Web clàssic
[X]
Estic registrat i vull presentar-me
Recorda'm
He oblidat la contrasenya
Consulta el text d'ajuda
Registra't gratuïtament
Fes-te subscriptor per 4 € al mes
Identifica't
Subscriu-te
L'Esportiu de Catalunya
Cercar
×
Portada
Opinió
Barça
Girona
Espanyol
Futbol.CAT
Futbol
Bàsquet
Hoquei
Motor
+Esport
Seleccions
Classificacions
Televisió
Esport i política
Olimpisme
Més
Programació per franges
Tarda del Dimecres, 23 setembre de 2020
Gènere:
Selecciona:
Tots
,
Cap
Sèries
Informatius
Infantils
Documentals
Pel·lícules
Esports
Altres
Franges:
Matí
Tarda
Nit
Canals:
Selecciona:
Tots
,
Cap
TV3
33
Esport 3
La 1
La 2
Antena 3
Cuatro
Tele 5
La Sexta
#0
Teledeporte
Clan TVE
Canal + Deportes
Energy
Barça TV
Boing
Neox
Eurosport
Disney Channel
Nova
Canal + Liga
Paramount Channel
Filtrar
Avui
Demà
14.00
16.00
18.00
20.00
14.00
14.00
14.55
La Sexta
La Sexta noticias 1ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
14.00
14.22
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.00
14.30
Canal + Liga
LaLiga News
Esports
Durada: 30'
14.00
14.15
Energy
Rumbo a la Isla de las Tentaciones
Més
Altres
Durada: 15'
14.02
14.20
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 18'
14.05
14.40
Esport 3
Karakia
Més
Altres
Durada: 35'
14.10
15.00
La 1
Bloqueados por el muro
Més
Altres
Durada: 50'
14.10
15.15
Cuatro
El concurso del año
Més
Altres
Durada: 65'
14.10
14.35
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 25'
14.15
15.15
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 60'
14.16
15.00
33
El xai Shaun
Més
Infantils
Durada: 44'
14.20
14.45
La 2
Comida al descubierto
Més
Documentals
Durada: 25'
14.20
14.45
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 25'
14.22
14.44
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.30
15.40
TV3
Telenotícies migdia
Més
Informatius
Durada: 70'
14.30
15.00
Nova
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 30'
14.30
15.00
Canal + Liga
LaLiga World
Esports
Durada: 30'
14.30
16.30
Canal + Deportes
ATP 500 de Hamburgo
Esports
Durada: 120'
14.32
15.40
#0
La Resistencia
Altres
Durada: 68'
14.35
15.00
Boing
Los Thundermans
Més
Infantils
Durada: 25'
14.40
15.10
Esport 3
Cuina nòrdica amb Tareq Taylor
Més
Documentals
Durada: 30'
14.44
15.06
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
14.45
14.55
La 2
La 2 express
Més
Informatius
Durada: 10'
14.45
15.00
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 15'
14.45
14.57
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 12'
14.55
15.45
La 2
El Caribe oculto de Joanna Lumley
Més
Documentals
Durada: 50'
14.55
15.30
La Sexta
Jugones
Més
Esports
Durada: 35'
14.57
15.10
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 13'
15.00
15.48
33
El detectiu Conan
Més
Infantils
Durada: 48'
15.00
15.55
La 1
Telediario 1
Més
Informatius
Durada: 55'
15.00
15.45
Antena 3
Antena 3 Noticias 1
Més
Informatius
Durada: 45'
15.00
15.40
Tele 5
Informativos Telecinco
Més
Informatius
Durada: 40'
15.00
16.30
Nova
Elif
Altres
Durada: 90'
15.00
15.15
Barça TV
Barça News Flaix
Esports
Durada: 15'
15.00
17.00
Canal + Liga
LaLiga Santander
Esports
Durada: 120'
15.00
15.25
Boing
Nicky, Ricky, Dicky y Dawn
Més
Infantils
Durada: 25'
15.06
15.28
Clan TVE
Henry Danger
Infantils
Durada: 22'
15.10
15.35
Esport 3
La Terra en bicicleta: L'extrem Nord d'Europa
Més
Documentals
Durada: 25'
15.10
15.40
Disney Channel
Gabby Duran Alien Total
Infantils
Durada: 30'
15.15
15.35
Cuatro
Noticias Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 20'
15.15
17.00
Barça TV
El partit de la Lliga
Esports
Durada: 105'
15.15
16.05
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 50'
