Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Tarda del Dimecres, 17 abril de 2024
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
Clan TVE
Boing
Eurosport
Disney Channel
Neox
Canal + Liga
Canal + Deportes
Divinity
Nova
Energy
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
Dissabte
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
18.25
Esport 3
Barcelona Open Banc Sabadell
Més
Esports
Durada: 265'
14.00
14.10
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 10'
14.00
14.55
Cuatro
Noticias Cuatro
Més
Informatius
Durada: 55'
14.05
14.15
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
14.07
14.29
Clan TVE
Una casa de locos
Infantils
Durada: 22'
14.10
15.00
La 1
Ahora o nunca
Més
Altres
Durada: 50'
14.10
14.35
La 2
Rincones de Australia
Més
Documentals
Durada: 25'
14.15
14.25
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
14.15
15.00
Divinity
Castle
Més
Sèries
Durada: 45'
14.16
16.01
Canal + Liga
LaLiga EA Sports
Més
Esports
Durada: 105'
14.25
14.30
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 5'
14.26
14.53
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 27'
14.29
14.51
Clan TVE
Una casa de locos
Infantils
Durada: 22'
14.30
15.35
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 65'
14.30
15.14
33
One piece
Més
Infantils
Durada: 44'
14.30
15.10
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 40'
14.30
15.00
Nova
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
16.45
Eurosport
Flèche Wallonne
Esports
Durada: 135'
14.30
14.40
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
14.30
15.45
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 75'
14.35
14.45
La 2
La 2 express
Més
Altres
Durada: 10'
14.36
15.40
#0
Muros
Més
Documentals
Durada: 64'
14.40
14.50
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
14.45
15.15
La 2
Diario de un nómada. Carreteras extremas
Més
Documentals
Durada: 30'
14.45
16.20
Canal + Deportes
Investec Champions Cup
Més
Esports
Durada: 95'
14.45
15.50
Paramount Channel
Agatha Christie: Poirot
Més
Sèries
Durada: 65'
14.50
14.55
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 5'
14.51
15.13
Clan TVE
Una casa de locos
Infantils
Durada: 22'
14.53
15.20
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 27'
14.55
15.05
Cuatro
ElDesmarque Cuatro
Més
Esports
Durada: 10'
14.55
15.20
Disney Channel
Marvel Spidey y su superequipo
Més
Infantils
Durada: 25'
15.00
15.50
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 50'
15.00
15.30
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 30'
15.00
15.30
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 30'
15.00
16.30
Nova
Esposa joven
Altres
Durada: 90'
15.00
15.45
Divinity
Chicago Fire
Més
Sèries
Durada: 45'
15.05
15.20
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 15'
15.10
15.30
La Sexta
Jugones
Més
Esports
Durada: 20'
15.13
15.35
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
15.14
15.38
33
Sakura, la caçadora de cartes
Més
Infantils
Durada: 24'
15.15
15.45
La 2
Diario de un nómada. Carreteras extremas
Més
