Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Matí del Diumenge, 31 març de 2024
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
Clan TVE
Disney Channel
Neox
Canal + Liga
Divinity
Nova
Canal + Deportes
Energy
Eurosport
Boing
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
Dilluns
6.00
8.00
10.00
12.00
6.00
06.00
10.35
TV3
Notícies 3/24
Més
Informatius
Durada: 275'
06.00
06.46
33
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Més
Infantils
Durada: 46'
06.00
07.35
Esport 3
Gol a gol
Més
Esports
Durada: 95'
06.00
11.15
La 1
Noticias 24 horas
Més
Informatius
Durada: 315'
06.00
06.05
La 2
La 2 express
Més
Altres
Durada: 5'
06.00
06.30
Antena 3
Minutos musicales
Més
Altres
Durada: 30'
06.00
06.50
La Sexta
Minutos musicales
Més
Altres
Durada: 50'
06.00
06.10
Teledeporte
Copa de España de Karate playa
Esports
Durada: 10'
06.00
06.11
Clan TVE
División Odd
Infantils
Durada: 11'
06.00
07.00
Neox
Mutant busters
Més
Infantils
Durada: 60'
06.00
08.30
Nova
Crímenes imperfectos
Més
Documentals
Durada: 150'
06.00
08.00
Canal + Deportes
Women's Six Nations Championship
Esports
Durada: 120'
06.00
06.55
Paramount Channel
Cinexpress
Més
Altres
Durada: 55'
06.00
06.11
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 11'
06.00
06.25
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 25'
06.00
06.15
Divinity
Enphorma
Més
Altres
Durada: 15'
06.00
06.15
Energy
Miramimúsica
Més
Altres
Durada: 15'
06.05
07.00
La 2
Expedición Mednight. Los puertos de la ciencia
Més
Documentals
Durada: 55'
06.07
06.27
#0
Una historia, una canción. En concierto
Més
Altres
Durada: 20'
06.10
08.15
Teledeporte
World Athletics Cross Country Championships
Més
Esports
Durada: 125'
06.11
06.22
Clan TVE
División Odd
Infantils
Durada: 11'
06.11
06.24
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga EA Sports
Esports
Durada: 13'
06.11
06.22
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 11'
06.15
07.00
Divinity
Nuestro propio castillo
Documentals
Durada: 45'
06.15
06.55
Energy
NCIS: Los Ángeles
Més
Sèries
Durada: 40'
06.22
06.52
Clan TVE
The Inbestigators
Sèries
Durada: 30'
06.22
06.28
Boing
Toony Tube
Més
Infantils
Durada: 6'
06.24
06.37
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga EA Sports
Esports
Durada: 13'
06.25
06.50
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 25'
06.27
09.02
#0
Sheryl Crow
Documentals
Durada: 155'
06.28
06.39
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 11'
06.30
07.00
Antena 3
Remescar, cosmética al instante
Més
Altres
Durada: 30'
06.30
07.30
Eurosport
Dwars Door Vlaanderen
Esports
Durada: 60'
06.37
06.50
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga EA Sports
Esports
Durada: 13'
06.39
06.51
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 12'
06.45
07.00
Tele 5
Enphorma
Més
Altres
Durada: 15'
06.46
07.11
33
Les tres bessones
Més
Infantils
Durada: 25'
06.50
07.15
La Sexta
Remescar, cosmética al instante
Més
Altres
Durada: 25'
06.50
07.07
Canal + Liga
LaLiga Zap Internacional
Esports
Durada: 17'
06.50
07.15
Disney Channel
Marvel Spidey y su superequipo
Més
Infantils
Durada: 25'
06.51
07.02
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 11'
06.52
07.03
Clan TVE
Puerto papel
Infantils
Durada: 11'
06.55
07.25
Paramount Channel
Central de cómicos
Més
Altres
Durada: 30'
06.55
07.35
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 40'
07.00
07.25
La 2
La carrera de la vida
Més
Documentals
Durada: 25'
07.00
08.15
Antena 3
Pelopicopata
Més
Altres
Durada: 75'
07.00
07.30
Cuatro
Mejor llama a Kiko
Més
Altres
Durada: 30'
07.00
07.30
Tele 5
¡Toma salami!
