Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Matí del Dissabte, 12 juny de 2021
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
Clan TVE
Nova
Canal + Liga
Disney Channel
Canal + Deportes
Energy
Barça TV
Neox
Eurosport
Boing
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
6.00
8.00
10.00
12.00
6.00
06.00
12.05
TV3
Notícies 3/24
Més
Informatius
Durada: 365'
06.00
06.24
33
Quin crac, l'Angelo!
Més
Infantils
Durada: 24'
06.00
06.25
Esport 3
324 Esports
Més
Esports
Durada: 25'
06.00
09.55
La 1
Noticias 24 horas
Més
Informatius
Durada: 235'
06.00
06.25
La 2
Animales al natural
Més
Documentals
Durada: 25'
06.00
07.00
Antena 3
Minutos musicales
Més
Altres
Durada: 60'
06.00
06.55
La Sexta
Minutos musicales
Més
Altres
Durada: 55'
06.00
07.40
Teledeporte
ATP 250 de Stuttgart
Més
Esports
Durada: 100'
06.00
06.11
Clan TVE
Pumpkin Reports
Més
Infantils
Durada: 11'
06.00
07.00
Neox
Schooled
Més
Sèries
Durada: 60'
06.00
06.40
Nova
Crímenes imperfectos
Més
Documentals
Durada: 40'
06.00
07.15
Barça TV
Eric Garcia al futbol formatiu
Esports
Durada: 75'
06.00
06.10
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
06.00
06.15
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Més
Infantils
Durada: 15'
06.04
06.58
#0
La ciencia del ser humano
Més
Documentals
Durada: 54'
06.09
06.45
Paramount Channel
Pata negra
Altres
Durada: 36'
06.10
06.20
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
06.10
06.15
Energy
Miramimúsica
Més
Altres
Durada: 5'
06.11
06.21
Clan TVE
Pumpkin Reports
Més
Infantils
Durada: 10'
06.15
06.30
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Més
Infantils
Durada: 15'
06.15
07.30
Energy
La tienda en casa
Més
Altres
Durada: 75'
06.20
06.30
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 10'
06.21
06.45
Clan TVE
4 amigos y medio
Infantils
Durada: 24'
06.24
07.21
33
Kikoriki
Més
Infantils
Durada: 57'
06.25
06.30
Esport 3
NBA
Esports
Durada: 5'
06.25
06.55
La 2
El cazador de cerebros
Més
Altres
Durada: 30'
06.30
08.05
Esport 3
Onze
Més
Esports
Durada: 95'
06.30
07.30
Eurosport
Roland Garros
Esports
Durada: 60'
06.30
08.20
Canal + Liga
LaLiga Santander
Esports
Durada: 110'
06.30
06.45
Boing
Mi caballero y yo
Més
Infantils
Durada: 15'
06.30
06.45
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Més
Infantils
Durada: 15'
06.35
07.45
Tele 5
I love TV: lo mejor
Més
Altres
Durada: 70'
06.40
07.30
Nova
Hoy cocinas tú
Altres
Durada: 50'
06.45
07.10
Clan TVE
4 amigos y medio
Infantils
Durada: 25'
06.45
07.12
Paramount Channel
Cinexpress
Altres
Durada: 27'
06.45
06.50
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 5'
06.45
06.55
Disney Channel
Henry, el Monstruo feliz
Més
Infantils
Durada: 10'
06.50
06.55
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 5'
06.55
07.25
La 2
Detrás del instante
Més
Documentals
Durada: 30'
06.55
08.35
La Sexta
Bestial
Més
Documentals
Durada: 100'
06.55
07.05
Boing
Mucho Mike
Més
Infantils
Durada: 10'
06.55
07.20
Disney Channel
Vampirina
Més
Infantils
Durada: 25'
06.58
07.55
#0
La ciencia del ser humano
Més
Documentals
Durada: 57'
07.00
08.20
Antena 3
Pelopicopata
Més
Altres
Durada: 80'
07.00
07.30
Cuatro
Mejor llama a Kiko
Més
Altres
Durada: 30'
07.00
09.45
Neox
Neox Kidz
Més
Infantils
Durada: 165'
07.00
07.30
Canal + Deportes
NBA en acción
Esports
Durada: 30'
07.05
07.10
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 5'
07.10
07.17
Clan TVE
Tutu
Infantils
Durada: 7'
07.10
07.15
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 5'
07.12
07.40
Paramount Channel
Balcony Stories XL
Altres
Durada: 28'
07.15
07.30
Barça TV
Tots els gols de...
