noticias Cuatro
Més
Informatius
Durada: 55'
14.05
14.15
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
14.10
15.00
La 1
Ahora o nunca
Més
Altres
Durada: 50'
14.10
14.35
La 2
Sin equipaje
Més
Documentals
Durada: 25'
14.10
14.32
Clan TVE
Una casa de locos
Infantils
Durada: 22'
14.10
14.45
Energy
NCIS: Los Ángeles
Més
Sèries
Durada: 35'
14.15
14.25
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
14.16
14.44
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 28'
14.25
14.30
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 5'
14.30
15.35
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 65'
14.30
15.14
33
One piece
Més
Infantils
Durada: 44'
14.30
15.10
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 40'
14.30
16.25
Teledeporte
Copa del Rey de Fútbol Sala
Més
Esports
Durada: 115'
14.30
15.00
Nova
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
14.40
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
14.32
14.54
Clan TVE
Una casa de locos
Infantils
Durada: 22'
14.35
14.55
La 2
Sin equipaje
Més
Documentals
Durada: 20'
14.36
15.06
Canal + Liga
Crónicas de LaLiga
Esports
Durada: 30'
14.40
14.50
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
14.44
15.12
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 28'
14.45
15.30
Divinity
Chicago Fire
Més
Sèries
Durada: 45'
14.45
16.00
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 75'
14.46
15.45
#0
Núñez
Més
Documentals
Durada: 59'
14.50
14.55
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 5'
14.54
15.16
Clan TVE
Una casa de locos
Infantils
Durada: 22'
14.55
15.45
La 2
Jamie Oliver: juntos de nuevo
Més
Documentals
Durada: 50'
14.55
15.10
Cuatro
ElDesmarque Cuatro
Més
Esports
Durada: 15'
14.55
15.20
Disney Channel
Marvel Spidey y su superequipo
Més
Infantils
Durada: 25'
15.00
15.50
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 50'
15.00
15.30
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 30'
15.00
15.30
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 30'
15.00
16.20
Nova
Esposa joven
Altres
Durada: 80'
15.00
16.05
Paramount Channel
Agatha Christie: Poirot
Més
Sèries
Durada: 65'
15.05
15.30
Esport 3
GR. Camí de Sant Jaume
Més
Documentals
Durada: 25'
15.06
15.33
Canal + Liga
LaLiga World
Esports
Durada: 27'
15.10
15.30
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 20'
15.10
15.30
La Sexta
Jugones
Més
Esports
Durada: 20'
15.12
15.40
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 28'
15.14
15.52
33
El xai Shaun
Més
Infantils
Durada: 38'
15.16
15.38
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
15.20
15.45
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 25'
15.30
15.55
Esport 3
Riu avall
Més
Documentals
Durada: 25'
15.30
15.35
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 5'
15.30
18.30
Cuatro
Todo es mentira
Més
Altres
Durada: 180'
15.30
15.40
Tele 5
ElDesmarque Telecinco
Més
Esports
Durada: 10'
15.30
15.45
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
15.30
18.30
Neox
The Big Bang Theory
Més
Sèries
Durada: 180'
15.30
16.30
Divinity
Chicago Fire
Més
Sèries
Durada: 60'
15.33
16.01
Canal + Liga
LaLiga Best 11
Esports
Durada: 28'
15.35
16.00
TV3
Cuines
Més
Altres
Durada: 25'
15.35
15.45
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.38
16.00
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
15.40
15.50
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.40
16.08
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 28'
15.45
16.30
La 2
Saber y ganar
Més
Altres
Durada: 45'
15.45
17.00
Antena 3
Sueños de libertad
Més
Sèries
Durada: 75'
15.45
17.15
La Sexta
Zapeando
Més
Altres
Durada: 90'
15.45
17.55
#0
Pel·lícula: La mujer rey
Més
Pel·lícules
Durada: 130'
15.45
16.10
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 25'
15.50
16.15
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 25'
15.50
17.00
Tele 5
Así es la vida
Més
Altres
Durada: 70'
15.52
16.00
33
Una mà de contes
Més
Infantils
Durada: 8'
15.55
16.25
Esport 3
Boscos
Més
Documentals
Durada: 30'
16.00
16.00
16.05
TV3
Cuines
Més
Altres
Durada: 5'
16.00
16.10
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 10'
16.00
16.22
Clan TVE
Danger force
Infantils
Durada: 22'
16.00
16.50
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 50'
