Handbol Absoluta DHP Divisió d'Honor Plata (Jornada 2)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Cisne 4 2 2 0 0 59 51 2 1 1 0 0 34 29 2 1 1 0 0 25 22
2 Antequera 4 2 2 0 0 47 44 2 1 1 0 0 25 24 2 1 1 0 0 22 20
3 Villa de Aranda 3 2 1 1 0 57 47 1 1 0 1 0 24 24 2 1 1 0 0 33 23
4 Torrelavega 3 2 1 1 0 51 46 2 1 1 0 0 27 22 1 1 0 1 0 24 24
5 Barça B 2 1 1 0 0 36 23 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 0 36 23
6 Ciudad Real 2 2 1 0 1 56 47 2 1 1 0 0 27 13 0 1 0 0 1 29 34
7 Còrdova 2 2 1 0 1 46 43 0 1 0 0 1 21 22 2 1 1 0 0 25 21
8 Sarrià 2 2 1 0 1 46 46 0 1 0 0 1 24 25 2 1 1 0 0 22 21
9 Zamora 2 2 1 0 1 51 53 2 1 1 0 0 29 26 0 1 0 0 1 22 27
10 Màlaga 2 2 1 0 1 44 47 0 1 0 0 1 19 23 2 1 1 0 0 25 24
11 Teucro 2 2 1 0 1 46 52 0 1 0 0 1 23 33 2 1 1 0 0 23 19
12 Alcobendas 2 2 1 0 1 49 57 0 1 0 0 1 23 36 2 1 1 0 0 26 21
13 Bordils 0 1 0 0 1 20 22 0 1 0 0 1 20 22 0 0 0 0 0 0 0
14 Acanor 0 2 0 0 2 46 50 0 1 0 0 1 22 25 0 1 0 0 1 24 25
15 Amenabar 0 2 0 0 2 47 55 0 1 0 0 1 21 26 0 1 0 0 1 26 29
16 Palma del Río 0 2 0 0 2 34 52 0 1 0 0 1 21 25 0 1 0 0 1 13 27
  Ascens   Play-off ascens   Descens
Darrera actualització: 21-09-2019 22:10:04

Resultats i calendari

Jornada 2 (22/09/2019)
Cisne Ciudad Real 34-29
Sarrià Màlaga 24-25
Palma del Río Còrdova 21-25
Antequera Acanor 25-24
Torrelavega Zamora 27-22
Barça B Bordils  
Teucro Villa de Aranda 23-33
Amenabar Alcobendas 21-26
Jornada 3 (06/10/2019)
Ciudad Real Antequera  
Màlaga Palma del Río  
Torrelavega Teucro  
Acanor Barça B  
Còrdova Cisne  
Zamora Alcobendas  
Bordils Amenabar  
Villa de Aranda Sarrià  
Jornada 4 (13/10/2019)
Amenabar Acanor  
Cisne Màlaga  
Antequera Còrdova  
Barça B Ciudad Real  
Sarrià Torrelavega  
Palma del Río Villa de Aranda  
Teucro Zamora  
Alcobendas Bordils  

Tots els partits

Acanor Alcobendas Amenabar Antequera Barça B Bordils Cisne Ciudad Real Còrdova Màlaga Palma del Río Sarrià Teucro Torrelavega Villa de Aranda Zamora
Acanor 22-25
Alcobendas 23-36
Amenabar 21-26
Antequera 25-24
Barça B
Bordils 20-22
Cisne 34-29
Ciudad Real 27-13
Còrdova 21-22
Màlaga 19-23
Palma del Río 21-25
Sarrià 24-25
Teucro 23-33
Torrelavega 27-22
Villa de Aranda 24-24
Zamora 29-26