Esports
Durada: 15'
07.15
07.25
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 10'
07.17
07.24
Clan TVE
Tutu
Infantils
Durada: 7'
07.20
07.45
Disney Channel
Mickey Mouse ¡Vamos de aventura!
Infantils
Durada: 25'
07.21
07.49
33
Bob, el manetes
Més
Infantils
Durada: 28'
07.24
07.31
Clan TVE
Lobo
Infantils
Durada: 7'
07.25
07.30
La 2
La 2 express
Més
Informatius
Durada: 5'
07.25
07.30
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 5'
07.30
08.00
La 2
UNED
Més
Altres
Durada: 30'
07.30
07.55
Cuatro
El zapping de surferos: lo mejor
Més
Altres
Durada: 25'
07.30
08.10
Nova
¿Qué me pasa, doctor?
Més
Altres
Durada: 40'
07.30
08.00
Barça TV
Kubala: El dia que va néixer una llegenda
Esports
Durada: 30'
07.30
08.30
Eurosport
Tour de Bélgica
Esports
Durada: 60'
07.30
08.00
Canal + Deportes
MLB's Best
Esports
Durada: 30'
07.30
07.55
Boing
Taffy
Més
Infantils
Durada: 25'
07.30
07.45
Energy
El zapping de surferos
Més
Altres
Durada: 15'
07.31
07.38
Clan TVE
Lobo
Infantils
Durada: 7'
07.38
07.46
Clan TVE
Lobo
Infantils
Durada: 8'
07.40
09.10
Teledeporte
Women's EuroHockey Nations Championship
Més
Esports
Durada: 90'
07.40
08.05
Paramount Channel
Balcony Stories XL
Altres
Durada: 25'
07.45
08.15
Tele 5
Mejor llama a Kiko
Més
Altres
Durada: 30'
07.45
08.10
Disney Channel
Mickey Mouse ¡Vamos de aventura!
Més
Infantils
Durada: 25'
07.45
08.25
Energy
Marvel: Agentes de S.H.I.E.L.D.
Més
Sèries
Durada: 40'
07.46
07.58
Clan TVE
PJ Masks
Infantils
Durada: 12'
07.49
08.11
33
Comptem amb la Paula
Més
Infantils
Durada: 22'
07.55
08.40
Cuatro
Malas pulgas
Més
Altres
Durada: 45'
07.55
08.38
#0
Tesoros al descubierto
Més
Documentals
Durada: 43'
07.55
08.00
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
07.58
08.10
Clan TVE
PJ Masks
Infantils
Durada: 12'
8.00
08.00
09.30
La 2
Los conciertos de La 2
Més
Altres
Durada: 90'
08.00
09.30
Barça TV
Copa del Rei
Més
Esports
Durada: 90'
08.00
09.00
Canal + Deportes
Transworld sport
Esports
Durada: 60'
08.00
08.05
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
08.05
10.20
Esport 3
Tour de Suisse
Més
Esports
Durada: 135'
08.05
08.33
Paramount Channel
Balcony Stories XL
Altres
Durada: 28'
08.05
08.20
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 15'
08.10
08.21
Clan TVE
Kitty no es un gato
Infantils
Durada: 11'
08.10
09.20
Nova
Joyas TV
Més
Altres
Durada: 70'
08.10
08.35
Disney Channel
A Goofy Fairy Tale (I)
Infantils
Durada: 25'
08.11
08.35
33
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Més
Infantils
Durada: 24'
08.15
11.00
Tele 5
Got Talent España
Més
Altres
Durada: 165'
08.20
11.20
Antena 3
Los más...
