Classificacions i resultats
Futbol Absoluta 3a catalana Grup 1 (Jornada 34)
Cerca
Classificació
TOTALS | CASA | FORA | Pos. | Equip | PTS | PJ | G | E | P | GF | GC | PTS | PJ | G | E | P | GF | GC | PTS | PJ | G | E | P | GF | GC |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jesús i Maria | 65 | 34 | 20 | 5 | 9 | 81 | 45 | 41 | 17 | 13 | 2 | 2 | 46 | 11 | 24 | 17 | 7 | 3 | 7 | 35 | 34 |
2 | Jesús Catalonia | 60 | 34 | 18 | 6 | 10 | 60 | 39 | 40 | 17 | 13 | 1 | 3 | 37 | 14 | 20 | 17 | 5 | 5 | 7 | 23 | 25 |
3 | Aldeana | 59 | 34 | 15 | 14 | 5 | 68 | 37 | 30 | 17 | 8 | 6 | 3 | 32 | 17 | 29 | 17 | 7 | 8 | 2 | 36 | 20 |
4 | Perelló | 59 | 34 | 16 | 11 | 7 | 85 | 50 | 33 | 16 | 9 | 6 | 1 | 50 | 19 | 26 | 18 | 7 | 5 | 6 | 35 | 31 |
5 | Batea | 59 | 34 | 18 | 5 | 11 | 77 | 51 | 36 | 17 | 11 | 3 | 3 | 49 | 21 | 23 | 17 | 7 | 2 | 8 | 28 | 30 |
6 | Olímpic Móra | 57 | 34 | 16 | 9 | 9 | 73 | 49 | 29 | 17 | 8 | 5 | 4 | 35 | 19 | 28 | 17 | 8 | 4 | 5 | 38 | 30 |
7 | Flix | 57 | 34 | 17 | 6 | 11 | 74 | 50 | 40 | 17 | 13 | 1 | 3 | 53 | 17 | 17 | 17 | 4 | 5 | 8 | 21 | 33 |
8 | Santa Bàrbara | 56 | 34 | 15 | 11 | 8 | 55 | 48 | 25 | 17 | 6 | 7 | 4 | 26 | 25 | 31 | 17 | 9 | 4 | 4 | 29 | 23 |
9 | Rapitenca B | 53 | 34 | 15 | 8 | 11 | 83 | 62 | 32 | 17 | 9 | 5 | 3 | 48 | 28 | 21 | 17 | 6 | 3 | 8 | 35 | 34 |
10 | La Cava | 51 | 34 | 14 | 9 | 11 | 68 | 53 | 32 | 17 | 9 | 5 | 3 | 36 | 20 | 19 | 17 | 5 | 4 | 8 | 32 | 33 |
11 | Remolins-Bit. | 50 | 34 | 15 | 5 | 14 | 78 | 55 | 30 | 17 | 9 | 3 | 5 | 47 | 24 | 20 | 17 | 6 | 2 | 9 | 31 | 31 |
12 | Corbera d'Ebre | 47 | 34 | 13 | 8 | 13 | 78 | 60 | 28 | 17 | 8 | 4 | 5 | 39 | 27 | 19 | 17 | 5 | 4 | 8 | 39 | 33 |
13 | L'Ametlla | 45 | 34 | 13 | 6 | 15 | 54 | 52 | 30 | 17 | 9 | 3 | 5 | 35 | 18 | 15 | 17 | 4 | 3 | 10 | 19 | 34 |
14 | Roquetenc | 44 | 34 | 13 | 5 | 16 | 45 | 53 | 27 | 17 | 8 | 3 | 6 | 26 | 22 | 17 | 17 | 5 | 2 | 10 | 19 | 31 |
15 | Godall | 36 | 34 | 10 | 6 | 18 | 52 | 78 | 24 | 17 | 7 | 3 | 7 | 31 | 33 | 12 | 17 | 3 | 3 | 11 | 21 | 45 |
16 | St. Jaume E. | 30 | 34 | 7 | 9 | 18 | 43 | 68 | 19 | 17 | 5 | 4 | 8 | 27 | 31 | 11 | 17 | 2 | 5 | 10 | 16 | 37 |
17 | Masdenverge | 27 | 34 | 8 | 3 | 23 | 48 | 88 | 23 | 18 | 7 | 2 | 9 | 31 | 35 | 4 | 16 | 1 | 1 | 14 | 17 | 53 |
18 | Alcanar | 0 | 34 | 0 | 0 | 34 | 19 | 203 | 0 | 17 | 0 | 0 | 17 | 15 | 97 | 0 | 17 | 0 | 0 | 17 | 4 | 106 |
Ascens | Elim. ascens | Descens |
Darrera actualització: 26-05-2019 20:10:25
Resultats i calendari
