Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
09.30
País Km 0
Santa Eulàlia de Riuprimer
Informatius
10.00
Notícies locals
Informatius
12.00
L'hora d'anglès (English Hour)
Informatius
13.00
Enderrock TV - Mix
Altres
13.40
600''
Esports
06.30
Minut 111
Altres
06.47
Hora B
Esports
07.30
Els 500 gols de Messi
Esports
08.00
Històries
El somni de l'Ayelen
Altres
09.30
Hora B
Esports
10.00
600''
Esports
10.30
Porta 104
Grenoble 1985, la Basilea del bàsquet
Altres
10.45
800''
Esports
11.00
Jugadors de llegenda
Gary Lineker
Altres
11.15
El 9
Esports
11.45
El partit
Esports
12.15
ZZ
Altres
06.00
324 Esports
Informatius
06.20
Esport club
Esports
06.45
Capacitats
Fundació Itinerarium, futbol inclusiu
Altres
07.45
International Champions Cup
Esports
07.55
Nascar
Esports
09.35
GR Terres del sud
La ruta del Cister (I)
Documentals
11.00
Ray Mears a les terres del nord
John Rae
Documentals
11.41
Trens singulars
Tailàndia
Documentals
12.39
Les costes franceses des de l'aire
Bordeus
Documentals
13.30
Les costes franceses des de l'aire
Baiona
Documentals
13.38
Assaboreix el món amb en Pascal
Zanzíbar
Documentals
13.47
Premier League
Esports
06.15
Fiebre Maldini
Esports
08.00
Liga holandesa
Esports
09.00
Especial Movistar Fútbol
Barcelona '92: Los chicos de oro
Altres
10.45
Bundesliga
Esports
11.45
Goal!
Esports
13.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Notícies locals
Altres
14.00
UPEC
Altres
15.00
Notícies locals
Informatius
17.00
País KM0
Mataró
Altres
18.00
Notícies locals
Informatius
20.00
Converses amb el Banc Sabadell
L'educació del futur
Informatius
21.00
Barça News
Esports
14.00
Minut 111
Altres
14.10
Barça News
Esports
15.00
Benvingut, Ernesto Valverde
Altres
15.10
600''
Esports
15.45
Barça Legends
Esports
16.00
600''
Esports
16.30
800''
Esports
16.45
Barça News
Esports
17.00
El partit del Barça B
Esports
17.10
Benvingut, Fran Sánchez
Esports
19.00
600''
Esports
19.15
Hora B
Esports
19.30
1990/91, la lliga que ens va portar a Wembley
Esports
20.00
600''
Esports
20.45
El partit
Esports
21.00
Assaboreix el món amb en Pascal
Zanzíbar
Documentals
13.47
A taula
A La Borgonya
Documentals
14.08
A taula
A La Pulla
Documentals
14.34
Bèsties
La granota
Documentals
15.00
Bèsties
L'òliba
Documentals
15.26
Pel riu Mekong amb Sue Perkins
La Xina
Documentals
15.54
Thalassa
El petit veler d'en Bosco
Altres
16.46
Riu avall
Siurana
Documentals
17.03
Camins per anar a l'escola
Camins per anar a l'escola de l'Erbol, l'Olivier i el Franklyn
Documentals
17.25
Assaboreix el món amb en Pascal
L'Índia
Documentals
18.16
A taula
A la conca del Ruhr
Documentals
18.39
A taula
A Brussel·les
Documentals
19.04
ZZ
Altres
19.30
Temps d'aventura
Esports
19.35
Esport club
Esports
20.00
Voluntaris per sempre
Documentals
21.05
International Champions Cup
Esports
21.58
Premier League
Esports
14.00
Fiebre Maldini
Esports
15.45
LaLiga 1 2 3
Esports
16.45
Especial Movistar Fútbol
Adiós al Calderón
Altres
18.30
FIFA World Cup Russia 2018
Esports
19.30
Premier League World
Esports
21.15
Premier League
Esports
21.45
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Autèntics.cat
Conduït per Xantal Llavina
Informatius
22.00
Enderrock TV
Programa presentat per Sandra Tello
Altres
22.45
Notícies locals
Informatius
23.05
El partit
Esports
21.00
Tots els gols de Gerard Piqué
Esports
22.45
Hora B
Esports
23.00
Tots els gols de Neymar Jr.
Esports
23.30
El partit
Esports
00.15
Històries
Sam, el noi de Menival
Altres
02.00
Hora B
Esports
02.30
El partit
Esports
03.00
Benvingut, Fran Sánchez
Esports
04.45
Hora B
Esports
05.00
El partit
Esports
05.30
International Champions Cup
Esports
21.58
Temps d'aventura
Esports
23.39
324 Esports
Informatius
00.05
CrossFit
Esports
00.30
324 Esports
Informatius
01.20
Esport club
Esports
01.45
International Champions Cup
Esports
02.50
324 Esports
Informatius
04.30
Més ràpid que el sol
Esports
04.55
ZZ
Altres
05.40
Premier League
Esports
21.45
Fiebre Maldini
Esports
23.30
Bundesliga
Esports
00.30
Goal!
Esports
02.15
FIFA World Cup Russia 2018
Esports
02.45
Liga holandesa
Esports
04.30