Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Tarda del Dilluns, 26 octubre de 2020
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
Clan TVE
Barça TV
Eurosport
Boing
Neox
Canal + Liga
Disney Channel
Nova
Canal + Deportes
Energy
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
Dilluns
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
14.55
La 2
Las recetas de Julie
Més
Altres
Durada: 55'
14.00
14.55
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
14.00
14.30
Canal + Liga
LaLiga News
Esports
Durada: 30'
14.00
16.00
Canal + Deportes
ATP 500 de Viena
Esports
Durada: 120'
14.00
14.25
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
14.03
14.25
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.10
15.00
La 1
Como Sapiens
Més
Altres
Durada: 50'
14.10
15.10
Cuatro
El concurso del año
Més
Altres
Durada: 60'
14.10
14.22
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 12'
14.16
15.05
33
El xai Shaun
Més
Infantils
Durada: 49'
14.20
15.15
Energy
CSI New York
Més
Sèries
Durada: 55'
14.22
14.40
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 18'
14.23
15.22
#0
Caramelo
Més
Altres
Durada: 59'
14.25
14.47
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.25
14.50
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
14.30
15.40
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 70'
14.30
15.00
Nova
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
16.20
Canal + Liga
LaLiga Santander
Esports
Durada: 110'
14.40
16.26
Paramount Channel
Agatha Christie's Marple
Sèries
Durada: 106'
14.40
14.52
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 12'
14.45
15.00
Barça TV
Barça Highlights
Més
Esports
Durada: 15'
14.47
15.09
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.50
15.15
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 25'
14.52
15.10
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 18'
14.55
15.45
La 2
Espacios increíbles
Més
Documentals
Durada: 50'
14.55
15.30
La Sexta
Jugones
Més
Esports
Durada: 35'
15.00
15.55
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 55'
15.00
15.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
15.40
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 40'
15.00
15.25
Teledeporte
Campeonato de España de Superbike
Esports
Durada: 25'
15.00
16.30
Nova
Elif
Altres
Durada: 90'
15.00
15.30
Barça TV
Barça News Flaix
Esports
Durada: 30'
15.05
15.53
33
El detectiu Conan
Més
Infantils
Durada: 48'
15.09
15.31
Clan TVE
Henry Danger
Infantils
Durada: 22'
15.10
15.25
Cuatro
Noticias Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 15'
15.10
15.40
Disney Channel
Jaja Show: Hora de pringue
Infantils
Durada: 30'
15.15
15.45
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 30'
15.15
16.05
Energy
CSI New York
Més
Sèries
Durada: 50'
15.20
16.45
Neox
Friends
Sèries
Durada: 85'
15.22
15.48
#0
Scott y Milá
Més
Altres
Durada: 26'
15.25
15.40
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 15'
15.25
16.15
Teledeporte
Fast & Fut
Més
Esports
Durada: 50'
15.30
15.45
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
15.30
16.30
Barça TV
Tots els gols de...