Més
Altres
Durada: 30'
07.00
10.20
Neox
Neox Kidz
Més
Infantils
Durada: 200'
07.00
07.45
Divinity
Nuestro propio castillo
Documentals
Durada: 45'
07.02
07.14
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 12'
07.03
07.14
Clan TVE
Puerto papel
Infantils
Durada: 11'
07.07
07.11
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga HyperMotion
Esports
Durada: 4'
07.11
07.33
33
Agent Binky: Mascotes de l'univers
Més
Infantils
Durada: 22'
07.11
07.16
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga HyperMotion
Esports
Durada: 5'
07.14
07.39
Clan TVE
Sherlock Yack, zoo detective
Infantils
Durada: 25'
07.14
07.25
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 11'
07.15
08.45
La Sexta
Bestial
Més
Documentals
Durada: 90'
07.15
07.40
Disney Channel
Mickey Mouse Funhouse
Més
Infantils
Durada: 25'
07.16
07.20
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga HyperMotion
Esports
Durada: 4'
07.20
07.25
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga HyperMotion
Esports
Durada: 5'
07.25
08.15
La 2
Planeta azul
Més
Documentals
Durada: 50'
07.25
07.29
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga HyperMotion
Esports
Durada: 4'
07.25
07.55
Paramount Channel
Central de cómicos
Més
Altres
Durada: 30'
07.25
07.37
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 12'
07.29
07.34
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga HyperMotion
Esports
Durada: 5'
07.30
07.45
Cuatro
¡Toma salami!
Més
Altres
Durada: 15'
07.30
08.00
Tele 5
Mejor llama a Kiko
Més
Altres
Durada: 30'
07.30
08.30
Eurosport
Monumental Cobbles
Esports
Durada: 60'
07.33
08.03
33
Comptem amb la Paula
Més
Infantils
Durada: 30'
07.34
07.43
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga HyperMotion
Esports
Durada: 9'
07.35
07.55
Esport 3
324 Esports
Més
Esports
Durada: 20'
07.35
08.15
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 40'
07.37
07.44
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 7'
07.39
07.43
Clan TVE
Las aventuras de Sunny Bunnies
Infantils
Durada: 4'
07.40
08.05
Disney Channel
Mickey Mouse Funhouse
Més
Infantils
Durada: 25'
07.43
07.50
Clan TVE
Cleo y Cuquin
Infantils
Durada: 7'
07.43
08.00
Canal + Liga
LaLiga Zap Internacional
Esports
Durada: 17'
07.44
07.51
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 7'
07.45
08.50
Cuatro
Volando voy
Més
Altres
Durada: 65'
07.45
08.30
Divinity
Tu casa a juicio
Més
Altres
Durada: 45'
07.50
07.57
Clan TVE
Cleo y Cuquin
Infantils
Durada: 7'
07.51
07.59
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 8'
07.55
08.20
Esport 3
FIA World Rally Championship
Esports
Durada: 25'
07.55
11.10
Paramount Channel
La tienda de Galería del Coleccionista
Més
Altres
Durada: 195'
07.57
08.09
Clan TVE
Petronix
Infantils
Durada: 12'
07.59
08.06
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 7'
8.00
08.00
08.55
Tele 5
Got Talent España. Momentazos
Més
Altres
Durada: 55'
08.00
08.09
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga HyperMotion
Esports
Durada: 9'
08.00
09.45
Canal + Deportes
Liga Endesa
Esports
Durada: 105'
08.03
08.10
33
Chipi Chapi Songs
Més
Altres
Durada: 7'
08.03
08.10
33
Chipi Chapi Songs
Més
Altres
Durada: 7'
08.03
08.10
33
Chipi Chapi Songs
Més
Altres
Durada: 7'
08.03
08.10
33
Chipi Chapi Songs
Més
Altres
Durada: 7'
08.05
08.10
Disney Channel
Los cuentos de Minnie
Més
Infantils
Durada: 5'
08.06
08.12
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 6'
08.09
08.21
Clan TVE
Petronix
Infantils
Durada: 12'
08.09
09.14
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga EA Sports
Esports
Durada: 65'
08.10
08.20
33
Titó
Més
Infantils
Durada: 10'
08.10
08.35
Disney Channel
Unidad de rescate
Més
Documentals
Durada: 25'
08.12
08.19
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 7'
08.15
09.05
La 2
Los conciertos de La 2
Més
Altres
Durada: 50'
08.15
10.10
Antena 3
Los más...