Documentals
Durada: 30'
15.20
18.00
Cuatro
Todo es mentira
Més
Altres
Durada: 160'
15.20
15.43
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 23'
15.20
15.45
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 25'
15.30
15.35
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 5'
15.30
15.40
Tele 5
ElDesmarque Telecinco
Més
Esports
Durada: 10'
15.30
15.45
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
15.30
19.55
Teledeporte
Barcelona Open Banc Sabadell
Més
Esports
Durada: 265'
15.35
15.55
TV3
Cuines
Més
Altres
Durada: 20'
15.35
15.45
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.35
15.57
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
15.38
15.52
33
El xai Shaun
Més
Infantils
Durada: 14'
15.40
15.50
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.40
17.30
#0
Pel·lícula: Red
Més
Pel·lícules
Durada: 110'
15.43
16.10
Boing
Nicky, Ricky, Dicky y Dawn
Més
Infantils
Durada: 27'
15.45
16.30
La 2
Saber y ganar
Més
Altres
Durada: 45'
15.45
17.00
Antena 3
Sueños de libertad
Més
Sèries
Durada: 75'
15.45
17.15
La Sexta
Zapeando
Més
Altres
Durada: 90'
15.45
16.15
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 30'
15.45
16.30
Divinity
Chicago Fire
Més
Sèries
Durada: 45'
15.45
16.30
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 45'
15.50
16.15
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 25'
15.50
17.00
Tele 5
Así es la vida
Més
Altres
Durada: 70'
15.50
17.55
Paramount Channel
Agatha Christie: Poirot
Més
Sèries
Durada: 125'
15.52
16.00
33
Una mà de contes
Més
Infantils
Durada: 8'
15.55
16.05
TV3
Cuines
Més
Altres
Durada: 10'
15.57
16.19
Clan TVE
Warped: La tienda de cómics
Infantils
Durada: 22'
16.00
16.00
16.10
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 10'
16.00
18.25
Neox
The Big Bang Theory
Més
Sèries
Durada: 145'
16.01
16.56
Canal + Liga
Especial El Clásico
Més
Esports
Durada: 55'
16.05
16.40
TV3
Com si fos ahir
Més
Sèries
Durada: 35'
16.10
16.17
33
Jasmine & Jambo
Més
Infantils
Durada: 7'
16.10
16.37
Boing
Nicky, Ricky, Dicky y Dawn
Més
Infantils
Durada: 27'
16.15
16.30
La 1
El tiempo
Més
Altres
Durada: 15'
16.15
16.40
Disney Channel
Hailey, ¡a por todas!
Més
Infantils
Durada: 25'
16.17
16.19
33
Musicòrium
Més
Infantils
Durada: 2'
16.19
16.29
33
Numberblocks
Més
Infantils
Durada: 10'
16.19
16.41
Clan TVE
Henry Danger
Infantils
Durada: 22'
16.20
16.40
Canal + Deportes
El Quinto Cuarto
Esports
Durada: 20'
16.29
16.50
33
Masha i l'os
Més
Infantils
Durada: 21'
16.30
17.30
La 1
Salón de té La Moderna
Més
Sèries
Durada: 60'
16.30
18.00
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 90'
16.30
18.00
Nova
El zorro, la espada y la rosa
Altres
Durada: 90'
16.30
17.15
Divinity
Chicago Fire
Més
Sèries
Durada: 45'
16.30
17.40
Energy
CSI New York
Més
Sèries
Durada: 70'
16.37
17.03
Boing
Los Padrinos Mágicos: más mágicos que nunca
Més
Infantils
Durada: 26'
16.40
17.25
TV3
El Paradís de les Senyores
Més
Sèries
Durada: 45'
16.40
18.35
Canal + Deportes
EuroLeague
Més
Esports
Durada: 115'
16.40
17.05
Disney Channel
Hailey, ¡a por todas!