Esports
Durada: 60'
15.31
15.52
Clan TVE
Knight Squad
Infantils
Durada: 21'
15.40
15.55
TV3
Cuines
Més
Altres
Durada: 15'
15.40
16.00
Esport 3
Temps d'aventura
Més
Esports
Durada: 20'
15.40
15.45
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
15.40
15.50
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.40
16.10
Disney Channel
Jessie
Sèries
Durada: 30'
15.45
16.30
La 2
Saber y ganar
Més
Altres
Durada: 45'
15.45
16.00
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 15'
15.45
17.00
Cuatro
Todo es mentira
Més
Altres
Durada: 75'
15.45
17.15
La Sexta
Zapeando
Més
Altres
Durada: 90'
15.45
16.15
Boing
Nicky, Ricky, Dicky y Dawn
Més
Infantils
Durada: 30'
15.48
17.35
#0
Pel·lícula: El ilusionista
Més
Pel·lícules
Durada: 107'
15.50
16.00
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.52
16.18
Clan TVE
Big Band Clan
Infantils
Durada: 26'
15.53
16.40
33
Les tres bessones
Més
Infantils
Durada: 47'
15.55
16.35
TV3
Com si fos ahir
Més
Sèries
Durada: 40'
15.55
16.15
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 20'
16.00
16.00
16.15
Esport 3
Adolf Silva, raider BMX
Altres
Durada: 15'
16.00
16.02
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 2'
16.00
17.00
Tele 5
Sálvame limón
Més
Altres
Durada: 60'
16.00
17.00
Eurosport
Vuelta Ciclista a España
Més
Esports
Durada: 60'
16.00
17.30
Canal + Deportes
ATP 500 de Viena
Esports
Durada: 90'
16.02
16.30
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 28'
16.05
16.55
Energy
CSI New York
Més
Sèries
Durada: 50'
16.10
16.22
Disney Channel
Chicas en una misión
Infantils
Durada: 12'
16.15
16.25
Esport 3
15 anys de la Poma Bike
Altres
Durada: 10'
16.15
16.30
La 1
El tiempo
Més
Altres
Durada: 15'
16.15
17.50
Teledeporte
Vuelta Ciclista a España
Més
Esports
Durada: 95'
16.15
16.25
Boing
Manzana y Cebolleta
Més
Infantils
Durada: 10'
16.18
16.23
Clan TVE
Mya Go
Més
Infantils
Durada: 5'
16.20
17.30
Canal + Liga
El Partidazo de Movistar
Esports
Durada: 70'
16.22
16.40
Disney Channel
Chicas en una misión
Infantils
Durada: 18'
16.23
16.29
Clan TVE
Mya Go
Més
Infantils
Durada: 6'
16.25
17.00
Esport 3
Zona zàping
Més
Altres
Durada: 35'
16.25
16.45
Boing
Manzana y Cebolleta
Més
Infantils
Durada: 20'
16.26
18.03
Paramount Channel
Colombo
Més
Sèries
Durada: 97'
16.29
16.36
Clan TVE
Pocoyó
Infantils
Durada: 7'
16.30
17.20
La 1
Mercado central
Més
Sèries
Durada: 50'
16.30
18.10
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 100'
16.30
17.45
Antena 3
Amar es para siempre
Més
Sèries
Durada: 75'
16.30
17.25
Nova
Doña Bárbara
Altres
Durada: 55'
16.30
17.00
Barça TV
Històries
Més
Altres
Durada: 30'
16.35
20.15
TV3
Tot es mou
Més
Altres
Durada: 220'
16.36
16.43
Clan TVE
Pocoyó
Infantils
Durada: 7'
16.40
17.00
33
El xai Shaun
Més
Infantils
Durada: 20'
16.40
16.52
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 12'
16.43
16.48
Clan TVE
Kid-e-Cat
Infantils
Durada: 5'
16.45
18.30
Neox
Modern Family
Més
Sèries
Durada: 105'
16.45
16.55
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
16.48
16.53
Clan TVE
Kid-e-Cat
Infantils
Durada: 5'
16.52
17.10
Disney Channel
Vampirina
Infantils
Durada: 18'
16.53
17.05
Clan TVE
44 Gatos
Infantils
Durada: 12'
16.55
17.15
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 20'
16.55
17.40
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 45'
17.00
17.30
33
Pingu
Més
Infantils
Durada: 30'
17.00
18.30
Esport 3
OK Lliga
Més
Esports
Durada: 90'
17.00
17.35
Cuatro
Todo es mentira bis
Més
Altres
Durada: 35'
17.00
20.00
Tele 5
