Resultats esportius de Barcelona

Cerca

Futbol Absoluta 1a divisió

Barça - València 4-2
Eibar - Espanyol 1-1

Futbol Juvenil Lliga estatal Lliga estatal juvenil

Manresa - Europa 0-0
Damm B - Figueres 2-0
Espanyol B - Nàstic B 1-0
Barça B - G. Manresa 1-1

Basquet Sénior Eurolliga Fase regular

Barça Lassa - Estrella Roja 67-54

Basquet Sénior ACB Lliga Endesa

Barça Lassa - MoraBanc And. 102-65

Basquet Sénior LEB Or

Burgos - Barça Lassa B 85-77

Handbol Absoluta Lliga Asobal

Barça Lassa - Cangas 37-19

Hoquei patins Absoluta 1a divisió

Palafrugell - Barça Lassa B 4-4

Hoquei patins Absoluta OK lliga

Barça Lassa - Noia Freixenet 6-2

Voleibol Absoluta Superlliga

FC Barcelona - Melilla 3-2

Futbol Absoluta 2a divisió B Grup 3

Espanyol B - Vila-real B 0-2
València B - Barça B 0-4

Futbol Absoluta 2a catalana Grup 2

Canyelles - Llefià 1-4
Carmel - Cirera 2-1
Guineueta - Sant Pol 2-1
Europa B - CP Sarrià 2-1
Besòs Baró Viver - Martinenc B 0-0

Futbol Absoluta 3a divisió Grup 5

Pobla de Maf. - Europa 0-0
Muntanyesa - Júpiter 1-0
Sant Andreu - Manlleu 2-1

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 4

Turó Peira - Vilassar B 2-1

Futbol Absoluta 2a catalana Grup 3

Bellvitge - F. Fatjó 0-0
D. Batlló - Atlètic Prat 2-2

Basquet Sénior femení 2a CATALANA FEMENINA GRUP 3

CB St. Andreu - FC Martinenc 60-55
Jesuïtes Casp - St. Ignasi 51-61
Pratenc - SESE B 60-50
Calaf - Salle Bonan. 71-32
Balaguer - Ramon Llull 62-35

Futbol Absoluta 1a catalana Grup 1

Mollet - Sants 0-1
Martinenc - Horta 1-5

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 15

H. Taxonera - Canyelles B 0-3
Aguila - Salle Bonanova 0-10
Albirrojita - Sant Ignasi B 3-1

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 10

Pubilla Casas - Lions 2-0
Levante LP - C. Meridiana - - -
Prat B - Sants B 2-1
Barceloneta - Almeda 1-4
Esq. Eixample - Can Buxeres - - -
Can Roca 74 - La Florida 0-2

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 14

Gornal B - Chacarita 1-2
FE l'Hospitalet At. - Turó Peira B 2-1

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 17

Atlanta - Muntanyesa B 1-5
Poble Sec - Piferrer B 2-0
Vallvidrera S. B - U. Bellvitge B 0-2
Sistrells - PB Anguera 1-1

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 11

Catalonia - Celtic - - -
Iberia - Racing Sarrià 5-6
Sant Ignasi - APA Poble S. 4-1
Piferrer - Valldoreix 1-0
Pastrana - St. Genís-P. 3-0
R. Vallbona - Guineueta B 3-0

Futbol Absoluta 1a divisió femenina

Barça - Sp. Huelva 5-1
Rayo Vallecano - Espanyol 3-2

Futbol Absoluta 2a divisió femenina Grup 3

l'Estartit - Barcelona B 2-3
Sant Gabriel - Europa 1-1
Pallejà - Espanyol B 1-1

Basquet Sénior 2a CATALANA GRUP 1

CN Tàrrega - IPSI B 70-72
Artés - Claret 61-73
Salle Bonanova - Navàs - - -
Roser B - Santpedor 65-50
Vedr. Gràcia B - Lluïsos B 61-58

Basquet Sénior EBA Grup C-A

Arenys - JAC Sants 56-69
Collblanc - Cornellà 75-87
Grup Barna - Menorca 86-78

Basquet Sénior femení 2a CATALANA FEMENINA GRUP 2

Grup Barna B - Reus Dep. 38-63
Lluïsos Gr. B - Àguiles 51-49
Roser B - Salou 65-40
Lima Horta B - Voramar 58-47

Basquet Sénior COPA CATALUNYA GRUP 1

Sant Josep Bad. - Sant Gervasi - - -

Basquet Sénior 2a CATALANA GRUP 2

Lima Horta - CN Caldes - - -
Nou Badia - Ramon Llull - - -

Basquet Sénior 3a CATALANA GRUP 7

BF Cornellà - SESE B - - -
Lima Horta - St. Adrià C 49-66
Martinenc B - St. Joan D. B 64-51

Basquet Sénior COPA CATALUNYA GRUP 2

Cantaires Tort. - Roser - - -
Ciutat Vella - Lluïsos - - -
Collblanc B - Viladecans SG 82-60
SESE - Ploms Salle Reus 77-64

Basquet Sénior 3a CATALANA GRUP 2

Collblanc C - Manyanet Corts - - -
Laietà - Racing Sarrià 57-53
EPSA - Ramon Llull B 75-70

Hoquei patins Absoluta Nacional Catalana

Congrés La Sagrera - Sentmenat 2-2

Waterpolo Absoluta Divisió d'honor

Astral Pool Sabadell - CN Barcelona 11-7
Quadis Mataró - Sant Andreu 12-6
At. Barceloneta - Rubí 22-5
Mediterrani - Navarra 16-3
Catalunya - Canoe 7-11

Handbol Absoluta Primera estatal Grup D

BM La Roca - Salle Bonanova 30-27
Esplugues - OAR Gràcia 29-20

Basquet Sénior femení 1a CATALANA FEMENINA GRUP 2

Lluïsos - Jov. les Corts 60-54
IPSI - At. Montserrat 69-59

Basquet Sénior 1a CATALANA GRUP 1

Àguiles - Gr. Barna B 66-62
Escolapis Sarrià - At. Montserrat - - -

Waterpolo Sénior femení Divisió d'honor fem.

Mediterrani - Dos Hermanas 15-6
EW Zaragoza - Sant Andreu 9-18

Futbol Juvenil Divisió d'honor Grup 3

Sant Andreu - Damm 0-0
Barça - Cornellà 1-1
Espanyol - Santo Domingo 4-1
U. Bellvitge - Ferriolenc 0-0

Basquet Sénior femení COPA CATALUNYA FEMENINA PERMANÈNCIA. GRUP 4

Grup Barna - Granollers 61-47
Sag. Família - SESE 54-61

Basquet Sénior femení Lliga Femenina 2 Lliga Femenina 2. Grup A

Lima Horta - Segle XXI 71-56
Cortegada - Jov. les Corts 81-65