Més
Altres
Durada: 180'
08.20
08.50
Canal + Liga
LaLiga ZAP
Esports
Durada: 30'
08.20
08.25
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
08.21
08.32
Clan TVE
Kitty no es un gato
Infantils
Durada: 11'
08.25
08.30
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
08.25
09.00
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 35'
08.30
09.30
Eurosport
Tour of Slovenia
Esports
Durada: 60'
08.30
08.40
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 10'
08.32
08.38
Clan TVE
Mya Go
Més
Infantils
Durada: 6'
08.33
09.00
Paramount Channel
Balcony Stories XL
Altres
Durada: 27'
08.35
09.01
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 26'
08.35
08.50
La Sexta
Crea lectura
Més
Altres
Durada: 15'
08.35
09.00
Disney Channel
A Goofy Fairy Tale (II)
Infantils
Durada: 25'
08.38
09.25
#0
Tesoros al descubierto
Més
Documentals
Durada: 47'
08.38
08.44
Clan TVE
Mya Go
Més
Infantils
Durada: 6'
08.40
09.35
Cuatro
Malas pulgas
Més
Altres
Durada: 55'
08.40
08.45
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 5'
08.44
09.03
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 19'
08.45
09.00
Boing
El show de Tom y Jerry
Més
Infantils
Durada: 15'
08.50
10.20
La Sexta
Zapeando
Més
Altres
Durada: 90'
08.50
09.20
Canal + Liga
Magazine LaLiga SmartBank
Esports
Durada: 30'
09.00
11.00
Canal + Deportes
Super Rugby Trans-Tasman
Esports
Durada: 120'
09.00
10.00
Paramount Channel
La tienda de Galería del Coleccionista
Altres
Durada: 60'
09.00
09.25
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
09.00
09.15
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Més
Altres
Durada: 15'
09.00
10.00
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 60'
09.01
09.27
33
Manduka
Més
Altres
Durada: 26'
09.03
09.08
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 5'
09.08
09.16
Clan TVE
Mister Magoo
Infantils
Durada: 8'
09.10
09.20
Teledeporte
Orgullo de medalla
Altres
Durada: 10'
09.15
09.30
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Més
Altres
Durada: 15'
09.16
09.23
Clan TVE
Mister Magoo
Infantils
Durada: 7'
09.20
09.30
Teledeporte
Total Tri Mallorca
Més
Esports
Durada: 10'
09.20
10.10
Nova
La tienda de Galería del Coleccionista
Altres
Durada: 50'
09.20
11.10
Canal + Liga
LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 110'
09.23
09.31
Clan TVE
Mister Magoo
Infantils
Durada: 8'
09.25
10.19
#0
Lugares sagrados
Més
Documentals
Durada: 54'
09.25
09.50
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
09.27
10.02
33
Zoom, el dofí blanc
Més
Infantils
Durada: 35'
09.30
10.00
La 2
Planeta selva
Més
Documentals
Durada: 30'
09.30
09.45
Teledeporte
Surfing.es
Esports
Durada: 15'
09.30
10.30
Barça TV
Recorda, míster
Més
Documentals
Durada: 60'
09.30
11.00
Eurosport
Roland Garros
Esports
Durada: 90'
09.30
09.45
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Més
Altres
Durada: 15'
09.31
09.39
Clan TVE
Mister Magoo
Infantils
Durada: 8'
09.35
10.40
Cuatro
El líder de la manada
Més
Altres
Durada: 65'
09.39
09.46
Clan TVE
Hey Duggee
Infantils
Durada: 7'
09.45
09.55
Teledeporte
Copa de España Élite y Sub-23
Més
Esports
Durada: 10'
09.45
12.20
Neox
The Middle
Més
Sèries
Durada: 155'
09.45
10.00
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Més
Altres
Durada: 15'
09.46
09.53
Clan TVE
Hey Duggee
Infantils
Durada: 7'
09.50
10.20
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