Més
Altres
Durada: 115'
08.15
10.00
Teledeporte
Rugby Europe Women's Championship
Esports
Durada: 105'
08.15
08.55
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 40'
08.19
08.30
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 11'
08.20
08.30
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 10'
08.20
09.55
Esport 3
Gol a gol
Més
Esports
Durada: 95'
08.21
08.35
Clan TVE
Cocomelon
Infantils
Durada: 14'
08.30
08.37
33
Una mà de contes
Més
Infantils
Durada: 7'
08.30
09.35
Nova
Joyas TV
Més
Altres
Durada: 65'
08.30
09.30
Eurosport
FIS Freestyle Ski World Cup
Més
Esports
Durada: 60'
08.30
08.45
Boing
Batwheels
Més
Infantils
Durada: 15'
08.30
09.10
Divinity
Tu casa a juicio
Més
Altres
Durada: 40'
08.35
08.47
Clan TVE
Gus, el pequeño caballero
Infantils
Durada: 12'
08.35
09.00
Disney Channel
SuperKitties
Més
Infantils
Durada: 25'
08.37
08.50
33
El món del Pot Petit
Més
Infantils
Durada: 13'
08.45
10.25
La Sexta
Zapeando
Més
Altres
Durada: 100'
08.45
08.58
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 13'
08.47
08.58
Clan TVE
Gus, el pequeño caballero
Infantils
Durada: 11'
08.50
09.33
33
La colla de la selva al rescat!: El tresor del vel
Més
Altres
Durada: 43'
08.50
09.00
Cuatro
Iumiuky
Més
Altres
Durada: 10'
08.55
09.50
Tele 5
Got Talent España. Momentazos
Més
Altres
Durada: 55'
08.55
09.35
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 40'
08.58
09.03
Clan TVE
Trotties. Magic world adventures
Infantils
Durada: 5'
08.58
09.10
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 12'
09.00
10.15
Cuatro
Volando voy
Més
Altres
Durada: 75'
09.00
09.25
Disney Channel
SuperKitties
Més
Infantils
Durada: 25'
09.02
10.32
#0
Pel·lícula: Hopper, el polloliebre
Més
Pel·lícules
Durada: 90'
09.03
09.08
Clan TVE
Trotties. Magic world adventures
Infantils
Durada: 5'
09.05
09.25
La 2
Shalom
Més
Altres
Durada: 20'
09.08
09.23
Clan TVE
Recorriendo el mundo con Peppa
Infantils
Durada: 15'
09.10
09.27
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 17'
09.10
09.55
Divinity
Tu casa a juicio
Més
Altres
Durada: 45'
09.14
09.48
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga HyperMotion
Esports
Durada: 34'
09.23
09.42
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 19'
09.25
09.40
La 2
Medina en TVE
Més
Altres
Durada: 15'
09.25
09.50
Disney Channel
Star Wars: las aventuras de los jóvenes Jedi
Més
Infantils
Durada: 25'
09.27
09.37
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 10'
09.30
10.45
Eurosport
Powerboat Racing World Championship
Esports
Durada: 75'
09.33
09.45
33
Ideafix i els irreductibles
Més
Infantils
Durada: 12'
09.35
10.30
Nova
La tienda de Galería del Coleccionista
Més
Altres
Durada: 55'
09.35
10.20
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 45'
09.37
09.54
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 17'
09.40
09.55
La 2
Buenas noticias TV
Més
Altres
Durada: 15'
09.42
09.46
Clan TVE
El diario de Alice
Altres
Durada: 4'
09.45
10.30
33
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Més
Infantils
Durada: 45'
09.45
10.15
Canal + Deportes
World of freesports
Esports
Durada: 30'
09.46
09.51
Clan TVE
El diario de Alice
Altres
Durada: 5'
09.48
11.30
Canal + Liga
LaLiga EA Sports
Més
Esports
Durada: 102'
09.50
13.15
Tele 5
Got Talent España
Més
Altres
Durada: 205'
09.50
10.00
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
09.51
10.13
Clan TVE
La Patrulla Canina
Infantils
Durada: 22'
09.54
10.21
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 27'