15.25
16.50
Neox
Friends
Més
Sèries
Durada: 85'
15.25
16.15
Paramount Channel
Agatha Christie: Poirot
Més
Sèries
Durada: 50'
15.25
15.45
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 20'
15.28
15.51
Clan TVE
ICarly
Sèries
Durada: 23'
15.30
15.45
La Sexta
La Sexta meteo
Més
Altres
Durada: 15'
15.30
18.30
Eurosport
BetVictor European Masters
Esports
Durada: 180'
15.35
16.00
Esport 3
La Terra en bicicleta: L'extrem Nord d'Europa
Més
Documentals
Durada: 25'
15.35
15.45
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 10'
15.40
15.55
TV3
Cuines
Més
Altres
Durada: 15'
15.40
15.50
Tele 5
Deportes
Més
Esports
Durada: 10'
15.40
17.34
#0
Pel·lícula: 3 días para matar
Més
Pel·lícules
Durada: 114'
15.40
16.05
Disney Channel
Gabby Duran Alien Total
Infantils
Durada: 25'
15.45
16.30
La 2
Saber y ganar
Més
Altres
Durada: 45'
15.45
16.00
Antena 3
Deportes
Més
Esports
Durada: 15'
15.45
15.50
Cuatro
El tiempo
Més
Altres
Durada: 5'
15.45
17.15
La Sexta
Zapeando
Més
Altres
Durada: 90'
15.45
16.20
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 35'
15.48
16.38
33
Les tres bessones
Més
Infantils
Durada: 50'
15.50
17.00
Cuatro
Todo es mentira
Més
Altres
Durada: 70'
15.50
16.00
Tele 5
El tiempo
Més
Altres
Durada: 10'
15.50
17.50
Teledeporte
Tour de France
Més
Esports
Durada: 120'
15.51
16.15
Clan TVE
ICarly
Sèries
Durada: 24'
15.55
16.35
TV3
Com si fos ahir
Més
Sèries
Durada: 40'
15.55
16.15
La 1
Informativo territorial
Més
Informatius
Durada: 20'
16.00
16.00
16.25
Esport 3
Km 0
Més
Esports
Durada: 25'
16.00
16.02
Antena 3
Cocina abierta con Karlos Arguiñano
Més
Altres
Durada: 2'
16.00
17.00
Tele 5
Sálvame limón
Més
Altres
Durada: 60'
16.02
16.30
Antena 3
El tiempo
Més
Altres
Durada: 28'
16.05
16.30
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 25'
16.05
16.55
Energy
CSI Miami
Més
Sèries
Durada: 50'
16.15
16.30
La 1
El tiempo
Més
Altres
Durada: 15'
16.15
16.37
Clan TVE
Knight Squad
Infantils
Durada: 22'
16.15
18.25
Paramount Channel
Agatha Christie: Poirot
Més
Sèries
Durada: 130'
16.20
16.30
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
16.25
17.55
Esport 3
Monster Energy Nascar Cup Series
Més
Esports
Durada: 90'
16.30
17.15
La 1
Mercado central
Més
Sèries
Durada: 45'
16.30
18.15
La 2
Grandes documentales
Més
Documentals
Durada: 105'
16.30
17.45
Antena 3
Amar es para siempre
Més
Sèries
Durada: 75'
16.30
17.30
Nova
Doña Bárbara
Altres
Durada: 60'
16.30
18.30
Canal + Deportes
ATP 500 de Hamburgo
Esports
Durada: 120'
16.30
16.50
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 20'
16.30
17.00
Disney Channel
Prodigiosa: Las aventuras de Ladybug
Infantils
Durada: 30'
16.35
20.15
TV3
Tot es mou
Més
Altres
Durada: 220'
16.37
16.49
Clan TVE
Bing
Infantils
Durada: 12'
16.38
16.58
33
El xai Shaun
Més
Infantils
Durada: 20'
16.49
16.54
Clan TVE
Kid-e-Cat
Infantils
Durada: 5'
16.50
18.00
Neox
Modern Family
Més
Sèries
Durada: 70'
16.50
17.00
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
16.54
16.59
Clan TVE
Kid-e-Cat
Infantils
Durada: 5'
16.55
17.45
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 50'
16.58
17.30
33
Pingu
Més
Infantils
Durada: 32'
16.59
17.11
Clan TVE
44 Gatos
Infantils
Durada: 12'
17.00
17.35
Cuatro
Todo es mentira bis
Més
Altres
Durada: 35'
17.00
20.00
Tele 5
Sálvame naranja
Més
Altres
Durada: 180'
17.00
17.15
Barça TV
Barça News Flaix
Esports
Durada: 15'
17.00
17.30
Canal + Liga
LaLiga World
Esports
Durada: 30'
17.00
17.10
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
17.00
17.12
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 12'
17.10
17.20
Boing
Teen Titans Go