16.01
17.46
Canal + Liga
LaLiga EA Sports
Esports
Durada: 105'
16.05
16.45
TV3
Com si fos ahir
Més
Sèries
Durada: 40'
16.05
18.10
Paramount Channel
Agatha Christie's Marple
Més
Sèries
Durada: 125'
16.08
16.19
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 11'
16.10
16.17
33
Jasmine & Jambo
Més
Infantils
Durada: 7'
16.10
16.35
Disney Channel
SuperKitties
Més
Infantils
Durada: 25'
16.15
16.30
La 1
El tiempo
Més
Altres
Durada: 15'
16.15
16.30
Canal + Deportes
Resúmenes Liga Endesa
Més
Esports
Durada: 15'
16.17
16.31
33
Numberblocks
Més
Infantils
Durada: 14'
16.19
16.29
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
16.20
17.25
Nova
El zorro, la espada y la rosa
Altres
Durada: 65'
16.22
16.44
Clan TVE
Henry Danger
Infantils
Durada: 22'
16.25
16.50
Esport 3
Rurals
Més
Documentals
Durada: 25'
16.25
18.30
Teledeporte
European Rhythmic Gymnastics Championships
Més
Esports
Durada: 125'
16.29
16.47
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 18'
16.30
17.30
La 1
Salón de té La Moderna
Més
Sèries
Durada: 60'
16.30
18.10
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 100'
16.30
17.25
Canal + Deportes
Transworld sport
Esports
Durada: 55'
16.30
17.15
Divinity
Chicago Fire
Més
Sèries
Durada: 45'
16.31
16.52
33
Masha i l'os
Més
Infantils
Durada: 21'
16.35
17.06
Disney Channel
SuperKitties
Més
Infantils
Durada: 31'
16.44
17.06
Clan TVE
Las Hathaways entre fantasmas
Sèries
Durada: 22'
16.45
17.30
TV3
El Paradís de les Senyores
Més
Sèries
Durada: 45'
16.47
16.55
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 8'
16.50
17.30
Esport 3
Tatuats pels Pirineus
Més
Documentals
Durada: 40'
16.50
17.45
Energy
CSI New York
Més
Sèries
Durada: 55'
16.52
16.58
33
Una mà de contes
Més
Infantils
Durada: 6'
16.55
17.11
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 16'
16.58
17.18
33
L'hora del Timmy
Més
Infantils
Durada: 20'
17.00
18.00
Antena 3
Pecado original
Més
Sèries
Durada: 60'
17.00
20.00
Tele 5
TardeAR
Més
Altres
Durada: 180'
17.06
17.11
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 5'
17.06
17.15
Disney Channel
Rainbow High Shorts
Més
Infantils
Durada: 9'
17.11
17.23
Clan TVE
Hello Kitty, super style!
Infantils
Durada: 12'
17.11
17.42
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 31'
17.15
20.00
La Sexta
Más vale tarde
Més
Altres
Durada: 165'
17.15
17.45
Eurosport
La montonera
Esports
Durada: 30'
17.15
17.25
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
17.15
18.15
Divinity
Chicago Fire
Més
Sèries
Durada: 60'
17.18
17.28
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 10'
17.23
17.34
Clan TVE
Hello Kitty, super style!
Infantils
Durada: 11'
17.25
19.30
Nova
A que no me dejas
Altres
Durada: 125'
17.25
19.10
Canal + Deportes
Liga Endesa
Més
Esports
Durada: 105'
17.25
17.40
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 15'
17.28
17.47
33
L'hora del Timmy
Més
Infantils
Durada: 19'
17.30
19.15
TV3
Planta baixa
Més
Altres
Durada: 105'
17.30
18.00
Esport 3
La Frontal
Més
Esports
Durada: 30'
17.30
18.30
La 1
La Promesa
Més
Sèries
Durada: 60'
17.34
17.45
Clan TVE
Milo
Infantils
Durada: 11'
17.40
18.05
Disney Channel
Marvel Spidey y su superequipo
Més
Infantils
Durada: 25'
17.42
18.12
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
17.45
18.08
Clan TVE
La Patrulla Canina
Infantils
Durada: 23'
17.45
18.30
Eurosport
UCI Mountain Bike World Cup
Més
Esports
Durada: 45'
17.45
18.40
Energy
CSI New York
Més
Sèries
Durada: 55'
17.46
18.14
Canal + Liga
LaLiga Talking Football
Esports
Durada: 28'
17.47
17.59
33
Titó
Més
Infantils
Durada: 12'
17.55
19.00
#0
Mary Beard: emperadores romanos
Documentals
Durada: 65'
17.59
18.09
33
El món del Pot Petit
Més
Infantils
Durada: 10'
18.00
18.00
19.00
Esport 3
Esport club
Més
Esports
Durada: 60'
18.00
20.00
Antena 3
Y ahora Sonsoles
Més
Altres
Durada: 120'
18.05
18.30
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Més
Infantils
Durada: 25'
18.08
18.20
Clan TVE
Petronix
Infantils
Durada: 12'
18.09
18.21
33
Zoom, el dofí blanc
Més
Infantils
Durada: 12'
18.10
19.00
La 2
Documenta2
Més
Documentals
Durada: 50'
18.10
20.00
Paramount Channel
Los asesinatos de Midsomer
Més
Sèries
Durada: 110'
18.12
18.41
Boing
La casa de los retos
Altres
Durada: 29'