Sálvame naranja
Més
Altres
Durada: 180'
17.00
17.15
Barça TV
Barça News Flaix
Esports
Durada: 15'
17.00
18.00
Eurosport
Giro d'Italia
Esports
Durada: 60'
17.05
17.17
Clan TVE
Robocar Poli
Infantils
Durada: 12'
17.10
17.22
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 12'
17.15
20.00
La Sexta
Más vale tarde
Més
Altres
Durada: 165'
17.15
17.45
Barça TV
El 9
Més
Esports
Durada: 30'
17.15
17.45
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 30'
17.17
17.23
Clan TVE
Simon
Infantils
Durada: 6'
17.20
18.15
La 1
Servir y proteger
Més
Sèries
Durada: 55'
17.22
17.40
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 18'
17.23
17.28
Clan TVE
Simon
Infantils
Durada: 5'
17.25
18.45
Nova
Amarte así, Frijolito
Altres
Durada: 80'
17.28
17.35
Clan TVE
Hey Duggee
Infantils
Durada: 7'
17.30
17.56
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 26'
17.30
18.00
Canal + Liga
Magazine LaLiga SmartBank
Més
Esports
Durada: 30'
17.30
19.15
Canal + Deportes
ATP 500 de Viena
Esports
Durada: 105'
17.35
20.00
Cuatro
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 145'
17.35
19.33
#0
Pel·lícula: Frente al mar
Més
Pel·lícules
Durada: 118'
17.35
17.42
Clan TVE
Hey Duggee
Infantils
Durada: 7'
17.40
17.52
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 12'
17.40
18.25
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 45'
17.42
18.01
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 19'
17.45
19.00
Antena 3
Ahora caigo
Més
Altres
Durada: 75'
17.45
18.00
Barça TV
Porta 104
Més
Altres
Durada: 15'
17.45
17.55
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 10'
17.50
18.20
Teledeporte
Tour Universo Mujer
Esports
Durada: 30'
17.52
18.04
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 12'
17.55
18.15
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 20'
17.56
18.12
33
Una mà de contes
Més
Infantils
Durada: 16'
18.00
18.00
19.45
Barça TV
L'últim partit del Barça
Esports
Durada: 105'
18.00
19.00
Eurosport
FIM Endurance World Championship
Esports
Durada: 60'
18.00
20.00
Canal + Liga
LaLiga Smartbank
Més
Esports
Durada: 120'
18.01
18.23
Clan TVE
Las pistas de Blue y tú
Infantils
Durada: 22'
18.03
20.04
Paramount Channel
Colombo
Més
Sèries
Durada: 121'
18.04
18.10
Disney Channel
Bebés Llorones Lágrimas Mágicas
Infantils
Durada: 6'
18.10
19.05
La 2
Documenta2
Més
Documentals
Durada: 55'
18.10
18.22
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 12'
18.12
18.27
33
El dia que el Henry va conèixer...
Més
Infantils
Durada: 15'
18.15
19.10
La 1
Acacias 38
Més
Sèries
Durada: 55'
18.15
18.30
Boing
Ben 10
Més
Infantils
Durada: 15'
18.20
20.00
Teledeporte
UEFA Women's Euro 2022
Més
Esports
Durada: 100'
18.22
18.40
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 18'
18.23
18.45
Clan TVE
La Patrulla Canina
Infantils
Durada: 22'
18.25
19.15
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 50'
18.27
18.48
33
Bob, el manetes
Més
Infantils
Durada: 21'
18.30
20.10
Esport 3
Lliga Segona Divisió B
Més
Esports
Durada: 100'
18.30
20.00
Neox
The Big Bang Theory
Sèries
Durada: 90'
18.30
19.00
Boing
Viajes Pokémon
Més
Infantils
Durada: 30'
18.40
19.05
Disney Channel
Casa Búho
Infantils
Durada: 25'
18.45
18.52
Clan TVE
Momonsters
Infantils
Durada: 7'
18.45
19.45
Nova
Te doy la vida
Altres
Durada: 60'
18.48
19.13
33
El grill Apol·lo i les bestioles
Més
Infantils
Durada: 25'
18.52
18.59
Clan TVE
Momonsters
Infantils
Durada: 7'
18.59
19.11
Clan TVE
Ricky Zoom
Infantils
Durada: 12'
19.00
20.00
Antena 3
¡Boom!
