Resultats esportius de Barcelona

Cerca

Futbol Absoluta 1a divisió

Espanyol - Vila-real 1-1
Eibar - Barça 0-2

Futbol Juvenil Lliga estatal Lliga estatal juvenil

Reus - Barça B 1-3
F.E. Palamós - Damm B 0-2
Llagostera - Espanyol B 2-3
Sants - Cornellà B 2-1
Europa - Nàstic B 0-0

Basquet Sénior ACB Copa

R. Madrid - Barça Lassa 90-92

Basquet Sénior ACB Lliga Endesa

Barça Lassa - RETAbet Bilbao 90-58

Basquet Sénior LEB Or

Barça Lassa B - ICL Manresa 94-103

Handbol Absoluta Lliga Asobal

Puente Genil - Barça Lassa 19-38

Hoquei patins Absoluta Lliga europea Grup C

Forte dei Marmi - Barça Lassa 2-4

Hoquei patins Absoluta Ok Lliga

Barça Lassa - R. Làser Caldes 7-2

Voleibol Absoluta Superlliga

FC Barcelona - Soria 3-2

Futbol sala Absoluta 1a divisió

El Pozo - Barça Lassa - - -

Hoquei gel Absoluta 1a divisió

Puigcerdà - FC Barcelona 4-5

Futbol Absoluta 1a catalana Grup 1

Júpiter - Cardedeu 1-1
Muntanyesa - Castellar 2-0

Futbol Absoluta 2a catalana Grup 2

Canyelles - Argentona 4-3
Llefià - Europa B 2-2
Masnou - Piferrer 3-0
Guineueta - Besòs Baró V. 3-2

Futbol Absoluta 2a divisió femenina Grup 3

Collera - Barcelona B 2-0
Europa - Igualada 3-0
AEM - Espanyol B 2-2

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 4

Poble Sec - Premià Dalt 3-2

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 10

La Florida - Sants B 2-0
Iberia - Pubilla Casas 3-5
Turó Peira - Can Buxeres 3-3
Canyelles B - Can Pi 0-7
Pujadas - Esq. Eixample 1-0

Futbol Absoluta 3a divisió Grup 5

Granollers - Horta 3-1
Reus B - Europa 1-0
Sant Andreu - Castelldefels 2-0
Espanyol B - Vilafranca 4-0

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 11

Muntanyesa B - Sant Ignasi 3-6
Sta Eulàlia - Lions 1-0
Martinenc B - Gramenet 0-0
Carmel - Vallvidrera Senglars 2-0
Celtic - Fundació Júpiter 4-3
Pastrana - Valldoreix 0-1
R. Vallbona - D. Batlló 1-1

Basquet Sénior 3a CATALANA GRUP 6

IPSI C - Jov. Corts 59-68
SESE B - Casal Vilafr. 74-64
Martinenc B - Òdena 102-80

Futbol Absoluta 1a catalana Grup 2

Borges Blanques - Martinenc 3-1
Almacelles - Uni. Bellvitge 2-1
Sants - Vila-seca 1-1

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 16

Bufalà - H. Taxonera - - -
Sant Ignasi B - PB Barcino 2-3
Barceloneta - Albirrojita 5-2
Turó Peira D - Bunker Carmel 5-1
A. Niigata Barcelona - Esq. Eixample B 0-0

Futbol Absoluta 1a divisió femenina

Espanyol - Llevant 0-6
Barça - Athletic 0-1

Basquet Sénior femení 2a CATALANA FEMENINA GRUP 4

Grup Barna B - Lleida B 62-66
UE Horta - Roser B 30-62

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 15

Celtic B - Turó Peira C 2-3
Colblanc T. - Atl. Poble Nou 4-2
Hospitalense - PB Anguera 3-3
Atlanta-Raval - U. Bellvitge B 2-4
Imperio - La Florida B 0-6

Basquet Sénior EBA Grup C-A

Tarragona - Collblanc 85-59
Quart - Roser 73-60

Basquet Sénior 1a CATALANA GRUP 1

Sant Gervasi - Lluïsos 79-71
Ipsi - Àguiles 82-64

Basquet Sénior COPA CATALUNYA GRUP 1

Esparreguera - Grup Barna 60-55
Martinenc - CN Sabadell 88-55

Basquet Sénior 1a CATALANA GRUP 3

Palamós - Ramon Llull 69-59

Basquet Sénior 1a CATALANA GRUP 2

Claret - Collblanc B 78-89
Roser B - JAC Sants B 61-74

Waterpolo Absoluta Divisió d'honor

Catalunya - CN Barcelona 5-15
Sant Andreu - Mediterrani 9-8
At. Barceloneta - Sabadell 10-5

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 14

Salle Bonanova - Turó Peira B 4-1
Gornal B - Bellvitge C 1-0
Alzamora - Brafa 4-1
Gòtic - Chacarita 2-4

Basquet Sénior femení Lliga Femenina 2 Lliga Femenina 2. Grup A

Jov. les Corts - Cortegada 59-51
Lima Horta - Celta 51-77

Basquet Sénior femení 1a CATALANA FEMENINA GRUP 1

Reus Dep. - SESE 48-52
Grup Barna - IPSI 55-43
Jov. les Corts - Manyanet Reus 54-43
Lluïsos Gr. - Cervera 69-61
Balaguer - St. Ignasi 54-46

Basquet Sénior 2a CATALANA GRUP 4

At. Montserrat - Gr. Barna B 73-70
Salle Bonanova - Lima Horta 56-77
Cabrera B - Lluïsos B 57-69
Laietà - AB Premià 70-66
IPSI B - Aula 85-48

Basquet Sénior femení 2a CATALANA FEMENINA GRUP 1

Cubelles - FC Martinenc 31-66
At. Montserrat - Claret Valls - - -
Hispano - St. Antoni PS 43-41
Salle Tarr. - Lima Horta B 55-57

Futbol Juvenil Divisió d'honor Grup 3

Espanyol - Barça 1-1
Girona - Sant Andreu 2-0
Lleida - Damm 0-2
U. Bellvitge - Peña Deportiva 0-1

Basquet Sénior COPA CATALUNYA GRUP 2

Ciutat Vella - Santfeliuenc - - -
SESE - Sitges 90-65

Basquet Sénior 3a CATALANA GRUP 7

Laietà B - CN Sabadell 79-94