09.55
11.10
Esport 3
Mediterranean International Cup
Més
Esports
Durada: 75'
09.55
12.20
La 2
El día del Señor
Més
Altres
Durada: 145'
09.55
10.45
Divinity
Tu casa a juicio
Més
Altres
Durada: 50'
10.00
10.00
11.55
Teledeporte
WTA 1000 de Miami
Més
Esports
Durada: 115'
10.00
10.05
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 5'
10.05
10.15
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
10.10
12.55
Antena 3
El desafío
Més
Altres
Durada: 165'
10.13
10.36
Clan TVE
Pat, el perro
Més
Infantils
Durada: 23'
10.15
11.30
Cuatro
Viajeros Cuatro
Més
Altres
Durada: 75'
10.15
12.00
Canal + Deportes
Gallagher Premiership Rugby
Més
Esports
Durada: 105'
10.15
10.20
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 5'
10.20
12.20
Neox
El príncipe de Bel Air
Més
Sèries
Durada: 120'
10.20
10.45
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 25'
10.20
11.00
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 40'
10.21
10.43
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 22'
10.25
11.25
La Sexta
Equipo de investigación
Més
Altres
Durada: 60'
10.30
11.16
33
Kung Fu Panda: Les potes del destí
Més
Infantils
Durada: 46'
10.32
12.02
#0
DeportePlus+
Esports
Durada: 90'
10.35
10.55
TV3
Néixer de nou
Més
Altres
Durada: 20'
10.36
10.58
Clan TVE
La casa de muñecas de Gabby
Infantils
Durada: 22'
10.43
11.02
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 19'
10.45
12.30
Eurosport
World Open
Més
Esports
Durada: 105'
10.45
11.10
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 25'
10.45
11.30
Divinity
Tu casa a juicio
Més
Altres
Durada: 45'
10.55
11.25
TV3
Signes dels temps
Més
Altres
Durada: 30'
10.58
11.20
Clan TVE
Vera y el reino del arcoiris
Infantils
Durada: 22'
11.00
11.50
Energy
MacGyver
Més
Sèries
Durada: 50'
11.02
11.14
Boing
El valiente príncipe Ivandoe
Més
Infantils
Durada: 12'
11.10
12.25
Esport 3
Mediterranean International Cup
Més
Esports
Durada: 75'
11.10
11.30
Paramount Channel
Cinexpress
Més
Altres
Durada: 20'
11.10
11.40
Disney Channel
Kiff
Més
Infantils
Durada: 30'
11.14
11.29
Boing
El valiente príncipe Ivandoe
Més
Infantils
Durada: 15'
11.15
12.10
La 1
Españoles en el mundo
Més
Altres
Durada: 55'
11.16
11.59
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 43'
11.20
11.32
Clan TVE
La aldea encantada de Pinocho
Infantils
Durada: 12'
11.25
12.45
TV3
Diumenge, concert
Més
Altres
Durada: 80'
11.25
12.45
La Sexta
Equipo de investigación
Més
Altres
Durada: 80'
11.29
11.42
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 13'
11.30
12.40
Cuatro
Viajeros Cuatro
Més
Altres
Durada: 70'
11.30
12.37
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga EA Sports
Esports
Durada: 67'
11.30
12.20
Divinity
Tu casa a juicio
Més
Altres
Durada: 50'
11.32
11.44
Clan TVE
La aldea encantada de Pinocho
Infantils
Durada: 12'
11.40
12.05
Disney Channel
Kiff
Més
Infantils
Durada: 25'
11.42
11.59
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 17'
11.44
11.56
Clan TVE
Gigantosaurus
Infantils
Durada: 12'
11.50
12.40
Energy
MacGyver
Més
Sèries
Durada: 50'
11.55
13.45
Teledeporte
Liga Femenina Endesa
Més
Esports
Durada: 110'
11.56
12.07
Clan TVE
Gigantosaurus
Infantils
Durada: 11'
11.59
12.43
33
Els Mini Ninges
Més
Infantils
Durada: 44'
11.59
12.10
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 11'
12.00
12.00
12.25
Canal + Deportes
NBA en acción
Esports
Durada: 25'
12.02
13.35
#0
Alberto Tomba: la bomba del esquí
Documentals
Durada: 93'
12.05
12.35
Disney Channel
Hailey, ¡a por todas!