|
|
|
Tots els partits
Alcanar | Aldeana | Batea | Corbera d'Ebre | Flix | Godall | Jesús Catalonia | Jesús i Maria | L'Ametlla | La Cava | Masdenverge | Olímpic Móra | Perelló | Rapitenca B | Remolins-Bit. | Roquetenc | Santa Bàrbara | St. Jaume E. | ||
Alcanar | 1-5 | 0-4 | 0-12 | 1-4 | 2-5 | 0-5 | 0-7 | 2-5 | 1-9 | 2-5 | 0-5 | 0-7 | 1-9 | 1-5 | 1-3 | 2-5 | 1-2 | ||
Aldeana | 9-0 | 4-1 | 0-0 | 0-1 | 1-0 | 0-0 | 1-0 | 2-0 | 2-0 | 0-0 | 2-2 | 1-1 | 4-2 | 0-4 | 2-2 | 0-3 | 4-1 | ||
Batea | 12-1 | 1-4 | 5-2 | 2-1 | 6-0 | 2-0 | 3-0 | 0-0 | 3-2 | 4-1 | 1-1 | 1-1 | 2-5 | 3-1 | 1-0 | 1-2 | 2-0 | ||
Corbera d'Ebre | 8-0 | 0-1 | 2-1 | 3-1 | 4-2 | 1-1 | 0-2 | 1-0 | 1-1 | 2-1 | 3-3 | 3-4 | 3-3 | 3-1 | 1-0 | 4-5 | 0-1 | ||
Flix | 8-0 | 2-2 | 0-1 | 4-3 | 3-1 | 2-0 | 6-0 | 6-1 | 0-2 | 3-1 | 1-2 | 3-0 | 4-2 | 4-0 | 3-1 | 2-1 | 2-0 | ||
Godall | 4-0 | 0-3 | 6-3 | 0-2 | 0-0 | 2-1 | 2-5 | 0-3 | 1-0 | 4-2 | 2-3 | 1-3 | 2-1 | 2-1 | 1-2 | 2-2 | 2-2 | ||
Jesús Catalonia | 3-0 | 2-1 | 1-0 | 1-1 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | 3-1 | 1-2 | 4-2 | 3-0 | 4-1 | 1-0 | 1-3 | 0-1 | 5-0 | 4-2 | ||
Jesús i Maria | 5-0 | 2-1 | 3-1 | 3-2 | 4-0 | 5-0 | 1-0 | 2-0 | 4-0 | 4-0 | 3-1 | 0-1 | 1-1 | 2-2 | 2-0 | 0-1 | 5-1 | ||
L'Ametlla | 5-0 | 1-1 | 0-3 | 2-2 | 0-1 | 0-0 | 1-2 | 3-0 | 3-1 | 5-0 | 0-3 | 2-1 | 5-1 | 3-1 | 1-0 | 0-2 | 4-0 | ||
La Cava | 2-0 | 1-1 | 1-1 | 0-3 | 1-1 | 4-1 | 4-2 | 3-2 | 1-0 | 4-0 | 7-1 | 3-3 | 0-1 | 2-0 | 0-2 | 1-1 | 2-1 | ||
Masdenverge | 3-0 | 2-4 | 3-2 | 1-3 | 5-0 | 3-2 | 1-2 | 1-3 | 3-1 | 0-3 | 2-1 | 3-2 | 0-0 | 1-3 | 0-3 | 2-3 | 0-2 | 1-1 | |
Olímpic Móra | 5-0 | 1-1 | 0-3 | 2-1 | 4-1 | 1-1 | 0-0 | 2-3 | 4-2 | 3-2 | 6-0 | 0-1 | 0-1 | 2-1 | 3-0 | 1-1 | 1-1 | ||
Perelló | 9-0 | 1-1 | 4-1 | 6-3 | 0-0 | 0-0 | 4-4 | 3-3 | 3-0 | 2-2 | 0-1 | 5-2 | 3-1 | 5-0 | 3-0 | 2-1 | |||
Rapitenca B | 7-0 | 3-3 | 0-3 | 2-1 | 1-1 | 7-1 | 1-2 | 2-2 | 1-3 | 5-1 | 4-2 | 3-3 | 4-2 | 3-3 | 2-1 | 2-0 | 1-0 | ||
Remolins-Bit. | 14-1 | 2-2 | 1-2 | 1-2 | 6-3 | 2-0 | 2-1 | 3-2 | 4-0 | 3-0 | 6-1 | 0-4 | 1-2 | 1-0 | 1-1 | 0-3 | 0-0 | ||
Roquetenc | 2-0 | 1-4 | 0-1 | 1-0 | 1-5 | 3-0 | 1-1 | 2-2 | 0-0 | 0-3 | 2-1 | 2-1 | 3-0 | 3-0 | 0-1 | 0-1 | 5-2 | ||
Santa Bàrbara | 5-1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | 3-1 | 2-4 | 3-1 | 1-3 | 0-0 | 2-2 | 1-0 | 1-3 | 1-5 | 0-0 | 2-1 | 2-1 | 1-1 | ||
St. Jaume E. | 5-1 | 0-2 | 4-0 | 4-1 | 1-1 | 1-4 | 0-1 | 0-1 | 2-3 | 2-2 | 2-1 | 0-4 | 1-1 | 1-4 | 0-3 | 4-2 | 0-0 |