Més
Infantils
Durada: 25'
16.41
17.03
Clan TVE
Las Hathaways entre fantasmas
Més
Sèries
Durada: 22'
16.45
16.55
Eurosport
Unlock the Power of the Sport
Esports
Durada: 10'
16.50
16.59
33
Una mà de contes
Més
Infantils
Durada: 9'
16.55
18.00
Eurosport
Flèche Wallonne
Esports
Durada: 65'
16.56
17.24
Canal + Liga
Especial El Clásico
Més
Esports
Durada: 28'
16.59
17.18
33
L'hora del Timmy
Més
Infantils
Durada: 19'
17.00
18.00
Antena 3
Pecado original
Més
Sèries
Durada: 60'
17.00
20.00
Tele 5
TardeAR
Més
Altres
Durada: 180'
17.03
17.08
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 5'
17.03
17.16
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 13'
17.05
17.15
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
17.08
17.13
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 5'
17.13
17.17
Clan TVE
El diario de Alice
Altres
Durada: 4'
17.15
20.00
La Sexta
Más vale tarde
Més
Altres
Durada: 165'
17.15
17.25
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
17.15
18.00
Divinity
Chicago Fire
Més
Sèries
Durada: 45'
17.16
17.20
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 4'
17.17
17.21
Clan TVE
El diario de Alice
Altres
Durada: 4'
17.18
17.28
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 10'
17.20
17.36
Boing
Looney Tunes Cartoons
Més
Infantils
Durada: 16'
17.21
17.32
Clan TVE
Milo
Infantils
Durada: 11'
17.24
18.19
Canal + Liga
Especial El Clásico
Més
Esports
Durada: 55'
17.25
19.15
TV3
Planta baixa
Més
Altres
Durada: 110'
17.25
17.30
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 5'
17.28
17.47
33
L'hora del Timmy
Més
Infantils
Durada: 19'
17.30
18.30
La 1
La Promesa
Més
Sèries
Durada: 60'
17.30
19.35
#0
Narco Circo
Més
Documentals
Durada: 125'
17.30
17.40
Disney Channel
Rainbow High Shorts
Més
Infantils
Durada: 10'
17.32
17.54
Clan TVE
La Patrulla Canina
Infantils
Durada: 22'
17.36
17.57
Boing
Somos ositos: viejos y nuevos amigos
Més
Infantils
Durada: 21'
17.40
18.05
Disney Channel
SuperKitties
Més
Infantils
Durada: 25'
17.40
18.30
Energy
CSI New York
Més
Sèries
Durada: 50'
17.47
17.57
33
Titó
Més
Infantils
Durada: 10'
17.54
18.06
Clan TVE
Petronix
Infantils
Durada: 12'
17.55
19.55
Paramount Channel
Los asesinatos de Midsomer
Més
Sèries
Durada: 120'
17.57
18.09
33
L'abella Maia
Més
Infantils
Durada: 12'
17.57
18.13
Boing
Batwheels
Més
Infantils
Durada: 16'
18.00
18.00
18.50
La 2
Documenta2
Més
Documentals
Durada: 50'
18.00
20.00
Antena 3
Y ahora Sonsoles
Més
Altres
Durada: 120'
18.00
20.00
Cuatro
Tiempo al tiempo
Més
Altres
Durada: 120'
18.00
19.10
Nova
A que no me dejas
Altres
Durada: 70'
18.00
18.15
Eurosport
Special D-100
Esports
Durada: 15'
18.00
19.00
Divinity
Chicago Fire
Més
Sèries
Durada: 60'
18.05
18.30
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Més
Infantils
Durada: 25'
18.06
18.29
Clan TVE
La casa de muñecas de Gabby
Infantils
Durada: 23'
18.09
18.21
33
Zoom, el dofí blanc
Més
Infantils
Durada: 12'
18.13
18.24
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 11'
18.15
18.45
Eurosport
The Power of the Olympics
Esports
Durada: 30'
18.19
18.37
Canal + Liga
LaLiga Zap Internacional
Esports
Durada: 18'
18.21
18.45
33
El poble encantat de Pinotxo
Més
Infantils
Durada: 24'
18.24
18.50
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 26'
18.25
19.00
Esport 3
Zona zàping
Més
Altres
Durada: 35'
18.25
20.20
Neox
El joven Sheldon
Més
Sèries
Durada: 115'
18.29
18.51
Clan TVE
Vera y el reino del arcoiris
Infantils
Durada: 22'
18.30
19.30
La 1
El cazador stars
Més
Altres
Durada: 60'
18.30
19.00
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Més
Infantils
Durada: 30'
18.30
19.30