09.53
10.00
Clan TVE
Hey Duggee
Infantils
Durada: 7'
09.55
11.00
La 1
Comando actualidad
Més
Altres
Durada: 65'
09.55
12.15
Teledeporte
FINA Artistic Swimming Olympic Games Qualification
Més
Esports
Durada: 140'
10.00
10.00
10.35
La 2
Agrosfera
Més
Altres
Durada: 35'
10.00
10.21
Clan TVE
Las pistas de Blue y tú
Infantils
Durada: 21'
10.00
10.34
Paramount Channel
Cinexpress
Altres
Durada: 34'
10.00
10.30
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Més
Infantils
Durada: 30'
10.00
10.40
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 40'
10.02
10.46
33
Dracs: Cap a nous horitzons
Més
Infantils
Durada: 44'
10.19
11.22
#0
La historia de los Emiratos
Més
Documentals
Durada: 63'
10.20
10.55
Esport 3
Zona zàping
Més
Altres
Durada: 35'
10.20
14.00
La Sexta
Equipo de investigación
Més
Altres
Durada: 220'
10.20
10.50
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
10.21
10.33
Clan TVE
44 Gatos
Infantils
Durada: 12'
10.30
12.15
Barça TV
El Partit. Futbol formatiu
Més
Esports
Durada: 105'
10.30
11.00
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Més
Infantils
Durada: 30'
10.33
10.45
Clan TVE
44 Gatos
Infantils
Durada: 12'
10.34
11.25
Paramount Channel
Embrujadas
Sèries
Durada: 51'
10.35
11.05
La 2
Para todos La 2
Més
Altres
Durada: 30'
10.40
11.35
Cuatro
Callejeros viajeros
Més
Altres
Durada: 55'
10.40
11.30
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 50'
10.45
11.07
Clan TVE
La Patrulla Canina
Infantils
Durada: 22'
10.46
11.00
33
Pat, el gos
Més
Infantils
Durada: 14'
10.50
11.00
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
10.55
12.35
Esport 3
Copa de la Reina d'hoquei patins
Més
Esports
Durada: 100'
11.00
11.25
33
La família del Super3
Més
Infantils
Durada: 25'
11.00
13.30
La 1
The Dancer
Més
Altres
Durada: 150'
11.00
12.00
Tele 5
Más que coches
Més
Altres
Durada: 60'
11.00
12.00
Eurosport
Roland Garros
Esports
Durada: 60'
11.00
13.30
Canal + Deportes
MLB
Esports
Durada: 150'
11.00
11.20
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 20'
11.00
11.30
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 30'
11.05
11.40
La 2
Objetivo igualdad
Més
Altres
Durada: 35'
11.07
11.18
Clan TVE
Gigantosaurus
Infantils
Durada: 11'
11.10
12.10
Canal + Liga
Especiales LaLiga Fin de Temporada
Esports
Durada: 60'
11.18
11.29
Clan TVE
Gigantosaurus
Infantils
Durada: 11'
11.20
13.20
Antena 3
Mask Singer: adivina quién canta
Més
Altres
Durada: 120'
11.20
11.30
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
11.22
12.07
#0
Sesiones Movistar+
Més
Altres
Durada: 45'
11.25
12.00
33
Mike el magnífic
Més
Infantils
Durada: 35'
11.25
12.05
Paramount Channel
Embrujadas
Sèries
Durada: 40'
11.29
11.39
Clan TVE
Los Lunnis de leyenda
Infantils
Durada: 10'
11.30
11.45
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 15'
11.30
12.00
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Més
Infantils
Durada: 30'
11.30
12.15
Energy
Scorpion
Més
Sèries
Durada: 45'
11.35
11.55
Cuatro
Callejeros viajeros
Més
Altres
Durada: 20'
11.39
11.44
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 5'
11.40
12.35
La 2
Planeta eterno: Héroes de los océanos
Més
Documentals
Durada: 55'
11.44
11.56
Clan TVE
Ricky Zoom
Infantils
Durada: 12'
11.45
11.55
Boing
¡Los Fungies!
Més
Infantils
Durada: 10'
11.55
12.35
Cuatro
Planes Cuatro
Més
Altres
Durada: 40'
11.55
12.15
Boing
¡Los Fungies!
