Resultats esportius de Barcelona

Cerca

Futbol Absoluta 2a divisió B Grup 3

Badalona - Barça B 1-2
Terol - Espanyol B 0-4

Futbol Absoluta 1a divisió femenina

Barça - Madrid CFF 7-0
Atlético - Espanyol 3-1

Basquet Sénior ACB Lliga Endesa

Barça Lassa - Iberostar 77-73

Basquet Sénior LEB Or

Barça Lassa B - Corunya 65-88

Handbol Absoluta Lliga Asobal

Puente Genil - Barça Lassa 28-46

Hoquei patins Absoluta OK Lliga

Lloret Vila Esp. - Barça Lassa 1-3

Voleibol Absoluta Superlliga

FC Barcelona - Vecindario 0-3

Futbol sala Absoluta 1a divisió

Valdepeñas - Barça Lassa 2-9

Rugbi Absoluta Divisió d'honor

La Vila - FC Barcelona 16-21

Hoquei gel Absoluta 1a divisió

Txuri Urdin - FC Barcelona 5-0

Futbol Juvenil Lliga estatal Lliga estatal juvenil

Espanyol B - Sant Andreu 4-0
Damm - U. Bellvitge 3-1
Gironès-Sàbat - Barça B 0-4

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 15

Colblanc T. - PB Anguera 7-0
PB Barcino - Muntanyesa B 1-2
APA Poble S. B - La Florida B 1-1
Peregrinos - Bellvitge C 2-3
Golagol - Salle Bonanova B 4-0

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 10

Almeda - Poble Sec 0-1
Martinenc B - La Florida 3-0
Carmel - Iberia 1-1
Veterans Cat. - Chacarita 3-0
D. Batlló - Gornal 2-0
Esq. Eixample - Sitges B 3-3
Turó Peira B - St. Genís-P. 0-2

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 14

Guineueta B - Sants B 5-3
U. Bellvitge B - H. Taxonera 2-2
Esq. Eixample B - Oliveres Santa Coloma 2-0
Bon Pastor - Bunker Carmel - - -
Parc B - Alzamora 1-4

Futbol Absoluta 1a catalana Grup 2

Vista Alegre - Júpiter 1-0
Rapitenca - Muntanyesa 1-4

Futbol Absoluta 2a catalana Grup 2

Badalona Sud - Turó Peira 1-2
Canyelles - Mataró 3-3
Europa B - Sarrià 0-1
Valldoreix - Llefià 0-0

Futbol Absoluta 2a catalana Grup 3

St. Quirze - Uni. Bellvitge 3-0

Futbol Absoluta 3a divisió Grup 5

Santboià - Sants 1-2
Castelldefels - Horta 0-1
Europa - Sant Andreu 1-1
Martinenc - Cerdanyola 0-2

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 13

Lions - Sistrells 4-1
Sant Ignasi B - Tintoreria Pau 1-3
Salle Bonanova - Atlètic La Palma - - -
Catalonia - GP3 3-5

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 11

Celtic - Sant Ignasi 0-1
Piferrer - R. Vallbona 1-4
PB Anguera - Olympia II 1-3
Barceloneta - Vallvidrera Senglars 5-4
Pujadas - Pastrana 3-0

Futbol Absoluta 2a divisió femenina Grup 3

Espanyol B - AEM 1-2
Barcelona B - Seagull 0-2
Saragossa - Europa 2-0

Basquet Sénior COPA CATALUNYA GRUP 1

Mollet B - Roser 82-74
Cerdanyola - Grup Barna 70-64
Lliçà - Ciutat Vella 87-73
Mataró - Lluïsos 71-50

Basquet Sénior femení 1a CATALANA FEMENINA GRUP 2

Samà Vilan. - Roser B 52-48
Barça CBS B - At. Montserrat 47-49

Basquet Sénior 1a CATALANA GRUP 3

Sant Adrià B - Sant Gervasi 80-81
IPSI - Lluïsos B 72-61
Cerdanyola B - Claret 59-61
Lima Horta - Palamós 50-90

Handbol Absoluta Primera estatal Grup D

OAR Gràcia - Joventut Mataró 29-28
Salle Bonanova - Palautordera - - -

Basquet Sénior EBA Grup C-B

JAC Sants - Mollet 67-57
SESE - Pardinyes 64-92
Martinenc - Alfindén 62-70

Waterpolo Absoluta Divisió d'honor

Mediterrani - Catalunya 9-6
Barcelona Vista - Quadis Mataró 7-5
Sant Andreu - Navarra 15-11
At. Barceloneta - Concepción 27-3

Basquet Sénior femení Copa Catalunya Femenina Grup 1

Grup Barna - Roser 44-45
Jov. les Corts - Lleida 51-61

Waterpolo Sénior femení Divisió d'honor fem.

Sant Andreu - La Sirena Mataró 6-3
Mediterrani - Terrassa 11-9

Futbol Juvenil Divisió d'honor Grup 3

Europa - Cornellà 1-1
Espanyol - Reus 2-2
Barça - Manacor 2-0