Més
Altres
Durada: 60'
19.00
19.05
Eurosport
News
Esports
Durada: 5'
19.00
19.10
Boing
Manzana y Cebolleta
Més
Infantils
Durada: 10'
19.05
20.00
La 2
Las recetas de Julie
Més
Altres
Durada: 55'
19.05
20.00
Eurosport
World Snooker Championship
Esports
Durada: 55'
19.05
19.17
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 12'
19.10
20.00
La 1
El cazador
Més
Altres
Durada: 50'
19.10
19.30
Boing
Manzana y Cebolleta
Més
Infantils
Durada: 20'
19.11
19.23
Clan TVE
Super Wings
Infantils
Durada: 12'
19.13
19.37
33
Pat, el gos
Més
Infantils
Durada: 24'
19.15
20.00
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 45'
19.17
19.35
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 18'
19.23
19.36
Clan TVE
Super Wings
Infantils
Durada: 13'
19.30
20.30
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 60'
19.33
20.16
#0
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 43'
19.35
20.05
Disney Channel
El bebé jefazo: vuelta al curro
Infantils
Durada: 30'
19.36
19.47
Clan TVE
Gormiti
Infantils
Durada: 11'
19.37
20.00
33
Les Sisters
Més
Infantils
Durada: 23'
19.45
20.15
Nova
Mi corazón insiste
Altres
Durada: 30'
19.45
20.00
Barça TV
La Masia, 40 anys
Altres
Durada: 15'
19.47
20.08
Clan TVE
Una casa de locos
Infantils
Durada: 21'
20.00
20.00
20.15
33
Info K
Més
Infantils
Durada: 15'
20.00
20.30
La 1
España directo
Més
Altres
Durada: 30'
20.00
20.30
La 2
El cazador de cerebros
Més
Altres
Durada: 30'
20.00
21.00
Antena 3
Pasapalabra
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
20.45
Cuatro
Cuatro al día a las 20 h
Més
Altres
Durada: 45'
20.00
21.00
Tele 5
Sálvame tomate
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
20.30
La Sexta
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 30'
20.00
20.15
Teledeporte
TDP club
Esports
Durada: 15'
20.00
20.15
Barça TV
Barça News Flaix
Esports
Durada: 15'
20.00
20.55
Eurosport
Vuelta Ciclista a España
Més
Esports
Durada: 55'
20.00
21.00
Canal + Liga
Resumen LaLiga
Més
Esports
Durada: 60'
20.00
20.45
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 45'
20.05
20.20
Disney Channel
Mickey Mouse Squad
Altres
Durada: 15'
20.08
20.30
Clan TVE
Los superminihéroes
Infantils
Durada: 22'
20.10
20.40
Esport 3
Futbol Cat.
Més
Esports
Durada: 30'
20.15
21.00
TV3
Està passant
Més
Altres
Durada: 45'
20.15
20.50
33
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Més
Infantils
Durada: 35'
20.15
20.30
Teledeporte
TDP club
Més
Esports
Durada: 15'
20.15
21.00
Barça TV
Hora B. La tertúlia
Esports
Durada: 45'
20.16
21.00
#0
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 44'
20.20
20.50
Disney Channel
Anfibilandia
Infantils
Durada: 30'
20.30
21.00
La 1
Aquí la Tierra
Més
Altres
Durada: 30'
20.30
20.45
La 2
La 2 express
Més
Informatius
Durada: 15'
20.30
20.40
La Sexta
Estación laSexta
Més
Altres
Durada: 10'
20.30
20.52
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
20.30
21.00
Boing
La casa de los retos
Altres
Durada: 30'
20.40
21.00
Esport 3
Km 0
Més
Esports
Durada: 20'
20.40
20.55
La Sexta
La Sexta deportes
Més
Esports
Durada: 15'
20.45
20.55
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 10'
×
Close