Més
Infantils
Durada: 10'
17.11
17.23
Clan TVE
Robocar Poli
Infantils
Durada: 12'
17.12
17.28
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 16'
17.15
18.15
La 1
Servir y proteger
Més
Sèries
Durada: 60'
17.15
20.00
La Sexta
Más vale tarde
Més
Altres
Durada: 165'
17.15
17.45
Barça TV
El 9
Més
Esports
Durada: 30'
17.20
17.30
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 10'
17.23
17.29
Clan TVE
Simon
Infantils
Durada: 6'
17.28
17.39
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 11'
17.29
17.34
Clan TVE
Simon
Infantils
Durada: 5'
17.30
17.56
33
El Mic i els seus amics
Més
Infantils
Durada: 26'
17.30
18.30
Nova
Amarte así, Frijolito
Altres
Durada: 60'
17.30
18.00
Canal + Liga
Crónicas de LaLiga
Més
Altres
Durada: 30'
17.30
17.50
Boing
El asombroso mundo de Gumball
Més
Infantils
Durada: 20'
17.34
19.31
#0
Pel·lícula: Sr. y Sra. Smith
Més
Pel·lícules
Durada: 117'
17.34
17.41
Clan TVE
Hey Duggee
Infantils
Durada: 7'
17.35
20.00
Cuatro
Cuatro al día
Més
Altres
Durada: 145'
17.39
17.57
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 18'
17.41
17.48
Clan TVE
Hey Duggee
Infantils
Durada: 7'
17.45
19.00
Antena 3
Ahora caigo
Més
Altres
Durada: 75'
17.45
18.00
Barça TV
600''
Més
Esports
Durada: 15'
17.45
18.30
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 45'
17.48
18.07
Clan TVE
Peppa Pig
Infantils
Durada: 19'
17.50
18.05
Teledeporte
TDP club Segunda división
Més
Esports
Durada: 15'
17.50
18.00
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 10'
17.55
18.45
Esport 3
FIA World Rally Championship
Més
Esports
Durada: 50'
17.56
18.12
33
Una mà de contes
Més
Infantils
Durada: 16'
17.57
18.17
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 20'
18.00
18.00
18.55
Neox
Los Goldberg
Més
Sèries
Durada: 55'
18.00
19.30
Barça TV
Lliga Asobal
Esports
Durada: 90'
18.00
18.30
Canal + Liga
LaLiga News
Esports
Durada: 30'
18.00
18.10
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 10'
18.05
19.00
Teledeporte
WRC
Més
Esports
Durada: 55'
18.07
18.29
Clan TVE
Las pistas de Blue y tú
Infantils
Durada: 22'
18.10
18.20
Boing
El mundo de Craig
Més
Infantils
Durada: 10'
18.12
18.27
33
El dia que el Henry va conèixer...
Més
Infantils
Durada: 15'
18.15
19.10
La 1
Acacias 38
Més
Sèries
Durada: 55'
18.15
19.15
La 2
Documenta2
Més
Documentals
Durada: 60'
18.17
18.29
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
18.20
18.50
Boing
Beyblade Burst
Més
Infantils
Durada: 30'
18.25
20.20
Paramount Channel
Colombo
Més
Sèries
Durada: 115'
18.27
18.48
33
Bob, el manetes
Més
Infantils
Durada: 21'
18.29
18.51
Clan TVE
La Patrulla Canina
Infantils
Durada: 22'
18.29
18.45
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 16'
18.30
19.00
Nova
Sortilegio
Altres
Durada: 30'
18.30
20.00
Eurosport
BetVictor European Masters
Més
Esports
Durada: 90'
18.30
20.30
Canal + Liga
LaLiga Smartbank
Esports
Durada: 120'
18.30
20.30
Canal + Deportes
ATP 500 de Hamburgo
Esports
Durada: 120'
18.30
19.40
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 70'
18.45
18.50
Esport 3
Belen Garcia
Altres
Durada: 5'
18.45
18.57
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 12'
18.48
19.13
33
La família Teixó-Guineu
Més
Infantils
Durada: 25'
18.50
19.15
Esport 3
Temps d'aventura
Més
Esports
Durada: 25'
18.50
19.20
Boing
Bakugan: Battle Planet
Més
Infantils
Durada: 30'
18.51
18.58
Clan TVE
Momonsters
Infantils
Durada: 7'
18.55
20.00
Neox
The Big Bang Theory
Més
Sèries
Durada: 65'
18.57
19.10
Disney Channel
¡¡¡Alvinnn!!! y las Ardillas
Altres
Durada: 13'
18.58
19.05
Clan TVE
Momonsters
Infantils
Durada: 7'
19.00
20.00
Antena 3
¡Boom!
