Resultats esportius de Barcelona

Cerca

Futbol Absoluta 1a divisió

Espanyol - Vila-real 3-1
València - Barça 1-1

Futbol Absoluta 2a divisió B Grup 3

Ontinyent - Barça B 0-3
Espanyol B - Peralada 3-1

Futbol Absoluta 1a divisió femenina

Barça - Rayo V. 9-1
Màlaga - Espanyol 2-1

Basquet Sénior Eurolliga Fase regular

Herbalife GC - Barça Lassa 87-86

Basquet Sénior ACB Lliga Endesa

Barça Lassa - Tecnyconta Sarag. 99-55

Basquet Sénior LEB Or

Barça Lassa B - Ourense 63-76

Handbol Absoluta Lliga Asobal

Benidorm - Barça Lassa 22-33

Hoquei patins Absoluta OK Lliga

Vendrell - Barça Lassa 1-5

Voleibol Absoluta Superlliga

Palma - FC Barcelona 3-0

Futbol sala Absoluta 1a divisió

Barça Lassa - Peníscola 1-2

Rugbi Absoluta Divisió d'honor

Gernika - FC Barcelona 17-24

Hoquei gel Absoluta 1a divisió

FC Barcelona - Majadahonda 3-1

Futbol Juvenil Lliga estatal Lliga estatal juvenil

Mollet - Damm 0-1
Badalona - U. Bellvitge 2-1
Barça B - Cornellà B 4-1
Espanyol B - Mercantil 2-0
Sant Andreu - Vilaseca 1-1

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 15

Bellvitge C - Muntanyesa B 3-2
PB Anguera - La Florida B 1-4
Colblanc T. - PB Barcino 0-3
Salle Bonanova B - Besòs Baró V. B 3-3

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 10

Chacarita - Poble Sec 0-2
Sta Eulàlia - D. Batlló 3-1
C.Cooperativa - Carmel 0-1
Gornal - Iberia 2-3
Turó Peira B - Almeda 2-0
La Florida - Veterans Cat. 1-1
Terlenka - Martinenc B 1-0
St. Genís-P. - Esq. Eixample 3-2

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 14

Sants B - H. Taxonera - - -
Guineueta B - Bon Pastor 2-2
Alzamora - MN Magòria 1-2
La Cosecha - U. Bellvitge B 4-2
Parc B - Esq. Eixample B 2-0

Futbol Absoluta 1a catalana Grup 2

St. Ildefons - Júpiter 3-2
Muntanyesa - Manresa 0-0

Futbol Absoluta 2a catalana Grup 2

Mataró - Turó Peira 2-0
Llefià - Pubilla Casas 2-0
Canyelles - Molletenca 1-0
Parc - Europa B 1-0

Futbol Absoluta 3a divisió Grup 5

Llagostera - Martinenc 1-0
Granollers - Europa 0-0
Ascó - Sant Andreu 1-1
Sants - Vilafranca 0-2
FE Grama - Horta 0-1

Futbol Absoluta 4a catalana Grup 13

Lions - Sant Ignasi B 2-1
Vallvidrera S. B - Salle Bonanova 3-2
FE l'Hospitalet At. - Catalonia 6-1

Futbol Absoluta 3a catalana Grup 11

Sant Ignasi - Piferrer 1-1
Can Buxeres - Pastrana 3-3
Barceloneta - PB Anguera 4-3
Celtic - Can Pi - - -

Futbol Absoluta 2a divisió femenina Grup 3

Barcelona B - Son Sardina 6-1
Europa - Pallejà 2-0
Saragossa - Espanyol B 4-1

Basquet Sénior COPA CATALUNYA GRUP 1

Bisbal - Ciutat Vella 82-64
Grup Barna - Lluïsos 63-80
Roser - Lliçà 77-82

Basquet Sénior femení 1a CATALANA FEMENINA GRUP 2

Valls - Roser B 59-45
Morell - At. Montserrat 55-53

Basquet Sénior 1a CATALANA GRUP 3

Cabrera - Claret - - -
IPSI - Montgat 70-69
Lluïsos B - Cerdanyola B - - -
Lima Horta - Sant Adrià B 59-79
Tona - Sant Gervasi 60-79

Handbol Absoluta Primera estatal Grup D

Esplugues - OAR Gràcia 26-21
St. Esteve S. - Salle Bonanova 26-21

Basquet Sénior EBA Grup C-B

SESE - Mollet 64-68
Andorra B - JAC Sants 74-65
Palma - Martinenc 86-79

Waterpolo Absoluta Divisió d'honor

AstralPool Sabadell - Sant Andreu 10-10
Catalunya - Terrassa 10-17
At. Barceloneta - Navarra 15-3
Mediterrani - Echeyde 17-2
Barcelona Vista - Canoe - - -

Basquet Sénior femení Copa Catalunya Femenina Grup 1

Tarragona - Jov. les Corts - - -
Asfe - Grup Barna 55-49
Roser - Igualada 78-60

Handbol Absoluta DHP Divisió d'Honor Plata

St. Martí-Adrianenc - Barça B Lassa 32-30

Waterpolo Sénior femení Divisió d'honor fem.

Terrassa - Sant Andreu 7-18
Mediterrani - Moscardó 20-4

Futbol Juvenil Divisió d'honor Grup 3

Espanyol - Mallorca 1-2
Cornellà - Barça 1-0
Europa - Girona 1-0