Més
Infantils
Durada: 30'
12.07
12.12
Clan TVE
Swap Riders: tunning the beast
Infantils
Durada: 5'
12.10
13.05
La 1
Españoles en el mundo
Més
Altres
Durada: 55'
12.10
12.22
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 12'
12.12
12.17
Clan TVE
Swap Riders: tunning the beast
Infantils
Durada: 5'
12.17
12.29
Clan TVE
Los Pitufos
Infantils
Durada: 12'
12.20
12.50
La 2
Pueblo de Dios
Més
Altres
Durada: 30'
12.20
13.15
Divinity
Tu casa a juicio
Més
Altres
Durada: 55'
12.22
12.31
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 9'
12.29
12.41
Clan TVE
Los Pitufos
Infantils
Durada: 12'
12.31
12.45
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 14'
12.35
13.00
Disney Channel
Los Villanos de Valley View
Més
Infantils
Durada: 25'
12.37
13.10
Canal + Liga
Resúmenes LaLiga HyperMotion
Esports
Durada: 33'
12.40
13.55
Cuatro
Viajeros Cuatro
Més
Altres
Durada: 75'
12.40
13.30
Energy
MacGyver
Més
Sèries
Durada: 50'
12.41
12.52
Clan TVE
Los Pitufos
Infantils
Durada: 11'
12.43
13.16
33
La vida en calçotets
Més
Infantils
Durada: 33'
12.45
13.45
TV3
Plats bruts
Més
Sèries
Durada: 60'
12.45
14.00
La Sexta
Equipo de investigación
Més
Altres
Durada: 75'
12.45
12.55
Boing
Batwheels
Més
Infantils
Durada: 10'
12.50
13.20
La 2
Página 2
Més
Altres
Durada: 30'
12.52
13.03
Clan TVE
Piny, Instituto De Nueva York
Infantils
Durada: 11'
12.55
13.25
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 30'
12.55
13.11
Boing
Batwheels
Més
Infantils
Durada: 16'
13.00
13.30
Disney Channel
Los Villanos de Valley View
Més
Infantils
Durada: 30'
13.03
13.14
Clan TVE
Piny, Instituto De Nueva York
Infantils
Durada: 11'
13.05
13.55
La 1
Españoles en el mundo
Més
Altres
Durada: 50'
13.10
13.54
Canal + Liga
Previa LaLiga EA Sports
Esports
Durada: 44'
13.11
13.22
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 11'
13.14
13.36
Clan TVE
Middlemost Post: Servicio Postal
Infantils
Durada: 22'
13.16
13.59
33
Prodigiosa: Les aventures de Ladybug i Gat Noir
Més
Infantils
Durada: 43'
13.20
13.45
La 2
Flash moda
Més
Altres
Durada: 25'
13.22
13.37
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 15'
13.25
13.55
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 30'
13.30
13.55
Disney Channel
La Maldición de Molly McGee
Més
Infantils
Durada: 25'
13.36
13.47
Clan TVE
Los amigos del bloque Slip
Infantils
Durada: 11'
13.37
13.59
Boing
Los Thunderman
Més
Infantils
Durada: 22'
13.47
13.58
Clan TVE
Los amigos del bloque Slip
Infantils
Durada: 11'
×
Close