Més
Altres
Durada: 60'
19.00
20.00
Teledeporte
Mundial de Motociclismo
Esports
Durada: 60'
19.00
20.15
Nova
Mi corazón insiste
Altres
Durada: 75'
19.05
19.17
Clan TVE
Ricky Zoom
Infantils
Durada: 12'
19.10
20.00
La 1
El cazador
Més
Altres
Durada: 50'
19.10
19.21
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 11'
19.13
19.37
33
Pat, el gos
Més
Infantils
Durada: 24'
19.15
19.55
Esport 3
Zona zàping
Més
Altres
Durada: 40'
19.15
20.05
La 2
Jamie en Gran Bretaña
Més
Documentals
Durada: 50'
19.17
19.29
Clan TVE
Super Wings
Infantils
Durada: 12'
19.20
19.30
Boing
Power players
Més
Infantils
Durada: 10'
19.21
19.40
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 19'
19.29
19.41
Clan TVE
Super Wings
Infantils
Durada: 12'
19.30
20.00
Barça TV
Tots els gols de...
Esports
Durada: 30'
19.30
19.45
Boing
Power players
Més
Infantils
Durada: 15'
19.31
20.16
#0
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 45'
19.37
20.00
33
Les Sisters
Més
Infantils
Durada: 23'
19.40
19.51
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 11'
19.40
20.20
Energy
Hawai 5.0
Més
Sèries
Durada: 40'
19.41
19.52
Clan TVE
Gormiti
Infantils
Durada: 11'
19.45
20.10
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 25'
19.51
20.05
Disney Channel
Los Green en la gran ciudad
Infantils
Durada: 14'
19.52
20.13
Clan TVE
Una casa de locos
Infantils
Durada: 21'
20.00
20.00
20.15
33
Info K
Més
Infantils
Durada: 15'
20.00
20.30
La 1
España directo
Més
Altres
Durada: 30'
20.00
21.00
Antena 3
Pasapalabra
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
20.45
Cuatro
Cuatro al día a las 20 h
Més
Altres
Durada: 45'
20.00
21.00
Tele 5
Sálvame tomate
Més
Altres
Durada: 60'
20.00
20.55
La Sexta
La Sexta noticias 2ª edición
Més
Informatius
Durada: 55'
20.00
20.15
Teledeporte
TDP club Baloncesto NBA
Més
Esports
Durada: 15'
20.05
21.00
La 2
Paraísos cercanos
Més
Documentals
Durada: 55'
20.05
20.30
Disney Channel
Súper Mickey Mouse Squad
Altres
Durada: 25'
20.10
20.40
Boing
Doraemon, el gato cósmico
Més
Infantils
Durada: 30'
20.13
20.35
Clan TVE
Henry Danger
Infantils
Durada: 22'
20.15
21.00
TV3
Està passant
Més
Altres
Durada: 45'
20.15
20.50
33
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Més
Infantils
Durada: 35'
20.15
20.30
Teledeporte
TDP club Ciclismo
Més
Esports
Durada: 15'
20.16
21.00
#0
Blue Bloods: familia de policías
Més
Sèries
Durada: 44'
20.30
21.00
La 1
Aquí la Tierra
Més
Altres
Durada: 30'
20.30
21.00
Canal + Liga
Crónicas de LaLiga
Més
Altres
Durada: 30'
20.30
21.00
Disney Channel
Phineas y Ferb
Infantils
Durada: 30'
20.35
20.57
Clan TVE
Bob Esponja
Més
Infantils
Durada: 22'
20.45
20.55
Cuatro
Deportes Cuatro
Més
Esports
Durada: 10'
×
Close