18.14
18.32
Canal + Liga
LaLiga Zap Internacional
Esports
Durada: 18'
18.15
19.00
Divinity
Chicago Fire
Més
Sèries
Durada: 45'
18.20
18.43
Clan TVE
La casa de muñecas de Gabby
Infantils
Durada: 23'
18.21
18.45
33
El poble encantat de Pinotxo
Més
Infantils
Durada: 24'
18.30
19.30
La 1
El cazador stars
Més
Altres
Durada: 60'
18.30
20.00
Cuatro
Tiempo al tiempo
Més
Altres
Durada: 90'
18.30
18.45
Teledeporte
Moto Avenue
Altres
Durada: 15'
18.30
20.20
Neox
El joven Sheldon
Més
Sèries
Durada: 110'
18.30
19.00
Eurosport
UCI Mountain Bike World Cup
Esports
Durada: 30'
18.30
19.00
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Més
Infantils
Durada: 30'
18.32
19.00
Canal + Liga
LaLiga fans
Esports
Durada: 28'
18.40
19.35
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 55'
18.41
18.59
Boing
Batwheels
Més
Infantils
Durada: 18'
18.43
19.05
Clan TVE
Vera y el reino del arcoiris
Infantils
Durada: 22'
18.45
19.08
33
Ideafix i els irreductibles
Més
Infantils
Durada: 23'
18.45
19.15
Teledeporte
Racing for Spain
Esports
Durada: 30'
18.59
19.09
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
19.00
20.30
Esport 3
Tot Costa
Més
Esports
Durada: 90'
19.00
19.40
La 2
El Paraíso de las Señoras
Més
Sèries
Durada: 40'
19.00
20.30
#0
El alpinista
Documentals
Durada: 90'
19.00
20.00
Eurosport
Orlen Nations Grand Prix
Esports
Durada: 60'
19.00
19.20
Canal + Liga
LaLiga Genuine
Més
Esports
Durada: 20'
19.00
19.25
Disney Channel
Hamster & Gretel
Més
Infantils
Durada: 25'
19.00
19.45
Divinity
Chicago Fire
Més
Sèries
Durada: 45'
19.05
19.17
Clan TVE
Los Pitufos
Infantils
Durada: 12'
19.08
19.30
33
La gateta Arc iris papallona unicorn
Més
Infantils
Durada: 22'
19.09
19.27
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 18'
19.10
20.10
Canal + Deportes
Generación NBA
Esports
Durada: 60'
19.15
20.15
TV3
Atrapa'm si pots
Més
Altres
Durada: 60'
19.15
20.10
Teledeporte
CSIO Madrid
Esports
Durada: 55'
19.17
19.29
Clan TVE
Los Pitufos
Infantils
Durada: 12'
19.20
19.47
Canal + Liga
LaLiga Talking Football
Esports
Durada: 27'
19.25
19.50
Disney Channel
Kiff
Més
Infantils
Durada: 25'
19.27
19.49
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 22'
19.29
19.41
Clan TVE
Tara Duncan
Sèries
Durada: 12'
19.30
19.45
33
Info K
Més
Infantils
Durada: 15'
19.30
20.30
La 1
El cazador
Més
Altres
Durada: 60'
19.30
21.00
Nova
Corazón guerrero
Altres
Durada: 90'
19.35
20.15
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 40'
19.40
20.20
La 2
El Paraíso de las Señoras
Més
Sèries
Durada: 40'
19.41
19.52
Clan TVE
Tara Duncan
Sèries
Durada: 11'
19.45
20.08
33
Kuroko i el bàsquet
Més
Infantils
Durada: 23'
19.45
20.30
Divinity
Chicago Fire
Més
Sèries
Durada: 45'
19.47
20.42
Canal + Liga
Programa LaLiga EA Sports
Esports
Durada: 55'
19.49
20.12
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 23'
19.50
20.15
Disney Channel
Kiff
Més
Infantils
Durada: 25'
19.52
20.03
Clan TVE
Héroes a medias
Infantils
Durada: 11'
20.00
20.00
21.00
Antena 3
Pasapalabra
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
20.40
Cuatro
Noticias Cuatro
Més
Informatius
Durada: 40'
20.00
21.00
Tele 5
Reacción en cadena
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
21.00
La Sexta
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 60'
20.00
20.05
Eurosport
The Minute
Esports
Durada: 5'
20.03
20.25
Clan TVE
Ollie y los monstruos
Infantils
Durada: 22'
20.08
20.20
33
Mascotes sapastres
Més
Infantils
Durada: 12'
20.10
20.30
Canal + Deportes
Previo Liga Endesa
Esports
Durada: 20'
20.12
20.44
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 32'
20.15
21.00
TV3
Està passant
Més
Altres
Durada: 45'
20.15
20.25
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
20.20
20.45
33
Ràndom
Més
Altres
Durada: 25'
20.20
20.35
La 2
¡Cómo nos reímos! Xpress
Més
Altres
Durada: 15'
20.25
20.47
Clan TVE
Los Casagrande
Infantils
Durada: 22'
20.25
20.35
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
20.30
21.00
La 1
Aquí la Tierra
Més
Altres
Durada: 30'
20.35
20.40
La 2
La 2 express
Més
Altres
Durada: 5'
20.35
20.45
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
20.40
20.55
Cuatro
ElDesmarque Cuatro
Més
Esports
Durada: 15'
20.45
20.55
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
×
Close