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 60'
18.35
19.30
Canal + Deportes
Highlights ATP
Esports
Durada: 55'
18.37
19.04
Canal + Liga
LaLiga World
Esports
Durada: 27'
18.45
19.08
33
Ideafix i els irreductibles
Més
Infantils
Durada: 23'
18.45
19.45
Eurosport
The Olympians
Esports
Durada: 60'
18.50
19.35
La 2
Se ha escrito un crimen
Més
Sèries
Durada: 45'
18.50
19.01
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 11'
18.51
19.03
Clan TVE
Los Pitufos
Infantils
Durada: 12'
19.00
20.15
Esport 3
Tot Costa
Més
Esports
Durada: 75'
19.00
19.25
Disney Channel
Hamster & Gretel
Més
Infantils
Durada: 25'
19.00
20.00
Divinity
Chicago Fire
Més
Sèries
Durada: 60'
19.01
19.16
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 15'
19.03
19.15
Clan TVE
Los Pitufos
Infantils
Durada: 12'
19.04
19.31
Canal + Liga
LaLiga fans
Esports
Durada: 27'
19.08
19.30
33
La gateta Arc iris papallona unicorn
Més
Infantils
Durada: 22'
19.10
19.45
Nova
Bella Calamidades
Altres
Durada: 35'
19.15
20.15
TV3
Atrapa'm si pots
Més
Altres
Durada: 60'
19.15
19.26
Clan TVE
Los Pitufos
Infantils
Durada: 11'
19.16
19.27
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 11'
19.25
19.50
Disney Channel
Kiff
Més
Infantils
Durada: 25'
19.26
19.38
Clan TVE
Tara Duncan
Sèries
Durada: 12'
19.27
19.44
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 17'
19.30
19.45
33
Info K
Més
Infantils
Durada: 15'
19.30
20.30
La 1
El cazador
Més
Altres
Durada: 60'
19.30
20.15
Energy
CSI Las Vegas
Més
Sèries
Durada: 45'
19.31
19.59
Canal + Liga
LaLiga Best 11
Esports
Durada: 28'
19.35
20.15
La 2
Se ha escrito un crimen
Més
Sèries
Durada: 40'
19.35
20.00
#0
Ilustres ignorantes
Més
Altres
Durada: 25'
19.38
19.49
Clan TVE
Los amigos del bloque Slip
Infantils
Durada: 11'
19.44
19.55
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 11'
19.45
20.09
33
Naruto
Més
Infantils
Durada: 24'
19.45
20.00
Eurosport
Special D-100
Esports
Durada: 15'
19.49
20.00
Clan TVE
Los amigos del bloque Slip
Infantils
Durada: 11'
19.50
20.15
Disney Channel
Kiff
Més
Infantils
Durada: 25'
19.55
20.12
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 17'
19.59
20.27
Canal + Liga
LaLiga Talking Football
Esports
Durada: 28'
20.00
20.00
21.00
Antena 3
Pasapalabra
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
20.40
Cuatro
Noticias Cuatro
Més
Informatius
Durada: 40'
20.00
21.00
Tele 5
Reacción en cadena
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
21.00
La Sexta
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 60'
20.00
20.53
#0
Tarde de Champions
Esports
Durada: 53'
20.00
20.11
Clan TVE
Los amigos del bloque Slip
Infantils
Durada: 11'
20.00
21.00
Eurosport
Chasing Glory
Esports
Durada: 60'
20.09
20.19
33
Beta Podcast
Més
Infantils
Durada: 10'
20.11
20.23
Clan TVE
Héroes a medias
Infantils
Durada: 12'
20.12
20.43
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 31'
20.15
21.00
TV3
Està passant
Més
Altres
Durada: 45'
20.15
20.50
Esport 3
Esport club
Més
Esports
Durada: 35'
20.15
20.35
La 2
La 2 express
Més
Altres
Durada: 20'
20.15
20.25
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
20.15
21.00
Energy
Mentes criminales
Més
Sèries
Durada: 45'
20.19
20.44
33
Ràndom
Més
Altres
Durada: 25'
20.23
20.45
Clan TVE
Middlemost Post: Servicio Postal
Infantils
Durada: 22'
20.25
20.35
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
20.30
21.00
La 1
Aquí la Tierra
Més
Altres
Durada: 30'
20.35
20.45
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
20.40
20.55
Cuatro
ElDesmarque Cuatro
Més
Esports
Durada: 15'
20.45
20.55
Disney Channel
Bluey
Més
Infantils
Durada: 10'
×
Close