Televisió

Programació

Dimecres, 16 octubre de 2019
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies locals
Informatius
09.30
Ben trobats
Magazín amb Clara Tena
Altres
10.00
Notícies locals
Altres
12.00
Caminant per Catalunya
El Vilosell
Altres
12.30
Notícies locals
Altres
13.00
Tots els gols de...
Esports
06.00
600''
Esports
06.45
Hora B
Esports
07.00
Hora B. La tertúlia
Esports
07.45
Recorda, míster
Cesar Luis Menotti
Documentals
08.45
600''
Esports
09.45
El partit aleví
Esports
10.00
Promeses
Altres
11.15
Tots els gols de...
Esports
11.45
El partit de Champions
Esports
12.15
324 Esports
Esports
06.00
Festa al cel
Altres
06.25
El club de la mitjanit
Esports
07.00
Top gols La Lliga
Esports
08.35
MTB Dirt Jump
Esports
09.05
Zona UFEC
Esports
09.15
Lliga Asobal
Esports
09.30
Benet Games
Esports
11.05
Temps d'aventura
Esports
11.20
Luri Sorroche, entrenadora de futbol a l'Índia
Altres
11.40
Zona zàping
Altres
11.45
Messi, gols d'Or
Esports
12.20
Gala Bota d'Or
Esports
12.45
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
L'illa de Robinson
Altres
14.00
Connexió Parlament
Comissió d’Interior
Informatius
15.00
... i bona lletra
Altres
17.30
Notícies locals
Informatius
18.30
L'illa de Robinson
Conduït per Igor Llongueres
Altres
19.30
Notícies locals
Informatius
20.30
L'illa de Robinson
Altres
21.30
Barça News
Esports
14.00
El proper rival
Esports
14.15
Barça News
Esports
16.00
Jugadors de llegenda
Samuel Eto'o
Altres
16.10
El partit del Barça B
Esports
17.00
Seguim en joc
Esports
18.45
600''
Esports
19.15
Hora B
Esports
19.30
Hora B. La tertúlia
Esports
20.15
Aquí Palau
Esports
21.15
Basilea. Una fotografia per a la història
Documentals
21.45
El Show del futbol
Manchester
Altres
14.00
Top gols La Lliga
Esports
14.45
MTB Dirt Jump
Esports
15.15
Nitro Circus Live Madrid
Esports
15.30
Esport club
Esports
16.00
La cursa de la seva vida
Esports
17.00
Esport club
Esports
17.55
Messi, gols d'Or
Esports
19.00
Pilotar un dron
Esports
19.25
Temps d'aventura
Esports
19.30
Little League de beisbol
Altres
19.50
EuroCup Women
Esports
19.55
Gala Bota d'Or
Esports
21.45
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
L'illa de Robinson
Altres
21.30
Notícies locals
Informatius
22.30
Basilea. Una fotografia per a la història
Documentals
21.45
Tots els gols de...
Esports
23.00
Hora B
Esports
23.30
Hora B. La tertúlia
Esports
00.15
Aquí Palau
Esports
02.00
Barça Clips
Esports
02.25
Hora B
Esports
02.30
Hora B. La tertúlia
Esports
03.15
El proper rival
Esports
04.15
Gala Bota d'Or
Esports
21.45
El club de la mitjanit
Esports
23.00
324 Esports
Esports
00.35
El club de la mitjanit
Esports
00.55
324 Esports
Esports
02.30
EuroCup Women
Esports
02.55
324 Esports
Esports
04.30
La cursa de la seva vida
Esports
04.55
ZZ
Altres
05.50