Resultats esportius de Barcelona

Cerca

Futbol Absoluta 1a divisió

Barça - Eibar 4-2
Granada - Espanyol 1-2

Futbol Juvenil Lliga estatal Lliga estatal juvenil

Badalona - Barça B 1-0
Girona B - Espanyol B 3-4
Damm B - Mollet 1-1
Europa - Lleida 2-5

Basquet Sénior ACB Play-off ACB

València - Barça Lassa 83-61

Basquet Sénior ACB Lliga Endesa

R. Natura Obrad. - Barça Lassa 71-76

Handbol Absoluta Lliga Asobal

Anaitasuna - Barça Lassa 22-28

Hoquei patins Absoluta 1a divisió

Vilanova Simon Grup - Barça Lassa B 5-2

Hoquei patins Absoluta OK lliga

Barça Lassa - Citylift Girona 4-1

Futbol Absoluta 2a divisió B Grup 3

Sabadell - Espanyol B 3-2
Barça B - Ebre 3-0

Futbol Absoluta 2a catalana Grup 2

Carmel - Guineueta 0-6
Martinenc B - Canyelles 6-0
Besòs Baró Viver - Europa B 2-3
FE Grama - Llefià 3-3

Futbol Absoluta 3a divisió Grup 5

Castelldefels - Muntanyesa 3-0
Pobla de Maf. - Sant Andreu 2-1
Europa - Sabadell B 4-0
Júpiter - Peralada 1-4

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 4

Turó Peira - Badalona Sud - - -

Futbol Absoluta 2a catalana Grup 3

D. Batlló - C.Cooperativa - - -
Bellvitge - At. Sant Just 5-0

Basquet Sénior femení 2a CATALANA FEMENINA GRUP 3

Salle Bonan. - SESE B 36-44
FC Martinenc - Ramon Llull 52-45
Neus - St. Ignasi 51-55

Futbol Absoluta 1a catalana Grup 1

Masnou - Martinenc 1-1
Vic - Sants 0-1
Girona B - Horta 0-1

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 10

Espluguenc B - C. Meridiana - - -
Almeda - La Florida 4-1
Esq. Eixample - Sants B 0-3
Lions - Levante LP 2-1
Terlenka - Barceloneta - - -

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 11

Sant Ignasi - Iberia 5-2
Guineueta B - Veterans Cat. 4-0
Piferrer - Olympia II 4-1
Celtic - Racing Sarrià 2-2
R. Vallbona - Catalonia - - -
Bellaterra - Pastrana 3-2

Futbol Absoluta 1a divisió femenina

Llevant - Barça 2-1
Athletic - Espanyol 3-3

Basquet Sénior 2a CATALANA GRUP 1

Salle Bonanova - Artés 67-59
Sta. Coloma B - Lluïsos B 81-75
CC l'Hospitalet - IPSI B 64-73
Roser B - Esparreguera B 103-36
Alisos - Claret 32-67

Basquet Sénior femení 2a CATALANA FEMENINA GRUP 2

Grup Barna B - Lluïsos Gr. B 42-63
St. Cugat B - Lima Horta B 44-67
UE Horta B - Roser B 66-54

Basquet Sénior 2a CATALANA GRUP 2

Lima Horta - Argentona 78-71
St. Cugat B - Ramon Llull 59-48

Basquet Sénior 3a CATALANA GRUP 7

Lima Horta - La Mina 61-65
SESE B - Stucom 58-85
Sag. Família B - Martinenc B 80-71

Basquet Sénior 3a CATALANA GRUP 2

Collblanc C - EPSA 66-65
Laietà - St. Just 66-68
Orlandai - Ramon Llull B 77-79

Hoquei patins Absoluta Nacional Catalana

Congrés La Sagrera - Taradell 2-3

Basquet Sénior 1a CATALANA GRUP 3

Sedis - Ipsi 66-58
CN Terrassa - Martinenc 78-76

Basquet Sénior femení 1a CATALANA FEMENINA GRUP 2

GEiEG B - IPSI 47-40
Minguella - Lluïsos 33-59
CN Sabadell - At. Montserrat 46-36
Jov. les Corts - Carme 60-35

Basquet Sénior 1a CATALANA GRUP 1

Gr. Barna B - Almeda 71-66
At. Montserrat - Maristes Sants 62-71