Més
Infantils
Durada: 20'
11.56
12.07
Clan TVE
Ricky Zoom
Infantils
Durada: 11'
12.00
12.00
12.27
33
Herois amb cua
Més
Documentals
Durada: 27'
12.00
13.30
Tele 5
Got Talent España. Momentazos
Més
Altres
Durada: 90'
12.00
13.15
Eurosport
ICF Canoe Slalom World Cup
Més
Esports
Durada: 75'
12.00
12.30
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
12.05
13.10
TV3
Adolescents XL
Més
Altres
Durada: 65'
12.05
13.05
Paramount Channel
Embrujadas
Sèries
Durada: 60'
12.07
12.37
#0
Ver-Mú
Més
Altres
Durada: 30'
12.07
12.31
Clan TVE
Geronimo Stilton
Més
Infantils
Durada: 24'
12.10
12.40
Canal + Liga
Magazine LaLiga SmartBank
Esports
Durada: 30'
12.15
12.35
Teledeporte
FIM Superbike World Championship
Més
Esports
Durada: 20'
12.15
13.00
Barça TV
L'àlbum
Esports
Durada: 45'
12.15
12.25
Boing
¡Los Fungies!
Més
Infantils
Durada: 10'
12.15
13.15
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 60'
12.25
12.45
Boing
¡Los Fungies!
Més
Infantils
Durada: 20'
12.27
13.11
33
Els germans Kratt
Més
Infantils
Durada: 44'
12.30
13.00
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Més
Infantils
Durada: 30'
12.31
12.42
Clan TVE
Dennis y gnasher: desenfrenados
Infantils
Durada: 11'
12.35
12.45
Esport 3
Zona UFEC
Més
Esports
Durada: 10'
12.35
13.25
La 2
Lémures legendarios de Madagascar
Més
Documentals
Durada: 50'
12.35
13.50
Cuatro
Viajeros Cuatro
Més
Altres
Durada: 75'
12.35
13.30
Teledeporte
FIM Superbike World Championship
Més
Esports
Durada: 55'
12.37
14.00
#0
LocoMundo
Més
Altres
Durada: 83'
12.42
12.53
Clan TVE
Dennis y gnasher: desenfrenados
Infantils
Durada: 11'
12.45
13.10
Esport 3
Temps d'aventura
Més
Esports
Durada: 25'
12.45
12.55
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
12.53
13.04
Clan TVE
Achus
Infantils
Durada: 11'
12.55
13.10
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 15'
13.00
13.30
Barça TV
Benvingut Eric Garcia
Esports
Durada: 30'
13.00
13.25
Disney Channel
Anfibilandia
Més
Infantils
Durada: 25'
13.04
13.15
Clan TVE
Gormiti
Infantils
Durada: 11'
13.10
13.45
TV3
TV3xunTUB
Més
Altres
Durada: 35'
13.10
13.20
Boing
DC super hero girls
Més
Infantils
Durada: 10'
13.11
13.43
33
Els Mini Ninges
Més
Infantils
Durada: 32'
13.15
13.26
Clan TVE
Nate is late
Infantils
Durada: 11'
13.15
14.00
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 45'
13.20
13.50
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 30'
13.20
13.35
Boing
DC super hero girls
Més
Infantils
Durada: 15'
13.25
13.50
La 2
La Italia oculta
Més
Documentals
Durada: 25'
13.25
13.40
Disney Channel
Anfibilandia
Més
Infantils
Durada: 15'
13.26
13.37
Clan TVE
Nate is late
Infantils
Durada: 11'
13.30
14.00
La 1
Audiencia abierta
Més
Informatius
Durada: 30'
13.30
14.00
Canal + Deportes
MLB's Best
Esports
Durada: 30'
13.35
13.45
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 10'
13.37
13.49
Clan TVE
Rocky Kwaterner
Infantils
Durada: 12'
13.40
13.45
Disney Channel
Sandra Pelusa
Més
Infantils
Durada: 5'
13.45
13.55
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 10'
×
Close