Futbol Absoluta 3a divisió FEF Grup 5 (Jornada 20)

Cerca

Llista competicions

Classificació

  TOTALS CASA FORA
Pos. Equip PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC PTS PJ G E P GF GC
1 Olot 37 18 11 4 3 37 16 20 9 6 2 1 23 10 17 9 5 2 2 14 6
2 Manresa 36 19 9 9 1 25 12 17 10 4 5 1 14 8 19 9 5 4 0 11 4
3 Girona B 35 18 10 5 3 19 12 23 10 7 2 1 11 5 12 8 3 3 2 8 7
4 L'Hospitalet 33 19 10 3 6 26 19 19 9 6 1 2 15 7 14 10 4 2 4 11 12
5 Peralada 30 18 7 9 2 28 14 12 9 2 6 1 10 8 18 9 5 3 1 18 6
6 S. Cristóbal 30 18 8 6 4 24 18 14 9 4 2 3 15 11 16 9 4 4 1 9 7
7 Sant Andreu 29 18 9 2 7 26 19 16 8 5 1 2 11 5 13 10 4 1 5 15 14
8 Vilafranca 27 18 7 6 5 16 15 11 9 3 2 4 7 7 16 9 4 4 1 9 8
9 FE Grama 24 17 6 6 5 18 13 21 9 6 3 0 15 5 3 8 0 3 5 3 8
10 Vilassar 23 18 5 8 5 17 15 14 9 3 5 1 8 5 9 9 2 3 4 9 10
11 Castelldefels 21 18 6 3 9 19 26 10 9 3 1 5 8 13 11 9 3 2 4 11 13
12 Figueres 20 18 5 5 8 18 21 7 9 1 4 4 6 10 13 9 4 1 4 12 11
13 Pobla de Maf. 19 19 5 4 10 15 19 14 10 4 2 4 9 8 5 9 1 2 6 6 11
14 Sants 17 19 4 5 10 14 24 9 9 2 3 4 6 7 8 10 2 2 6 8 17
15 Ascó 13 17 3 4 10 12 33 6 9 1 3 5 6 18 7 8 2 1 5 6 15
16 Granollers 12 17 3 3 11 17 31 7 8 2 1 5 11 16 5 9 1 2 6 6 15
17 Guineueta 10 17 2 4 11 9 33 3 8 1 0 7 4 18 7 9 1 4 4 5 15
  Ascens   Promoció d'ascens   Descens
Darrera actualització: 23-01-2022 20:50:27

Resultats i calendari

Jornada 20 (23/01/2022)
Girona B Sants 0-0
FE Grama Peralada  
Vilafranca Castelldefels 0-1
Ascó Granollers 2-0
S. Cristóbal L'Hospitalet 1-3
Pobla de Maf. Sant Andreu 1-3
Manresa Vilassar 2-1
Figueres Olot  
Jornada 21 (30/01/2022)
Olot Manresa  
Sant Andreu S. Cristóbal  
L'Hospitalet FE Grama  
Sants Pobla de Maf.  
Vilassar Girona B  
Granollers Guineueta  
Peralada Ascó  
Castelldefels Figueres  
Jornada 22 (06/02/2022)
Girona B Olot  
FE Grama Sant Andreu  
Manresa Castelldefels  
S. Cristóbal Sants  
Figueres Vilafranca  
Ascó L'Hospitalet  
Pobla de Maf. Vilassar  
Guineueta Peralada  

Tots els partits

Ascó Castelldefels FE Grama Figueres Girona B Granollers Guineueta L'Hospitalet Manresa Olot Peralada Pobla de Maf. S. Cristóbal Sant Andreu Sants Vilafranca Vilassar
Ascó 1-3 0-3 1-1 2-0 0-0 0-5 1-2 0-3 1-1
Castelldefels 2-1 2-2 0-1 0-1 0-2 2-0 0-3 0-2 2-1
FE Grama 3-1 3-1 0-0 2-1 1-1 3-1 1-0 2-0 0-0
Figueres 0-0 0-0 1-2 0-1 1-4 0-0 1-2 2-0 1-1
Girona B 1-0 1-0 0-1 1-0 2-1 1-1 1-0 2-1 0-0 2-1
Granollers 2-3 4-3 1-3 2-3 1-3 0-1 1-0 0-0
Guineueta 1-0 1-3 0-1 0-3 1-4 0-4 1-2 0-1
L'Hospitalet 2-0 0-1 3-0 1-2 2-1 4-2 0-0 1-0 2-1
Manresa 2-0 0-0 0-0 1-1 0-3 1-1 4-0 3-1 1-1 2-1
Olot 3-0 3-1 4-3 0-0 1-1 0-1 3-1 4-2 5-1
Peralada 2-1 0-0 2-0 2-3 1-1 0-0 1-1 1-1 1-1
Pobla de Maf. 0-1 2-0 2-0 0-0 1-0 1-1 1-2 1-3 1-0 0-1
S. Cristóbal 3-1 0-0 1-1 2-1 6-1 1-3 0-2 2-1 0-1
Sant Andreu 1-0 3-0 1-1 0-3 2-0 2-0 2-0 0-1
Sants 1-1 1-1 1-0 0-1 3-0 0-0 0-1 0-1 0-2
Vilafranca 2-0 0-1 0-1 1-0 1-0 2-3 0-0 0-0 1-2
Vilassar 1-1 1-0 2-0 0-0 0-1 0-0 1-0 2-2 1-1